The Marathon Runner Whose Skincare Survived Mount

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای فرصتی برای نمایش در ITG درج کنید.

“سلام! اوضاع چطوره؟ نام من اینتیسار عبدالکادر است (intysar). من در لندن زندگی می کنم ، گرچه در ابوظبی متولد و بزرگ شده ام و از یک نژاد کاملاً مختلط آمده ام. در حالی که بزرگ می شدم ، همیشه اطراف من زنانی بود که رنگ های زیبایی از پوست قهوه ای داشتند. مادربزرگ بزرگ من سودانی بود و هر دو مادربزرگ من سومالیایی بودند – هر سه زن پوستی داشتند که فقط می درخشید ، و من این را برای خودم نیز می خواستم.

کار روزانه من در سرویس بهداشت ملی (NHS) به عنوان یک بیمار و هماهنگ کننده مشارکت عمومی کار می کند. NHS مراقبت های بهداشتی و فضای امنی را برای گفتگو و بهبود فراهم می کند و وظیفه من این است که به مردم کمک کنم پس از پایان درمان خود به دنیا برگردند. شاهد این دگرگونی ها ، امید من را بسیار پر می کند! هر کس باید بتواند بدون سلامتی ذهنی و اجتماعی به دنبال یک رابطه سالم با بهزیستی ذهنی باشد. وقتی سر کار نیستم ، دویدن و پیاده روی زیادی را از راه دور انجام می دهم. من همیشه یک نفر در فضای باز بوده ام – پدرم من را از نه ماهگی به کلاس اول شنا برد و بعداً مرا در اسکیت روی یخ و دو و میدانی ثبت نام کرد.

من از اواسط 20 سالگی شروع به دویدن در ماراتن کردم. چیز زیبایی در آن فاصله وجود دارد. طولانی است و می تواند ناخوشایند باشد ، آموزش سخت است اما ارزش بالای دونده ارزش همه را دارد. من می خواهم بیشتر ببینم که دونده های مسلمان ، سیاه پوست و حجاب پوشیده فضاها و خطوط شروع مسابقه را اشغال می کنند – نمایندگی مهم است و من اعتقاد راسخ دارم که شما می توانید همان چیزی باشید که می بینید. امیدوارم که تجربیات من دختر جوان بعدی را برانگیزد و بلند شود. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، فقط با قدم زدن در منطقه محلی خود شروع کنید. دویدن در بعضی مواقع می تواند کمی تنها شود ، بنابراین عضویت در یک گروه محلی اجرا یا یافتن یک شریک مسئولیت ، کار را آسان تر و سرگرم کننده می کند. دویدن به این معنی است که علی رغم کار سخت مورد نیاز ، لذت ببرید.

روال زیبایی من تقریباً همه حول فعالیتهای بیرون من است. من یک برش pixie درست مثل Zoe Kravitz در سال 2017 دارم ، و می دانم که به عنوان یک حجاب هیچ کس در خارج از خانه من موهای من را نمی بیند اما مراقبت از آن هنوز هم مهم است. مجموعه Moroccanoil Nourish With Love جز for اصلی روزهای شستشوی هفتگی است. این شامل همه چیزهایی است که می توانم نیاز داشته باشم: شامپوی آبرسان ، ماسک آبرسان شدید ، نرم کننده مرطوب کننده و درمان روغن. من وقتی موهایم خیس است از داشتن حجاب اجتناب می کنم و از مخلوط روغن های طبیعی (مانند زیتون و بادام) و نرم کننده های مرطوب در طول شب استفاده می کنم تا موهای بدن را مرطوب و سالم نگه دارم. استفاده از حجاب زیر کلاه به موهای من کمک می کند تا در جای خود باقی بمانند و در جلسات سرعت سخت و عرق کردن نجات دهنده است. و من همچنین دوست دارم از حجابهای سبک و هوایی استفاده کنم تا بتوانم پوست سرم به راحتی نفس بکشد – موارد مورد علاقه من حجاب های سبک مد است.

مراقبت از پوست من را در حالی که به کوه کمپ اورست در ارتفاع 5363 متری از سطح دریا و از طریق چهار ماراتن بزرگ جهان می گشتم ، کنار هم نگه داشت. من دوست دارم از یک شستشوی صورت ساده و ملایم مانند پاک کننده صورت Cerave’s Foaming Facial یا آب مایسل گارنیر برای تمیز کردن خوب استفاده کنم که مانع محافظتی پوست خشک من نیست. من برای آبرسانی از اسید هیالورونیک The Ordinary استفاده می کنم ، اما بهترین ترفند آبرسانی از مادرم است. وی اهل یمن است و در کشورش زنان گلاب گلاب را روی پوست تازه تمیز شده می پاشند – گل رز ضد التهاب است و می تواند به کاهش قرمزی و پف پوست کمک کند. این واقعیت که این یک ترفند 1000 ساله است باعث اعتماد من شد! صبح ، محلول Ascorbyl Glucoside 12٪ از The Ordinary در روشن شدن و شاد شدن رنگ پوست من معجزه می کند. این واقعا کمک کرد تا برخی از آسیب هایی که در 20 سالگی به پوستم وارد کردم ، برگردد. با استفاده از انگشت حلقه خود که ضعیف ترین انگشت دست است ، مقداری کرم Cerave Instant Hydration Eye Repair Eye را زیر چشم هایم قرار می دهم. از آنجا که این منطقه ظریف است ، به لطافت کمک می کند. سپس من همه خوبی ها را با لوسیون مرطوب کننده مرطوب کننده Cerave و مقداری SPF قفل می کنم. مایع نامرئی Anthelios فوق سبک نور La Roche-Posay و Invisible Shield Glossier هر دو برای من بسیار خوب عمل می کنند.

کارهای روزمره مراقبت از پوست من به عنوان یک پایه عالی برای کارهای زیبایی من عمل می کند – حتی استفاده از پرایمر را نیز متوقف کرده ام. بنیاد سرم معمولی در سایه 3.1 و تاریک امروزه بنیاد رفتن من است. این سبک است ، به خوبی با رنگ پوست طبیعی من ترکیب می شود و دارای SPF جایزه است. من مقداری Glossier’s Stretch Concealer را به داخل اضافه می کنم G4 جایی که من می خواهم پوشش بیشتری داشته باشم و آنرا با Glossier’s Wowder in به پایان برسانم G4 یا MAC’s Mineralize Natural Skinfinish در تاریک متوسط. من همچنین از سایه دیگری استفاده می کنم ، نرم و ملایم، به عنوان یک برجسته روی کمان ، استخوان های گونه و پل بینی من ، برای کمی رنگ روی گونه هایم ، از Cloud Paint Glossier در هر دو استفاده می کنم مه، طوفان، یا حوا. کمی روغن کرچک برای ابروهای پر و ضخیم بسیار کمک می کند ، اما اگر این کار نمی کند ، Boy Brow in رنگ قهوه ای یا قهوه ای تیره Charlotte Tilbury Brow Lift نیز می تواند جادو کند. دو ریمل مورد علاقه من Stila Huge Extreme Lash و Lash Slick هستند. و در طول روز احتمالاً با Glossier’s Lip Gloss in به پایان می رسم پاک کردن– برای عصر من یک قرمز انجام می دهم. مادر من به من آموخت که یک رژ لب قرمز کلاسیک یکی از ضروریات پوچ هر زن است. او Chanel Rouge Allure در بود 99 دزد دریایی، و من همیشه به پرونده Samsonite قفل شده او حمله می کردم تا آن را امتحان کنم. حالا من خودم را دارم: دیوا، فلفل، و روبی وو از مک

برای شب ، من از همان پاک کننده ها استفاده می کنم و سپس در The Ordinary’s Retinol 1٪ در Squalane تعویض می کنم. این یک جام مقدس دیگر است که در حال حاضر پوست من را از 20 سالگی نجات می دهد! من از یک مرطوب کننده سنگین تر ، کرم Weleda Skin Food استفاده می کنم و صورتم را با ویتامین E Hydrating Mist از Superdrug اسپری می کنم. Skin Food می تواند کاملا غلیظ باشد ، و پاشیدن غبار آبرسانی قبل از استفاده از آن به سهولت انتشار آن کمک می کند. فکر می کنم پوست من هم بهتر آن را جذب می کند. اگر مدت طولانی است که بیرون رفته ام ، از ماسک هم استفاده می کنم. یک روز قبل از ماراتن شیکاگو 2019 ، من وارد یک سفورا در خیابان میشیگان شدم و از یک آرایشگر خواستم چیزی برای پوست من توصیه کند. او Oh K را پیشنهاد داد! ماسک ورقه و گردن آفتاب با ججو و آلوئه ورا ، که به شما کمک می کند تا رطوبت پوست هنگام از بین رفتن طولانی مدت در معرض آفتاب از بین برود. این یک همراه پس از اجرا شد که من هرگز نمی دانستم که به آن احتیاج دارم – پوست من برای TLC اضافی سپاسگزار است.

من به وضوح به یاد دارم که مادرم عطرهای کلاسیک مانند شنل شماره 5 ، Guerlain Shalimar ، تریلر اصلی Yves Saint Laurent Opium و عودهای عربی را اسپری می کرد. من ذائقه مادرم را در عطرها منعکس کرده ام و برخی از موارد مورد علاقه امروز من شامل Chanel Chance ، Black Opium و Amber Wood توسط Ajmal است. همچنین بوی کندر بسیار آرام کننده است. در سومالی ‘foox’ (x به عنوان h تلفظ می شود) نامیده می شود ، این ماده اصلی در فرهنگ ما است و می توان آن را به وفور یافت. من مقدار کمی کندر را با قرار دادن آن بر روی یک تکه ذغال داغ در داخل آتش برافروخته روشن می کنم (که در سومالی “dabqaad” یا “girgire” نامیده می شود). کندر حدود ده دقیقه می سوزد ، اما بوی آن ساعت ها در اطراف خانه می ماند. کمی احمقانه ، تمرین یوگا و مراقبت از گیاهان به من کمک می کند تا بعد از یک روز طولانی کار ، دویدن یا پیاده روی در NHS ، آرام باشم. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>