SPF در محصولات آرایشی نوعی کلاهبرداری است

آیا فقط ما هستیم یا این که این روزها هر ماده اصلی زیبایی چیزهای اضافی بسته بندی می کند؟ SPF ، یعنی هر مرطوب کننده ، آغازگر ، پایه ، حتی سایه چشم با SPF به صورت کارخانه نصب می شود. و اگر همه آنها را لایه لایه کنید ، محافظت بیشتری خواهید کرد ، درست است؟ درست نیست؟ یکبار برای همیشه ، جواب این است.

دکتر کارولین رابینسون ، متخصص پوست و م founderسس پوست و م founderسس Tone Dermatology می گوید: “متأسفانه ، محافظتی که هنگام لایه بندی محصولات SPF مانند آستر ، مرطوب کننده ، ضد آفتاب و فونداسیون اضافه نمی شود.” به عبارت دیگر ، لایه بندی محصولات SPF به شما کمک نمی کند که مسدود شوید بیشتر اشعه اگر سه محصول را با SPF 30 لایه لایه کنید ، همان استفاده از یک لایه ضد آفتاب SPF 30 است. هنگامی که محصولات دارای سطح SPF متفاوت باشند ، سطح محافظت از هر کدام که بیشتر از آنها استفاده کرده اید باقی می ماند. (همانطور که دکتر رابسون اشاره کرد ، “برخی از ما تمایل به استفاده از آرایش با کمترین میزان و استفاده از برخی مناطق مانند گوش و قفسه سینه داریم” ، به همین دلیل او توصیه نمی کند برای محافظت در برابر آفتاب به آرایش متکی باشید.) و اگر شما استفاده کنید همان مقدار از تمام محصولات لایه لایه شده ، SPF خالص شما هنوز از بالاترین SPF فردی در گروه بیشتر نخواهد بود. وی توضیح می دهد: “مهمترین چیزی كه باید هنگام لایه بندی به خاطر بسپارید این است كه یك محصول باید محافظت كافی و مستقل از سایر لایه هایی را كه اعمال می كنید ، برای شما فراهم كند.”

این نوعی شبیه است که چگونه ، اگر هر روز یک سالاد بزرگ اسفناج بخورید ، یک مکمل ویتامین C زندگی شما را تغییر نمی دهد. آیا به لایه بندی SPF ها کمک می کند؟ نه ، اگرچه صدمه ای هم نخواهد دید. به شرطی که این حس کاذب را که از محافظت بیش از حد شما برخوردار نیستید ، حمل نکنید ، که ممکن است باعث شود شما از آن چشم پوشی کنید ضد آفتاب واقعی، لایه دور و جستجوی یک “طیف گسترده ، ضد آب SPF 30+” (دستورات دکتر!) را ادامه دهید که استفاده از آن زیاد ناراحت نیست. هنوز دنبال یکی از؟ دکتر رابینسون کرم ضد آفتاب جدید Force Shield Superlight Hero را که سبک ، معدنی ، بدون عطر است و دارای رنگ سبز کاهش دهنده قرمزی است ، پیشنهاد می کند. او همچنین از کرم ضد آفتاب Agedin’s Ageless برای روکش مات که در عین محافظت ترمیم می شود ، و کرم ضد آفتاب Mele’s No Shade برای یک روز در ساحل خوشش می آید.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>