Into The Gloss – نکات ، روندها و محصولات زیبایی

بدون شک این یک نعمت است که انسان بازوی سومی ندارد که از گردن ما بیرون بیاید. برای یک چیز ، چه اتفاقی برای پیراهن ها می افتد؟ و چگونه می توانیم یک موقعیت خواب راحت پیدا کنیم؟

با این حال ، مانند دندان عقل نهفته و دید شبانه ، این واقعیت که ما نکن بازوی سوم بدن انسان را با یک نقص بزرگ طراحی ترک می کند. ما نمی توانیم به پشت خود برسیم – و کمر مهم است! ما باید بطور وحشیانه از افراد دیگر ، گاهی حتی غریبه ها بخواهیم تا هرگونه تلاش قوی را که می خواهیم به پشت بیاوریم مالش دهیم. بر پشت ما، که به طور غیرضروری صمیمی و ناامیدکننده وابسته به کد احساس می شود. یا ، ما باید حیله گر شویم و مثلاً یک آویز سیم را صاف کنیم ، یک دستکش مخصوص برنزه کردن را روی انتهای قلاب شده بکشیم ، به پشت و روی آن برسیم و تا زمانی که کار به پایان رسیده باشد ، بالا و پایین داشته باشیم.

اما در حالی که برای کشیدن زیپ پشت لباس تلاش می کردید ، یک دسته کامل محصول برای حل این مشکل دقیق ظاهر شد. آنها مراقبت از پوست بدن هستند مه، و فوق العاده هستند این همان ایده اسپری های ضد آفتاب است که (احتمالاً آشنا هستید) به اندازه ای مه غبار بسیار ریز را دفع می کند که اپلیکاتور دوم انسانی منسوخ می شود. اولین مه های مراقبت از پوست بدن اساساً بر روی اسپری های براق جدید بر روی تونرهای اسید سالیسیلیک چسبانده و بسته بندی شده اند تا مانند قفس مراد در قفسه پایینی شما زندگی کنند. اما بعد کمی تندتر شدند: [Paula’s Choice](https://shop-links.co/1747527214868533831، Versed، Pacifica، Megababe-اسید سالیسیلیک انسداد منافذ را حل کرده و قرمزی را تسکین می دهد و مه کار می کند. بسیار عالی!

مه های جدید Topicals که دیروز راه اندازی شد ، به س followال بعدی “و سپس چه؟” زیرا معمولاً ، اگر در حال شکستن هستید ، در مرحله بعد با لکه های قرمز و قهوه ای روبرو خواهید شد. اصل Faded و Like Butter ماسک های خامه ای هستند که قوام مایونز است و از لوله های فلزی بیرون می زند. Faded با هیپرپیگمانتاسیون سروکار دارد ، در حالی که Like Butter برای افرادی با پوست فوق العاده حساس و اگزما به بازار عرضه می شود. مه های مربوطه در محو شدن و تسکین دادن ، مواد اصلی را حفظ می کنند ، اما موارد اضافی را تغییر می دهند ، بنابراین فرمول ، مه. در هر دو فرمول به روز شده ، کره ها و روغن های کمتری و عصاره های گیاهی سخت کوش تر خواهید یافت.

در واقع هیچ چیز دیگری مانند این مه ها در بازار وجود ندارد ، اگرچه مطمئناً همیشه درست نخواهد بود. تصور کنید: یک روال کامل مراقبت از بدن با مه! سرانجام ، پشت سر شما می تواند به خانه برود.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>