Adaptogen Afficionado که محصولات را در خود اعمال می کند

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای فرصتی برای نمایش در ITG اضافه کنید.

“سلام! من Devin McGhee هستم (devinkielle). من در آتلانتا زندگی می کنم و بنیانگذار مارک زیبایی تطبیقی ​​Deon Libra هستم. وقتی کوچک بودم واقعاً فکر می کردم که داستان زندگی بیانسه داستان زندگی من خواهد بود. بعد از آن می خواستم طراح مد شوم ، و در دانشگاه می خواهم نویسنده فیلمنامه شوم – در واقع ، زمانی که انجمن Glossier Brown را ایجاد کردم ، در مدرسه فیلم و تلویزیون در مدرسه درجه بودم. وقتی شروع به خرید از Glossier کردم ، به یاد می آورم که نمی دانستم کدام سایه از رنگ پوست برای من مطابقت دارد ، یا اینکه آیا لازم بود دو تا را بخرم و آنها را مخلوط کنم ، و من فقط در مورد این نوع مواد صحبت کردم. شما می توانید بسیار خوش صدا و صادق باشید بدون اینکه تند و زننده باشید زیرا این در مورد حقایق است. گلوسیه برای مشاوره با من تماس گرفت و من همچنین شروع به مشاوره برای مارک های مراقبت شخصی و چند مارک کوچک زیبایی Black کردم.

و سپس پدر من درگذشت. پس از کالبدشکافی او فهمیدیم که او یک حمله قلبی ناشی از استرس گسترده داشته است – او 54 ساله بود. راستش را بخواهید ، یک فرد سیاه پوست به همان منابع سلامتی و مدیریت استرس دسترسی ندارد ، مثلاً گوینت پالترو و قلبش بیماری ، دیابت و اگزما بیش از دیگران افراد سیاه پوست را تحت تأثیر قرار می دهد. من شروع به خواندن چگونگی کنترل استرس به طور طبیعی کردم ، و اینگونه بود که در مورد آداپتوژن ها فهمیدم. اصولاً آداپتوژن ها گیاهانی هستند که می توانند با محیطی که در آن رشد می کنند سازگار شوند و می توانند به بدن شما کمک کنند تا با استرس سازگار شود. اکنون ، افراد سفیدپوست از آداپتوژن ها اطلاع دارند. اگر به Goop بروید ، همه جا مطالب مربوط به آداپتوژن ها وجود دارد. اما هیچ کس به سیاه پوستان در مورد این موارد آموزش نمی دهد! من شروع به ساختن کره های بدن در آشپزخانه ام و فروش آنها با نام Deon Libra کردم – Deon نام اصلی پدر من است و Libra علامت زودیاک او بود – اما وقتی واقعاً به فکر ساختن یک تجارت افتادم ، فهمیدم که می خواهم روی طول عمر برای زندگی سیاه و سفید. داشتن یک لوسیون بدن یا کرم عالی جالب است ، اما استرس پدرم را از من گرفت و من نمی خواهم این اتفاق برای شخص دیگری بیفتد. Deon Libra با سرمقاله راه اندازی شد ، زیرا من نمی توانم چیزی را به شما بفروشم که درباره آن چیزی نمی دانید. فاز دو محصولات مراقبت از پوست آداپتوژن موضعی است و فاز سه آداپتوژن هایی است که شما مصرف می کنید.

صبح ردایم را پوشیدم ، به آشپزخانه رفتم و کتری را روشن کردم. در حالی که آب گرم می شود ، من مراقبت از پوست خود را انجام می دهم. من یک طرفدار بزرگ برنامه Supergreat هستم – آنها این شستشوی صورت پودر را با قارچ reishi از یک مارک نوجوان به نام Recurrent برای من ارسال کردند و به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد نمک چاشنی است. من ابتدا با آن شستشو می دهم و سپس با iS Clinical Warming Honey Cleanser دوبار تمیز می کنم زیرا عسل ضد باکتری است و برای آکنه و اگزما بسیار مفید است. در عجیب ترین مکان ها دچار اگزما می شوم – فقط پلک ها ، کلاه های زانو و باسن من است. سپس محصول موضعی خود را که یک سرم صورت و بدن است در آخرین مراحل فرمولاسیون استفاده می کنم. من هر نوع ماسک را با وصله های جوش دار می پوشانم – معمولاً Starface یا Evenprime. و سپس به آشپزخانه برمی گردم تا Mud Wtr خود را بسازم. در اصل این قهوه قارچ است که در آن یک مقدار آداپتوژن وجود دارد – این کاملاً بهترین چیزی است که برای من اتفاق افتاده است. من با آشپزهای سیاه کار کرده ام تا دستورالعمل های سازگاری را برای سایت خود تهیه کنیم که در آشپزخانه سیاه آشنا هستند – به عنوان مثال ، به جای قهوه قارچ ، یک سرآشپز ما را به یک مالش مرغ سازگار تبدیل کرد. شما هنوز هم از مزایای آن بهره مند می شوید ، اما این چیزی است که به پخت و پز و مصرف آن عادت کرده اید ، و شاید این باعث شود بعداً شما نسبت به چیزهای دیگر بازتر باشید. اخیراً ، همه این افراد در فضای سیاه سلامتی وگان می روند و یوگا تمرین می کنند … من این را برای ما دوست دارم! اما این بدان معنا نیست که شما بیسکویت مادربزرگ خود ، یا مرغ سوخاری روز یکشنبه ، یا میموسای هنگام صرف صبحانه با دوستان خود نمی خواهید. قابل تنظیم بودن برای ما واقعاً مهم است و لازم نیست سبک زندگی سالم محدود یا غیرقابل دسترسی باشد. من امروز صبح تمرین کردم ، اما برای ناهار هم تاکو داشتم ، می دونی؟ تعادل وجود دارد.

من احتمالاً می توانم دفعاتی را که در طول سال می گذارم از یک طرف حساب کنم. صادقانه فکر می کنم از دیدن پدرم در تابوت آسیب دیده ام. ما بسیار شبیه به هم هستیم و گاهی پایه های مایع آنقدر مات هستند که فکر می کنم مرده به نظر می رسم. اگر من پایه بزنم ، من واقعاً Milk Makeup Flex Foundation Stick را خیلی دوست دارم زیرا بیشتر به نظر من شبیه پوست است. در حالی که یک پایه مایع همه چیز را پوشش می دهد ، این واقعاً قابل ساخت است. و به جای استفاده از کانسیلر ، دوست دارم از هایلایتر Cocokind Chagaglo زیر چشمم استفاده کنم تا کمی آنها را روشن کند. کسی در دانشگاه به من گفت MAC گربه خط چشم سیاه ترین مشکی است که دارند ، بنابراین من همچنان از آن در خط مژه پایین استفاده می کنم. و من سایه نمی بندم اما … به یاد می آورید که چگونه بر روی پلک هایم اگزما می گیرم؟ من شروع به استفاده از کرم Eczema Honey کردم ، بنابراین در حالی که از شعله ور شدن یا درمان آن جلوگیری می کنم ، اثر درب براق نیز پیدا می کنم. اگر چیزی می خواهم فوق العاده براق ، من از Fleshpot Flesh Beauty استفاده می کنم. و سپس من از Cloud Paint در استفاده می کنم طوفان روی گونه ها و بینی ام ، زیرا باعث می شود فوق العاده برافروخته به نظر برسم. بدون آن نمی توانم زندگی کنم.

من دوست دارم محصولات را روی مژه ها ، لب ها و ابروهایم لایه لایه کنم. در واقع اخیراً من در خانه روی خود ابرو زده ام. ابروهای من واقعاً فر است و همیشه به نوعی احساس می کنم مثل موهای عانه هستند. من فقط می خواستم آنها را صاف کنم و مناطق کم را پر کنم. من به آمازون رفتم و یک کیت با نقدهای عالی پیدا کردم ، و صادقانه بگویم عالی بوده است – چهار هفته بعد آنها هنوز هم در این کار ایستاده اند. سپس از سایه Benefit دقیقاً My Brow استفاده می کنم 5، انار Merit Beauty Brow 1980 و یک نشانگر ابرو آناستازیا تا بتواند به راحتی مغزها را پر کند. من یک چوب ریمل یکبار مصرف را در ابروهایم لرزاندم تا همه چیز را با هم مخلوط کنم. در هر لحظه احتمالاً من سه براق کننده مختلف لب زده ام. من از لب ونوم Du Wop به عنوان پایه استفاده می کنم زیرا احساس سوزن سوزن شدن خیلی خوب است. سپس من از لعاب صورتی صورتی رنگ Innbeauti Project برای روشن کردن لبهایم و یک لایه نازک از روغن لب آنها با براق کننده طلایی استفاده می کنم. نامزد من بریت وقتی لب براق می زنم مرا نمی بوسد ، اما روغن لب چسبندگی کمتری دارد. من هم معمولاً دو یا سه ریمل می زنم. من با مژه پاک Merit Beauty شروع می کنم ، که واقعا مرا متعجب کرد – این باعث می شود مژه های من خیلی طولانی به نظر برسند. بعد از اینکه کمی خشک شد ، از ریمل کش Milk Makeup استفاده می کنم ، و اگر واقعاً احساس فانتزی می کنم ، یک لایه نازک Too Faced Better Than Sex در بالای آن قرار می دهم. بهترین راه برای خنثی کردن همه اینها دستمال مرطوب ساده میسلار است. چشمهایم را باز می کنم و به نوعی مژه هایم را بین دستمال پاک می کنم و سپس آنها را به آرامی می مالم تا ریمل حل شود بدون اینکه مژه هایم را بیرون بکشم. چند دقیقه طول می کشد ، اما واقعاً جواب می دهد.

من همچنین دوست دارم عطر خود را لایه لایه کنم. این فقط لایه های سبک است ، زیرا شما نمی خواهید کسی را سردرد کنید. من از این روغن عنبر کوچک و ارزان که از Luckyvitamin سفارش داده ام بر روی مچ دستم استفاده می کنم ، و سپس کمی روغن وانیل از Whole Foods اضافه می کنم. من معمولاً بعد از آن یا Snif’s Way With Woods یا Byredo’s Gypsy Water را اسپری می کنم ، اما اخیراً در حال آزمایش روغن وانیل ، Way With Woods و اسپری بدن گرگ و میش از Lush هستم. این باعث می شود که بخواهم خودم را لعنتی کنم. بسیار خوب است. من همچنین در مخلوط کردن روغنهای اساسی بسیار بزرگ هستم. من ویترووی دارم و ترکیبات آنها عالی اما بسیار گران است. من تازه شروع به خرید تمام مواد منفرد از Now Essential Oils و تکثیر رایحه های آنها به تنهایی کرده ام.

موهای من واقعاً ضخیم و بلند است. من از حدود یک سال پیش شروع کردم به پوشیدن نوارهای بدون گره ، و این بهترین سرمایه گذاری است. من فقط می توانم از خواب بیدار شوم و بروم. موهای طبیعی من حتی وقتی آن را فشار می دهم بسیار کار می کنند – من مجبورم شبها دو سرپوش بپوشم و یک کلاه دوش بگیرم ، و اگر بیرون گرم باشد ، بلافاصله موهایم برمی گردد. یک نکته در مورد این نوار بافته ها این است که انجام آنها 12 ساعت طول می کشد. Shakera Braids Atlanta این کار را انجام می دهد ، و من همیشه از نوارهای کوچک و تا کمر درخواست می کنم. من آنها را به مدت پنج هفته نگه می دارم ، سپس قسمت جلویی را بیرون آورده و می شستم ، و آن قسمت را دوباره احیا می کنم. این کار شش ساعت طول می کشد ، اما پنج هفته دیگر خوب است – باز هم بهتر از این است که هر دو هفته یک سالن مخصوص فشار دادن ابریشم به سالن بروید. من درماتیت سبورئیک دارم ، بنابراین تقریباً هر 10 روز آن را کاملاً شستشو می دهم. من ابتدا از شامپوی روغن کرچک سیاه و سفید Shea Moisture Jamaican و سپس Head & Shoulders استفاده می کنم زیرا این تنها چیزی است که به طور مداوم شعله ور را پایین می آورد. بعد از آن ، با شامپوی آبرسان به عقب برمی گردم. من بدنم را با عسل شاد که بچه ها را شستم شستم و وقتی می خواهم لایه برداری کنم با Frank Body وسواس پیدا می کنم. من همه رایحه های آنها را امتحان کرده ام ، اما مورد علاقه من نعناع است.

پدرم به لاک ناخن خرد شده اعتقادی نداشت. مثل اینکه ، اگر لاک من خرد شد و قصد داشتم به دیدن پدرم بروم ، اول آن را برمی داشتم. سرانجام من شروع به انجام ژل کردم بنابراین نگران نباشم. من به Sugarcoat در Midtown می روم ، و رنگ ناخن امضای من OPI است سیب بزرگ قرمز. وقتی نامزد شدم برای کریسمس مانیکور قرمز روشن کردم. همیشه قرمز است. قرمز رنگ من است. در واقع ، خیلی جالب است – قبل از راه اندازی ، من نظرسنجی ها را در اینستاگرام برای کمک به مارک تجاری شروع کردم و مردم واقعاً متفاوت از رنگ قرمز بودند. افراد غیر سیاه پوست معمولاً پاسخ می دهند که رنگ قرمز باعث عصبانیت یا ترس در آنها می شود و پاسخ دهندگان سیاه پوستان همگی اظهار داشتند که رنگ قرمز باعث احساس جسارت ، قدرت و شکست ناپذیری در آنها می شود. اکنون ، همه مارک های Deon Libra از رنگ قرمز استفاده می کنند. قطعاً احساس می کردم با آن درگیر کاری هستم. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>