7 Bronzers Good Darn For A Glowier Summer

ممکن است شما در مورد سیگنال دادن فضیلت شنیده باشید ، جایی که مردم علناً از یک هدف اجتماعی حمایت می کنند تا نفوذ اخلاقی خود را به رخ کشند. اما در مورد سیگنالینگ تعطیلات چطور؟ پوست شما براق ، هیدراته و آفتاب می بوسد و پخش می کند که شما به تازگی از محلی مختلف در یک مکان زیبا ، هرجایی اما غیر اینجا برگشته اید. بهترین قسمت این است (و اکنون نزدیک شوید): برای سیگنال تعطیلات حتی نیازی به تعطیلات نیستید. می توانید مردم را گول بزنید و فکر کنید که آخر هفته به جای کامپیوتر در ساحل بوده اید. هرکسی می تواند این کار را انجام دهد – بله ، حتی شما که هستید واقعاً در خانه “خیلی داغ است” و در هر گونه نور خورشید که از پرده های شما فیلتر می شود ، هیس می زنید. شما فقط کمی برنز نیاز دارید.

از نظر عملکردی ، برنزر برای افزودن گرما است ، اما یافتن یک نوع عالی می تواند احساس کند که به دنبال یک سوزن طلایی در یک انبار کاه نارنجی هستید. اگر تازه وارد هستید ، از کجا شروع می کنید؟ در زیر دسته ای را پیدا کنید که نام شما را صدا می کند و اجازه دهید این پاسخ باشد.

یافته ای عالی برای یک کاربرد طبیعی و شبیه پوست. بافت آن به اندازه کافی ابریشمی است و استفاده از برس روی ظرف باعث پودر شدن پودر سست نمی شود. هشت سایه آزمایش شده توسط ضد آلرژی و پوست به خوبی با کک و مک های جعلی (یا واقعی) جفت می شوند. زیبا برای درخشش سبک و ظریف – گرچه باید بدانید ، اما واقعاً بوی نارگیل دارد.

Sun Stalk’r دارای هشت سایه قابل ساخت است و فرمول پودر صاف آن دارای روکش مات نرم است. ما خوشمون میاد! اما این باید از جایزه “بهترین دهه” در سال 2019 مشخص شود. استفاده از برنز آسان است و برای همه ته رنگ های مختلف چاپلوس است. مال خودت را نمی شناسی؟ Fenty به شما کمک می کند تا آن را با یک مسابقه تطبیق سایه شناسایی کنید.

شاید برج 28 وقتی جایزه “شاعرانه ترین توصیف محصول” را می گرفت ، جایزه را می گرفت. برونزینو با الهام از “موج های درخشنده ای که هنگام غروب خورشید بر فراز اقیانوس می رقصند” در پنج سایه ظاهر می شود و ظرف واضح آن با سلفی های کیف پول و استفاده از انگشت به خوبی بازی می کند. پایان آسان و شبنم در پلک ها ، کمان های کوپید یا ابروها حتی بهتر به نظر می رسد.

ایده برنزر افزودن به عمق تن ، اما نه لزوماً عمق رنگ است. این بسته به چهره شما متفاوت ترجمه می شود. برنزرهای بیشتر با رنگ زرد برای تن های روشن تر کار می کنند ، در حالی که رنگ های قرمز دارای ظاهری آفتاب خورده برای پوست غنی از ملانین هستند. این لوازم آرایشی و بهداشتی ایمان در دو سایه ثابت و یک سه نفره ارائه می شود. یک بازرسان گفت که این به عنوان یک سایه چشم چند منظوره نیز خوب است – به عنوان یک چشمک زدن گرم که در گوشه چشم داخلی یک فرد زیبا قرار دارد ، عالی به نظر می رسد.

مردم احساسات آنلاین زیادی در مورد استفاده از یک محصول برنز کننده برای کانتور دارند ، اما بیایید بحث را برای بعد ذخیره کنیم و در مورد این برنزر با کولر از Nyx صحبت کنیم. پنج سایه آن در سمت ماده تیره و تاریک اجرا می شود. یک سایه زیر رنگ طبیعی پوست برای برنز یا دو سایه برای کانتورینگ انتخاب کنید. [Lowers voice to a whisper] انبار کردن: لیست مواد تشکیل دهنده یک بازی نزدیک برای Hoola مورد علاقه فرقه Benefit است.

بهترین حالت برای زمانی است که می خواهید برنزر شما در آفتاب همانند آینه دستشویی شما طبیعی به نظر برسد. سایه های Solar Paint حاوی کمی براق شدن است و فرمول کرمی می تواند هم برای کانتورینگ و هم برای برنز استفاده شود. هر کاری را انتخاب کنید که با Solar Paint انجام دهید ، برنامه doe foot تضمین می کند که می توانید در مورد مکانی که می خواهید دقیق باشید. یک لوله ، صفر قانون.

آیا کسی یا چیزی در آنجا وجود دارد که به اندازه این پالت برجسته سازی و مجسمه سازی عاشقانه مورد ستایش قرار گیرد؟ سیدنی سوینی ، آلیس ایو ، مارلو ساتون ، مارتا هانت ، نیکی رید ، جیجی حدید… Filmstar Bronze و Glow در هر یک از کیف های آرایش این افراد آرزو کرده است و ارزش آن را ثابت کرده اند ، اگر همه آنها آن را ذکر کرده باشند! دو سایه پالت چاپلوس جهانی فقط به اندازه کافی براق هستند تا بتوانند نور را بگیرند و منعکس کنند ، بنابراین فرد خوش شانس می تواند بهترین زندگی خدای / الهه درخشان خود را زندگی کند.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>