4 دلار برای یک شب بهتر

در میان وسواس فراوان من ، جعل حمامی که بوی کمتری دارد انسان و بیشتر شبیه به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری راه است تا آنجا اولويت هاي شخصي كه حمامش نقش مولتيفنات را بازي مي كند اين چنين است: حمام است ، بله ، اما همچنين آبگرم / سالن / آزمايشگاه / محل كار گاه به گاه. جایی است که می فهمم آیا آن ضد آفتاب در واقع به خوبی با هم مخلوط شده است یا اینکه آن ماسک می تواند واقعاً منافذ پوستی من را از بین ببرد. رژ لب ها عوض می شوند و رژگونه دور می زند. و در آن فضای پر از اکشن ، آیا درخواست یک بوی خوب زیاد است؟

بنابراین من آن را zhuzh up. سالها با چرخش مداوم مراقبت از “بسته های عطر” از تختخواب ، حمام ، و فراتر از آن (و مادرم) این کار را ساده انجام دادم. من یک خوشبوکننده اتاق Diptyque داشتم که سالها به طول انجامید و بعد از چند سال شروع به آویختن اکالیپتوس از سرش کردم. نکته ای که در مورد دوش اکالیپتوس وجود دارد این است که گرچه عالی است و همه چیز ، اما همچنین … همیشه بوی اکالیپتوس می دهد. این واقعاً پس از دو سال از همان بازی های عادی شروع به از دست دادن فاکتور خود می کند. یک تغییر در نظم بود و اکنون خوشحالم که ارائه می دهم: دوش اسطوخودوس.

دوش اسطوخودوس شباهت زیادی به دوش اکالیپتوس دارد ، بدین معنی که شما می خواهید ساقه های گیاهان را از بالای سر خود آویزان کنید و روغن های آنها – که توسط گرما و بخار دوش تحریک می شوند – هوا را معطر می کنند. ولی اسطوخودوس است، بنابراین بوی شبیه احساس خوب خواب را می دهد. من را به خواب نمی اندازد ، اما آرامش بخش است ، که راه بدی برای شروع یک روز دیگر در یک بیماری همه گیر جهانی نیست. از آنجا که من آن را چند هفته پیش در دوش خود نصب کرده ام ، بوی عطر حمام مرا در بر گرفته است و برخلاف هرگونه مشکلی است. هفته گذشته موهایم را خشک کردم و بوی زغال سوخته نمی داد. وقتی من روز سه شنبه به پاف شستشو دادم ، وان سگ نزاشت. و هنگامی که برای ماسک ملاقات با Biologique Recherche’s Masque Vivant آماده بودم ، حمام من بوی آن مکان عزیز نمی داد.

تنها مسئله دوش اسطوخودوس کثیف تر بودن از اکالیپتوس است – شاخه های کوچک ارغوانی تمایل دارند به راحتی از ساقه خود شل شوند و ما در مورد چند مورد به طور هم زمان صحبت نمی کنیم. راه حل من این است که آن ساقه ها را داخل مقداری پنیر (که من در دست داشتم تا دستور غذا غذاهای مدرنیست) ، و همه را با یک رشته گره بزنید. به نظر می رسد یک چای کیسه ای چاق و بوی چای هم دارد. این بهترین (و تنها) بهبودی است که من در طول سال در حمام خود ایجاد کرده ام و خواهشمندم از شما خواهش می کنم آن را امتحان کنید. به Trader Joe محلی خود بروید ، 4 دلار روی بسته نرم افزاری رها کنید و برای یک شیب خوب آماده شوید.

– اشلی ودرفورد

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>