یک شورای خبره در مورد تغییر رنگ موهای شما

کارلا کورنو خویلویچنسیو

نویسنده ، آمریکایی های بدون سند

اولین بار از چه زمانی رنگ موهای خود را شروع کردید؟
اکنون 31 ساله هستم ، اما سال اول دانشگاهم شروع به رنگ آمیزی مو کردم. والدین من مهاجر آمریکای جنوبی و انجیلی هستند ، و اگرچه هدف در آن زمان نکات برجسته J. Lo از بود جنی از بلوک من به پدرم گفتم که از ریچل ری الهام گرفته ام.

فکر می کنید هرگز متوقف می شوید
من یک تن مو ضخیم دارم که هرگز نمی ریزد. من می فهمم که سفید کننده مخرب است اما بافتی که به آن می دهد را دوست دارم – به طور طبیعی موهای من آنقدر صاف است که به نظر می رسد دختر خیلی خوبی هستم و دختر خوبی نیستم. اگر کسی در این مورد مرا نگران کند ، من مژه هایم را با حجم 40 سفید می کنم.

الان رنگ موهای شما چیست؟
وقتی من را با موهای قهوه ای تیره می بینی ، مثل الان که دارم ، این من هستم که سعی می کنم جلوی طبیعت را بگیرم و آن را بپذیرم. من می خواهم شبیه نوعی دختری باشم که خودش شیر خشکبار و مارمالاد درست می کند. از نظر من ، آن دختر فقط اجازه می دهد موهایش باشد و آن را بالای سرش جمع می کند.

کدام رنگ مو را بیشتر دوست داشته اید؟ و حداقل؟
رنگ موی مورد علاقه من صورتی بود که خودم انجام دادم ، در بالای بلوندی که به صورت حرفه ای انجام داده بودم. فکر می کنم رنگ صورتی طبیعی ترین حالت به نظرم می رسد. این به زیبایی محو می شود و هر روز متفاوت به نظر می رسد ، بنابراین من همیشه وقتی به آینه نگاه می کنم کسی جدید اما آشنا می بینم.

من از هیچکدام متنفر نبوده ام. اگر کاریزما دارید می توانید با هر رنگی یک ظاهر را ارائه دهید.

کوتاهترین زمانی که موهایتان رنگ خاصی داشته است چقدر است؟
من در شرف اجرای نمایش در LA بودم و در آن زمان موهای صورتی داشتم. برای لحظه ای کوتاه فکر کردم ، اگر بخواهم شبیه آنچه آنها هستم ، چه می شود فکر یک لاتین به نظر می رسد؟ موهایم را با رنگ جعبه ای قهوه ای تیره رنگ کردم اما به دلیل چرخ رنگ ، موهایم سبز شد. من به دیدن دوستم رفتم و گفتم ، “موهای من سبز است” و او گفت “این سبز نیست” ، اما همه در استودیو موافقت کردند که اینگونه است. آن شب ، من آن را سیاه رنگ کردم.

آیا وقتی رنگ موهای مختلفی داشتید سبک شما تغییر کرد؟
آرایشی که برای برقراری ارتباط با شیر خشکبارم استفاده می کنم ، دو نوار فیلتر شکننده شارلوت تیلبری هالیوود برای اصلاح رنگ آن است ، برخی از هایلایزهای Saie و لوستر لب آتلیه Westman روی لب های من لکه دار شده اند. ریمل ندارد. من فکر می کنم وقتی موهایم بلوند یا تیره است ، از نظر رنگ آزادی بیشتری دارم. به احتمال زیاد وقتی موهایم طبیعی است ، موهایم را طولانی تر می پوشم – وقتی چیزی شبیه بنفش یا سبز است ، موهایم را به صورت حباب می پوشم.

آیا وقتی موهای شما رنگ دیگری داشت ، مردم رفتار متفاوتی با شما داشتند؟
به نظر می رسد که هنر بر روی بدن شما قرار است مورد توجه قرار گیرد ، بنابراین مردم احساس حق می کنند. من با انگشترها و دستبندهای پلاستیکی طلا بزرگ شده ام و من و پدرم درمورد اینکه از چه راهی باید روبرو شوند بسیار جنگیدیم. او به من می گفت که حروف رو به بیرون را بپوش ، اما چرا دیگران باید قادر به خواندن آنها باشند و نه من؟ خال کوبی هایی که من دارم و حاوی متن نیز هستند ، با من روبرو می شوند ، زیرا اگر افراد در قطار L بتوانند آنها را بخوانند ، گریه نمی کنم. از نظر ادعای مالکیت بدن و زندگی برای خودم ، هر دو این موارد برای من معنی زیادی دارند. بنابراین اگر من چیزی یاد گرفته ام این است که گاهی اوقات شما برای خودتان دمدمی مزاج هستید و اینکه نمایش عجیب شخص دیگری نیستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>