یک حمام مجلل را در یک خرج کردن دم کنید

این داستانی در مورد چگونگی اخیراً فرصتی برای غسل دادن به من است. من عاشق غسل دادن هستم. من این کار را اغلب انجام نمی دهم زیرا حمام در آپارتمان من فقط نیمه پایین دوش است ، و چیزی در مورد دوگانگی خیساندن جایی که من معمولاً پاهایم را می شویم و تیغ خود را شستشو می دهم کاملاً جذاب نیست. اما محل دوست پسر من (ارزانترین و مطمئن ترین محل اقامت) دارای یک وان مستقل است و یک شب که من در آنجا تصادف می کردم او برنامه های دیجیتالی داشت و بنابراین من ، چند ساعت رایگان برای خیس کردن بدون مزاحمت. من هیچ یک از محصولات زیبایی حمام خود را در دسترس نداشتم اما فکر کردم این کار به اندازه کافی آسان است که می تواند تجربه را با 20 دلار و یک هدف سریع افزایش دهد. من تمام شلوارها و پیراهن هایی را که آوردم گرفتم ، برای شادی و خنک شدن زمستان به آنها انداختم و در جستجوی یک بند کوچک قایم شدم. اصطلاحاً باید در حالی که آب حمام گرم است اعتصاب کنید.

من نمی دانم. شاید خیلی عجله داشتم. (یادداشت برای خود: وقتی دوست پسر مورچه ای شما پیشنهاد می کند آنچه را که به عنوان “سفر سریع بیرون برای گرفتن یک چیز” توصیف می شود ، برچسب گذاری کند ، این درخواست را رد می کند.) اگرچه من سه حلقه ولرم ساختم که از راهروهای زیبایی شانه می زدم ، اما من به پایان رسیدم همراه بود … خیلی خوب نبود. روغن بدن ضخیم و گران قیمت دو برابر روغن حمام است ، مشکلی نیست ، اما کنجد Neutrogena Light سنجیده و واقعی من وقتی آن را زیر شیر آب قرار دادم به یک کف حباب عجیبی تبدیل شد. روغن نارگیل نمکهای epsom را که خریداری کردم ، امید داشت که عنصر مرطوب کنندگی را به خیس شدن خشک کن اضافه کند ، بوی قوی و مصنوعی داشت. و من حتی نمی خواهم بگیرم به بمب های حمام من یک زن بالغ هستم که دارای پاهای خشک شده و مسئله کنترل استرس هستم! من به یک محصول حمام بیش از جوش شیرین ، اسید سیتریک و زرق و برق نیاز دارم.

در اینجا یک پایان خوش وجود دارد ، زیرا در پایان من حمام کردم ، و حمام کردن همیشه همیشه بهتر از غسل ندادن است. وقتی وحشت می کنم این یک تسکین دهنده ضد ایمنی است. مسئله این است که من همیشه نمی توانم پیش بینی کنم که چه زمانی این احساسات بوجود می آیند ، و هنگامی که نیاز به استحمام خود به خودی دارم ، فقط دوست دارم برنامه ای داشته باشم. شاید بتوانید رابطه برقرار کنید؟

در این صورت ، بگذارید این سوال را برای شما بگذارم: لوکس ترین حمامی که می توانید با خرج کردن و بودجه دم کنید ، چیست؟ آیا خرید کیسه های عمده نمک اپسوم ساده و افزودن یک عروسک روغن نارگیل جامد شامل می شود؟ یک قطره قطره چکه روغن زیتون از آشپزخانه ، چند پاشیده حمام حباب دارویی بدون بو و فقط یک قطره روغن اساسی؟ Whole Foods کوزه های بزرگی از روغن جوجوبا و کرچک را به زیر 10 دلار می فروشد … آیا این حرکت است؟ یا شاید بهترین گزینه این است که مقداری جو دو سر Quaker را در مخلوط کن بلایز کنید ، آنها را در ماسلین بپیچید و اجازه دهید حمام شما شیر شود.

فقط در صورت اتفاق افتادن در آینده ای بسیار نزدیک برای تحریک شما ، یک گزینه خوب نیازی به هزینه یک دست و پای بسیار مرطوب در حمل و نقل همان روز ندارد. بیایید حیله گری کنیم.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>