کیف آرایش شما فقط نیاز به یک تغییر شکل دارد

آرایش کثیف است. نه به معنای اخلاقی ، بلکه کاملاً به معنای واقعی کلمه ، آرایش است. است. کثیف تمام آن مایعات ، کرم ها و پودرها در هر سطحی که لمس کنند باقی مانده های رنگی به جا می گذارند و کیف آرایش زیبای شما را به راحتی می چرخانند – خوب ، هنگام خرید آن زیبا بود. اکنون قربانی لکه ها و نشت ها و زیپ های کشیده شده است و حتی اگر خود شما باشید می توان هنوز هم از آن استفاده کنید ، شما دوست ندارید. برای استفاده بیشتر از محصولات آرایش و عروق شیک و مفید آنها ، درست رفتار کنید! با کمی تغییر در نحوه استفاده از مراقبت از کیف آرایش خود ، می توانید عمر آن را طولانی تر کرده و کمتر عوض کنید. در زیر ، پنج نکته برای پیش بینی خرابکاری و جلوگیری از وقوع آن وجود دارد.

برس های خود را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید

بیایید از مکالمه در مورد اینکه چند بار باید برسهای آرایش خود را بشویید بگذریم. این کار همیشه بیشتر از آنچه واقع بینانه انجام می دهید ، انجام می شود و پرتاب مسواک های کثیف خود را از همان جایی که بعد از اتمام استفاده از آرایش خود به عقب برگردانده اید بسیار وسوسه انگیز است. اما باقیمانده رنگی موجود در محصولات ، هر ماده ای را که در کیف آرایش شما قرار دارد ، لکه دار می کند (یا حداقل مواد مخلوطی). برای تمیز نگه داشتن آن ، قبل از اینکه آن را کنار بگذارید ، به همان اندازه که می توانید رنگ برس خود را شروع کنید ، محصول را بگیرید. ایجاد حلقه روی یک دستمال یک روش آسان برای انجام این کار است. سپس ، کیسه ساندویچ Ziploc را داخل کیف آرایش خود نگه دارید ، و آن را برای برس ها تعیین کنید. قرار دادن هر چیز کثیف در سلول انفرادی تفاوت زیادی در نظافت کیف شما ایجاد می کند ، بنابراین می توانید آن را کمتر بشویید و مدت بیشتری آن را دوست داشته باشید. به علاوه ، واقعاً مفید است که همه برس های خود را در یک مکان قرار دهید. وقتی آنها در اطراف کیف آرایش شناور هستند ، دشوار است که ببینید با چه ابزاری کار می کنید.

درب مواردی را که ممکن است باز شود بچسبانید

لطفاً لحظه ای ، برای همه کیف ها و جیب های خراب شده توسط یک کلاه رژ لب که آزادی کار را دنبال می کرد. برای جلوگیری از هدر رفتن و بهم ریختگی ، به طور انتقادی ارزیابی کنید که به نظر می رسد محصولی که هنگام دور انداختن کیسه آرایش ، از بین می رود ، بیشترین خنک شدن را از دست می دهد. تاپ های مغناطیسی معمولاً اولین کسانی هستند که می لغزند. روغن ها به دلیل نشت در هواپیما یا طولانی بودن کنار آن به بدن مشهور هستند. تاپ های رژ لب کلیک کنید کمی تکان بخورید تا ببینید وقتی ایمن هستند چقدر ایمن هستند و همین کار را برای پالت های پودر نیز انجام دهید – اگر قسمت بالای آن آنهایی که خارج شود ، این محصول می تواند در ظرف خرد شود. اگر چیزی احساس مشکوک کرد ، فقط قبل از انداختن آن در کیف ، روی آن را با کمی نوار مهر و موم کنید. اگر آن را حمل می کنید یا با آن سفر می کنید ، نوار مانند یک بیمه نامه اضافی است.

بدانید که چگونه کیف خود را تمیز کنید ، در هر صورت

پارچه های پلاستیکی و روکش دار با پارچه دستشویی صابونی به راحتی پاک می شوند ، اما اگر برای پاک کردن لامپ های آرایش کافی نیست ، سعی کنید با کمی پاک کننده آرایش روی یک پنبه به آنها حمله کنید. کیسه های نایلونی و پارچه ای را می توان در محیط ظریف شسته ، یا با دست شست. اگر کیف شما در داخل پارچه است و در خارج چیز شکننده تری مانند چرم است ، می توانید کیسه را به داخل برگردانید و از یک مسواک نرم و مرطوب با کمی مواد شوینده روی آن استفاده کنید تا بدون خیساندن لکه ها را از بین ببرد از طریق مواد اگر لکه آرایش مورد نظر از روغنی است ، مواد شوینده را برای صابون ظرف یا جوش شیرین عوض کنید. (با روش دوم ، فقط جوش شیرین را به محل مورد نظر بمالید ، 20 دقیقه صبر کنید و بعداً برگردید تا آن را مسواک بزنید و ارزیابی کنید). میکند وارد قسمت بیرونی کیف چرمی نرم خود شوید ، سعی کنید معجون یک قسمت آب گرم و یک قسمت صابون ظرف را مخلوط کنید تا کف شود. کف را روی لکه بمالید (بدون مالش) ، بگذارید تا بماند ، آن را پاک کنید و یک چیز جاذب مانند نشاسته ذرت بزنید تا یک شب بماند. اگر می دانید چطور این کار را انجام دهید تمیز کردن هرگز مسئله بزرگی نیست.

زیپ خود را حفظ کنید

اگر به نظر می رسد پارچه موجود در کناره های زیپ شما بسیار کشنده است ، احتمالاً شما بیش از حد از آن درخواست کرده اید – به یاد داشته باشید ، کیف های آرایشی شلوار جین کششی نیستند و بطری های پلاستیکی سخت برای فشردن آنها فشرده نمی شوند. اگر احساس می کنید زیپ شما گیر می کند ، فقط آن را محکم بسته نکنید! زمان خوبی است که سعی کنید ویرایش کنید – خارج کردن یک یا دو محصول اغلب کار را انجام می دهد. خیلی دیر؟ شاید بتوانید خودتان زیپ را تعمیر کنید بدون اینکه کل کیف را خفه کنید. برای داشتن یک زیپ گیر ، سعی کنید مسیر را با ویندکس ، صابون تکه ای ، مرهم لب یا وازلین روان کنید زیرا آن را به آرامی پایین می کشید. اگر زیپ از فلز ساخته شده است ، می توانید از کمی WD-40 یا حتی از گرافیت مداد استفاده کنید. (به نظر عجیب می رسد ، اما کار می کند.) اگر مسئله جدا شدن است ، به دنبال هر دندان شیری باشید و آنها را با یک انبر در جای خود خم کنید. سعی کنید بعد از آن زیپ را روی آنها بلغزانید. در موارد واقعاً ناامید کننده ، خشکشویی یا کفاش می تواند به شما کمک کند.

مینی های خود را بسازید

محصولات به اندازه سفر؟ مارک های تجاری خواستن شما فکر می کنید که به آنها احتیاج دارید ، اما در حقیقت ، یک میلیون راه وجود دارد که محصولات زیبایی شما را کوچک (و در نتیجه مناسب کیف های آرایشی) می کند. اگر خوب بخواهید ، بسیاری از فروشگاه های بزرگ نمونه های کوچکی در اندازه سفر برای شما ایجاد می کنند. این امر به ویژه برای مواد آرایشی رنگی و معطر ، که به سختی از بین می رود و به تنهایی تزریق می شود ، بسیار مفید است. اگر می خواهید چیزهایی را که قبلاً دارید از بین ببرید ، بهترین بطری های کوچک در Muji است. اما یک روش حتی بهتر (و با ثبات تر) برای انجام این کار فقط با صرفه جویی ، شستشو و استفاده مجدد از بسته بندی هایی است که ممکن است از قبل داشته باشید. بطری های شامپوی هتل را می توان بارها و بارها دوباره پر کرد. سعی کنید یک بطری سرم را بشویید (اگر لیوان است ، می توانید آن را در ماشین ظرفشویی بیندازید) و به جای آن با کمی مایع تونر پر کنید. شیشه های مرطوب لب یا کرم دور چشم را می توانید تمیز کرده و با هر مرطوب کننده ای که می خواهید پر کنید. ذیل؟ اگر مداد چشم یا لب خود را دارید که بدون آن نمی توانید زندگی کنید ، نوک نیمه استفاده شده خود را برای سفر تعیین کنید. محصول کوچکتر برای انداختن داخل کیسه یا حتی کیف پول مناسب است و می توانید کالای جدیدی را برای استفاده در خانه خریداری کنید.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>