کمدی که در بهترین حالت ابروهای او را می شناسند

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای داشتن امکان نمایش در ITG درج کنید.

“سلام! من کاترین سنت سیه نا (catherine_saintsiena) هستم ، و نویسنده و کمدین هستم. وقتی 14 ساله بودم ، پدرم مرا به دیدن جیم گفیگان در حال اجرای ایستاده و چیزی که در داخل من بود کلیک کرد. من مدت طولانی را به تردید در مورد اینکه آیا هستم سپری کردم میتوانست دنبال کمدی باشید ، حتی اگر واقعاً سرگرم کننده و واقعاً خوب بود. به طور کلی ناامنی قسمت عظیمی از کمدی است – کاوش در این ترک های کوچک می تواند درمانی باشد. من “بچه باحال” نبودم و فکر می کنم بسیاری از شوخ طبعی من از تنهایی ناشی شده است. من همیشه دیگران و افکار خودم را رصد می کردم. اما من یک منتقد درونی با صدای بلند دارم (مگر همه ما) و بخشی از دشواری این بود که به خودم اجازه دهم در واقع آن را دنبال کنم.

من تا زمانی که به یاد داشته باشم ، یادداشت های ایده های استندآپ را در تلفن خود نگه داشته ام و در حالی که تنها بودم ، برنامه ضبط صدا را باز می کردم تا برداشت ها ، لهجه ها یا بیت ها را امتحان کنم. این فقط برای من بود ، تا خودم را بخندم. تا اواسط 20 سالگی من طول کشید تا همه چیز را به دیگران نشان دهم و بروم روی صحنه. من همیشه کمی گل اواخر بوده ام. در ژانویه سال 2020 تصمیم گرفتم که واقعاً دنبال این کار بروم ، و اواخر سال گذشته کار شرکتی خود را ترک کردم و به نوشتن خلبان برای یک تریلر روانشناختی هجو تمرکز کردم. پادکستی هم دارم به نام KTR که یک نمایش خبری طنز است. بسیاری از کمدی هایی که من انجام می دهم مربوط به زیبایی و نمای هزاره است. ما در چنین فرهنگی مبتنی بر وضعیت ، مبتنی بر موفقیت زندگی می کنیم و من می خواهم نه تنها شکاف ها را آشکار کنم ، بلکه گزینه ای امیدوار کننده را ارائه می دهم.

اکنون پوست من بسیار خوب به نظر می رسد ، اما در تمام طول زندگی آکنه بدی داشته ام. من با پزشکان پوست بدشانسی آوردم و موارد زیادی را تجربه کردم که در نهایت باعث بدتر شدن آکنه شد. قبلاً نسبت به آن احساس ناامیدی می کردم. سرانجام خودم را در Reddit و ITG یافتم و امور را به دست خودم گرفتم. من فکر می کنم که پوست من کاملاً خشک بود و همه این فعالاتی که قبلاً سعی می کردم از شر جوش ها خلاص شوم ، باعث بدتر شدن آن می شوند. یک روال ساده و مرطوب کننده واقعا به آکنه های من کمک کرد. اما همه چیز هنوز آزمایش و خطا است – به عنوان مثال ، مرطوب کننده CeraVe که همه با آن وسواس دارند ، به مدت دو ماه آکنه کیستیک وحشتناکی به من ایجاد کرد.

صبح که از خواب بیدار می شوم ، صورتم را با یک پاک کننده Squalane از The Ordinary می شستم. من در حالی که روشن هستم – احساس می کنم استفاده از روغن این کل چیز است و به هر حال این پاک کننده به نوعی مانند روغن است. کار شده است یا بعضی اوقات من از پاک کننده صورت آرام Vanicream استفاده می کنم که فوق العاده اساسی است. من با کارهای روزمره خودم بسیار پایین هستم – مطمئن هستم که زیبایی قیمت زیادی دارد ، مانند شراب در یک رستوران ، بنابراین من فقط اگر ارزش آن را داشته باشم چیزهای گران قیمت را خریداری می کنم. سرم CE Ferulic Skinceuticals برای من ارزش دارد. من سرم های ارزان قیمت دیگر ویتامین C را امتحان کرده ام و آنها هرگز به اندازه موثر نیستند. من چهره ای بسیار رسا دارم ، بنابراین از این سرم Biologique Recherche Elastine در خطوط خوب استفاده می کنم. اگر من یک جوش فعال داشته باشم ، که اغلب به طور مکرر انجام می شود ، از Hexomedine استفاده می کنم که ITG من را به آن روی آورد. این یک چیز ضد باکتری فرانسوی است – من یک نوک Q می گیرم ، آن را فرو می کنم و سپس آن را به جوش خود فشار می دهم. بعد از آن از مرطوب کننده Neutrogena HydroBoost استفاده می کنم که باز هم فوق العاده اساسی است و سپس همیشه ضد آفتاب می زنم. من خال های زیادی دارم که باید با دقت تماشا کنم ، بنابراین در مورد آن بسیار وسواس دارم. من معمولاً با کرم ضد آفتاب EltaMD می چسبم زیرا احساس زیبایی و نازکی می کند ، تقریباً مانند درمان های مراقبت از پوست یا موارد دیگر. همچنین فوق العاده مرطوب کننده و براق است که من آن را خیلی دوست دارم.

به نوعی امیدوارم که وقتی مردم به من نگاه می کنند ، مثل اینکه “او ریمل زده و شاید چیزی روی لبهایش باشد.” من می خواهم هر چیز دیگری با پس زمینه ترکیب شود. اگر روز خوبی برای پوست است ، من از Ilia Super Serum Skint Tint in استفاده می کنم فرموسا. یا ، من به طور استراتژیک مقداری Nars Radiant Creamy Concealer را در آن قرار می دهم وانیل زیر چشمانم ، روی هر گونه جوش و اطراف بینی ام ، و سپس آن را با یک Beautyblender مانند فونداسیون مخلوط کنید. بهترین روش پوشش جوش من استفاده از مخفی کننده خامه ای تابشی و استتار مخفی لورا مرسیه در کنار هم است. این یک ترکیب جادویی است. من شاید 15 سال از Benefit Hoola Bronzer استفاده کرده ام – اگر Benefit هرگز از کار خارج شد ، می خواستم 50 تا از این چیزها را بخرم. من به طور طبیعی آنقدر کمرنگ هستم که می توانید بفهمید که بیش از حد زیاد می روم یا خیر ، اما دوست دارم که این باعث می شود کمی به پوست من جان بیشتری ببخشد. برای سرخ شدن من عاشق احمقانه گران قیمت اما زیبا آتلیه Westman هستم دو دو. من همچنین سرخ شدن ایلیا را دوست دارم یک عاشقانه زیبا و رنگ ابر براق کننده در طوفان– اینها سه در چرخش هستند. دوست دارم مثل بچه های این روزها رژگونه ام را روی گونه هایم و کمی روی بینی ام بگذارم.

من از داشتن ابروهای کامل منصرف شده ام. مردم مانند “ابروها باید خواهر باشند نه دوقلو” و من حتی دوست نیستم. من با استفاده از Anastasia Dipbrow داخل چند موی استراتژیک کشیده ام تاپ. روشی که من از آن استفاده می کنم کاری نیست که اکثر مردم انجام می دهند – در واقع یک برس خط چشم را در محصول تکان می دهم و سپس آن را محکم می کنم تا نوک تیز ایجاد شود. من سر و صدا کردم و سایه چشم Chanel را وارد کردم صراحت و تجربه، و برای روز از روشن ترین قهوه ای موجود در لکه های مژه استفاده می کنم ، و شب من با قهوه ای های تیره تر به چین و چروک می روم. من ریمل مژه Lash Slick را تغییر می دهم ، نوعی که به نظر می رسد اکستنشن مژه است و برداشتن آن بسیار آسان است و Telescopic از L’Oréal. آن یکی واقعاً تعریف کننده است ، که من آن را دوست دارم ، و بسیار تاریک است. آخرین مرحله لب است. من از Gen G Glossier در داخل استفاده کرده ام پسندیدن به طور انحصاری برای سالها ، اما من اخیراً کار جدیدی را شروع کردم. لبهایم را با آرایش لب لب Bobbi Brown به آرامی در می آورم کاکائو، که به نوعی تیره است و رنگی نیست که من معمولاً انتخاب می کنم ، و سپس من از چوب چاپی گیلاس Nivea استفاده می کنم. من نمی دانم که در مورد آن دسته کوچک موسیقی جاز چیست ، اما طبیعی به نظر می رسد و نگهداری آن بسیار آسان است. من آرایش خود را با MAC Fix + که یک تغییر دهنده بازی است تنظیم کردم. احساس آبرسانی می کند و باعث می شود که همه چیز روی پوست من به طرز زیبایی خوبی با هم تار شود – من حتی هنگام استفاده از پایه ایلیا از آن استفاده می کنم. بدون آن نمی توانم زندگی کنم.

هدف من همیشه این است که شبیه یک کودک سوئدی باشم. من در واقع عکسهای کودکانه خودم را به کالین در Spoke & Weal آورده ام ، زیرا از کودکی موهایم کاملا بلوند بود – یادم می آید عمه ام به من گفت ، “مردم مبلغ زیادی پول می پردازند تا موهایشان شبیه موهای شما باشد ، و این خیلی دیوانه به نظرم رسید. اکنون ، یک تلاش بی پایان برای بازگشت به آن است. جی براف موهای من را کوتاه می کند ، و او مرا متقاعد کرد که از بالای شانه ام بروم. من هفت سال است که از شامپو اوریبه برای نرم کننده های رنگی زیبا و طلایی استفاده می کنم. موهای من به طور طبیعی موج دار است اما من دوست دارم که صاف باشد ، بنابراین من آن را با برس دور Revlon منفجر می کنم. قبل از خشک شدن من فقط در انتهای آن از مقداری ضد حرارت Kérastase Blonde Absolu و کرم مرطوب کننده Aveda Light Elements استفاده می کنم ، زیرا در غیر این صورت کمی جارو به نظر می رسد. بعضی اوقات با روغن Kérastase Oléo-Relax که ضد وز است ، کار را تمام می کنم. من را تحت تأثیر قرار دادن Into The Gloss در نظر بگیرید تا یک برس Mason Pearson بخرم. این یک خرید بزرگ بود ، اما احساس می کنم موهای من را سالم تر می کند.

عصرها روال کارم خیلی ساده است. صورتم را می شستم ، اجازه می دهم خشک شود ، سپس ترتینوئین می گذارم. Tret شگفت آور است زیرا برای آکنه و ضد پیری مفید است – این یک چیز خوب در همه است. من فقط تا 0.05 درصد فارغ التحصیل شدم. بعد از آن ، کمی صبر می کنم و سپس با کرم Nivea خود مرطوب می کنم. این مثل شش دلار است ، شاید کمتر ، و من آن را دوست دارم. این برای من مفید است و منافذ پوستی من را مسدود نمی کند – خوشبختانه. ”

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>