چگونه می توان از خراش یک روال مو فرفری ساخت

من یک رابطه پر فراز و نشیب با موهایم داشته ام ، همیشه بین تحسین پذیری انعطاف پذیری موهایم و کینه توزی از عدم تمایل به انطباق با آن موج می زند. در 16 سالگی ، من آهن مسطح خودم را خریداری کردم و به یک پرس ابریشم براق تسلط یافتم. اما وقتی به 20 سالگی رسیدم ، فهمیدم که هرچه موهایم از گرما آسیب می بینند ، احساس کمبود واقعی خودم می کنم. به نام تمرین عشق به خود و احیای بافت آسیب دیده از گرما ، سفر موهای فرفری خود را آغاز کردم. من به شدت به راهنمایی عملی احتیاج داشتم. چگونه می توانم الگوی حلقه خود را احیا کنم؟ از چه محصولی باید استفاده کنم؟ کدام مواد موهای من را سالم نگه می دارد؟ خیلی زیاد به نظر می رسید ، مخصوصاً وقتی که مراقبت از فرهای خودتان یک کار کاملاً جدید است. راستش ، من هنوز دارم چیزها را می فهمم.

اگر این سفر مثل تار موهای من پیچ در پیچ است ، پس آرایشگر مشهور ، ورنون فرانسوا واقع در شمال است. او بخاطر مدل موهای فر ، بافت های تنگ و کلاف هایش مشهور است – فقط موهای سرنا ویلیامز ، لوپیتا نیونگو ، آنجلا باست و الین ولتروت را برای اثبات نگاه کنید. و هنگامی که من برای مشاوره در مورد حرکت در موهای فرفری به او مراجعه کردم ، او این جمله را گفت: “بدانید موهایی که با آنها به دنیا آمده اید به اندازه کافی خوب و زیبا هستند.” در زیر ، بقیه نکات بصیرت او را برای ساختن آن از طریق انتقال پیدا کنید – آنها نزدیکترین چیز به نقشه ای هستند که می خواهید دریافت کنید.

نقطه شروع

فرانسوا تأکید می کند که اگر می خواهید بافت واقعی موهای خود را بپذیرید ، قوام و صبر لازم است. هیچ درمانی یکپارچه وجود ندارد که باعث شود فرهای شما دوباره زنده شود و همچنین چیزی به عنوان معجزه در بطری وجود ندارد. او به من می گوید: “انتظار نداشته باشید كه تغییر در یك شب اتفاق بیفتد ، خصوصاً اگر موهایتان را با گرما یا مدل موهای تنگ دراز كرده اید و می خواهید گره یا فرهای آن را نشان دهید.” مراقبت از موهای مجعد مستلزم استفاده از طیف وسیعی از محصولات مغذی است که به طور منسجم کار می کنند – مقدار استفاده شما ، تکنیک کاربرد و سازگاری شما کلیدی است.

Lud Off the Suds

سولفات ها ، در معرض آب ، احساس کف آلود شما را از شامپو ایجاد می کنند. آنها همچنین می توانند رشته های موی شما را از رطوبت دور کنند. فرانسوا می گوید: “هر كدام از شامپوها را برای موهای گره خور ، موج دار ، موج دار یا موج دار استفاده می كنید ، من همیشه توصیه می كنم این ماده بدون سولفات باشد”. موهای فر به طور طبیعی خشک هستند و نام بازی رطوبت را حفظ کرده و آنها را از بین نمی برد. فرانسوا شامپوی Curl خود را برای استفاده از فرهای S و مارپیچ های شناور توصیه می کند ، در حالی که شامپوی Pure Fro برای حلقه های پیچ و مهره و پیچ و تاب های تنگ بهترین است. اما برای یافتن شامپوی بدون سولفات لازم نیست که به یک خط وفادار بمانید – من همچنین شامپوی Heal & Hydrate Shea Butter Maui Moisture را دوست دارم ، یک شامپوی مرطوب کننده بدون سولفات که در داروخانه موجود است.

استاد هنر “Double Detangle”

فرانسوا می گوید: “من همیشه می گویم که بهترین ابزار برای تنظیم و حالت دادن به پیچ و تاب ها ، دست و انگشتان شماست.” اگر احساس گره یا گره می کنید ، می توانید آنها را به آرامی ماساژ دهید. وی می افزاید: “به احتمال زیاد به طور تصادفی مو را شکسته یا شکسته اید.” پس از پرداختن به پیچ و خم ها ، می توانید با یک برس مخصوص آویزان به داخل برگردید تا الگوی فر را مشخص کنید. من دوست دارم موهایم را به چندین قسمت تقسیم کنم و یا از برس EZ Detangler یا از برس دوش Pattern Beauty استفاده کنم – هر دو شکستگی و ریزش مو را به حداقل می رسانند.

کشور تهویه مطبوع را کاوش کنید

موثرترین و ملایم ترین روش برای زدودن موهای من این است که موهای نرم کننده آن نرم است. نرم کننده حلقه ای François موهای فر را تعریف می کند ، از بین می برد و تقویت می کند و نرم کننده Pure Fro برای بافت های دنج مرطوب کننده تر است. اگر به دنبال غوطه وری هستید ، من دوست دارم از تهویه مطبوع حلقه ای Moroccanoil به عنوان یک درمان سریع تهویه عمیق استفاده کنم. هنگامی که کار خود را تمام کردم ، اجازه دادم قبل از شستشو به مدت سه دقیقه در موهای من بماند.

بعد ، شما مرخصی و روغن های خود را دریافت کرده اید: این همه چیز در مورد اضافه کردن رطوبت با لایه بندی محصولات مختلف تهویه است. نرم کننده مرطوب برای روز شستشو ضروری است زیرا بلافاصله بعد از شامپو مو را زنده می کند. من می خواهم اضافه کنم این 10 Miracle Leave-In است که روی موهای کمی مرطوب است تا فرهای من را نرم و تقویت کند. فرانسوا نسخه ای را نیز تهیه می کند – تهویه مطبوع Leave-In وی از عصاره های گیاهی ، اسیدهای آمینه و روغن های طبیعی برای احیای مجدد و مرطوب کردن فرها استفاده می کند. و ، یک کلمه دیگر در مورد روغن ها: آنها برای تقویت موهای سالم بسیار مهم هستند زیرا ، مانند مراقبت از پوست ، روغن ها به رطوبت موهای شما کمک می کنند. کدام یک را انتخاب کنیم؟ با یک روغن آرگان ساده نمی توانید اشتباه کنید – این ماده عمیقاً به فرها نفوذ می کند تا رطوبت و درخشندگی آن قفل شود. اما اگر شما آماده هستید تا به چیزی هدفمندتر برسید ، فرانسوا چند پیشنهاد دارد. وی توضیح می دهد: “روغن بائوباب بسیار مرطوب كننده است و به تقویت گره ها و فرها كمك می كند ، در حالی كه روغن كرچك برای ساختن قدرت بسیار مناسب است.” در پایان کار ، موهایم را به چهار قسمت جدا می کنم ، به هر کدام چهار قطره روغن اضافه می کنم و با انگشتانم آنها را به آرامی از روی فرهایم پخش می کنم.

عبور از دریای سبک و مجسمه سازی

خواه فرهایم را به گونه ای درست کنم که به پایان برسانم و هم اجازه دهم آزادانه الگوی من جریان پیدا کند ، کرم حالت دهنده یک ضرورت است. کرم فرم دهنده François یک احساس نرم و ابریشمی برای فرهای سالم به وجود می آورد و کرم Pattern Beauty Styling برای قالب گیری فرهای شما به صورت پیچ و تاب ، نوارهای گره ای و بندهای گره ای مناسب است. بوی شبیه کره کره شیرین است و همچنین می تواند برای ظاهری شستشو و تمیز استفاده شود. همچنین در مورد نحوه حالت دادن به موهای خود هنگام خواب در نظر بگیرید – قبل از اینکه چراغ ها را خاموش کنید ، موهای فر به کمی کار آماده سازی نیاز دارند. فرانسوا می گوید: “در حالت ایده آل ، با مو در یک کلاه ابریشمی یا روی یک بالش ابریشمی بخوابید.” برنامه مراقبت از مو در طول شب من نسخه ای از هر دو را شامل می شود: من فرهایم را در یک دم اسبی بلند جمع می کنم ، یک روسری ابریشمی را به دور سرم می بندم و روی یک بالش ابریشمی راحت می خوابم.

فرانسوا تأکید می کند: “مهمتر از همه ، با خود و موهای خود مهربان باشید.” هر کجا که در سفر منحصر به فرد موهای فرفری خود هستید ، بگذارید این توصیه راهنمای شما باشد. سفر دریایی!

– لورن تاپان

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>