چگونه مراقبت از پوست شما در دهه 20 تغییر می کند در مقابل دهه 30 شما

در بالا ، تصویری از تاریخ تلویزیون. سال 1999 بود ، و در این ویژه جنس و شهر قسمت ، کری و شرکت در آخرین مرحله تابستان آن را در همپتونز زندگی می کنند. خدمه افراد 30 ساله (کری و دوستان) در طول سفر مدام با 20 نفر روبرو می شوند و رویدادهایی برای یادآوری 30 ساله ها رخ می دهد که زندگی 20 ساله بیشتر خراب است. برای استفاده از جنسیت و شهرت ، ITG این تفکر را داشت که “در مورد مراقبت از پوست 20 چیزی در مقابل 30 چیزی چطور؟” اگر تز این اپیزود این بود که 30 چیزی که در رابطه با شغل و حرفه شما ثبات و توانایی بیشتری دارید ، آیا این امر به زیبایی نیز منتقل می شود؟ خوب ، با داشتن 20 و 30 چیز با کارکنان ITG ، فقط یک راه برای کشف این موضوع وجود داشت. به راستی ما می توانستیم تمام روز در مورد این صحبت کنیم ، و شاید شما هم بتوانید. در این صورت ، بخش نظر مفید شیک ما در حال تماس است.

اشلی ودرفورد ، 30 ساله: من می خواستم در این مورد صحبت کنم زیرا ، خوب ، من 30 ساله ام. چیزهای زیادی در مورد مراقبت از پوست در 20 سالگی من می شنوم که فکر می کردم کاملا احمقانه ، بیش از حد بالا و غیر ضروری است. مواردی که شما نه تنها در 20 سالگی بلکه به عنوان یک انسان نگران آن نبودید. و سپس مواردی وجود دارد که من فقط ارزش آنها را ندیدم. من در مورد ذهنیت شما در مورد مراقبت از پوست یا به طور کلی زیبایی به عنوان یک فرد در 20 سالگی کنجکاوم. نظر شما در این باره چیست؟ من نمی دانم آیا جایی که من در سن تو بودم جایی بوده است؟

علی اوشینسکی ، 20 ساله: مسلماً مواردی وجود دارد که احساس می کنم هیچ فایده ای ندارد … من یک میلیون بار به شما گفته ام که احساس من در مورد آب رسانی به مواد معطر اینگونه است. من متوجه نشدم.

اشلی: اگر وقتی من 21 ساله بودم به من گفتی که ماسک های آبرسانی می کنم ، مثل اینکه دیوانه ای به تو نگاه می کنم. از پوست چربم متنفر شدم! Dermalogica این یک خط را برای نوجوانان و افراد در اوایل 20 سالگی هدف قرار داده بود ، و علی ، من به خاطر می آورم که وقتی این موضوع را فهمیدم بسیار هیجان زده بودم. حالا نمی توانستم کرم ضد آفتاب مات بزنم. بنابراین من عاشق مواد معطر ، و مرطوب کننده های عالی و غلیظ هستم. چیزهایی را به من بدهید که در پوست من ذوب می شوند و باعث می شوند براق به نظر برسم – در واقع من بدنبال پوست 20 چیزی هستم که قبلا از آن متنفر بودم.

ولی: من چند هفته پیش از شما پرسیدم که آیا از مرطوب کننده صورت یا مرطوب کننده بدن روی گردن استفاده می کنید ، زیرا من از مرطوب کننده بدنم در آنجا استفاده می کنم.

اشلی: چرا؟ من می خواهم از چیزهای گران قیمت گردنم استفاده کنم.

ولی: من گردنم را نمی شکنم ، بنابراین هر چیزی که برای بدن من خوب است احتمالاً آنجا هم خوب است! نمی دانم – من اصلاً نگران گردنم نیستم.

اشلی: من به یاد می آورم که در 20 سالگی ام و نگران محافل زیر سایه بودم. حالا من به نوعی می خواهم هر جوانی را که از این موضوع شکایت دارد ، ناخوشایند کنم. من قبلاً با کوشش کرم دور چشم رتینول و کرم دور چشم چشم می پوشیدم … حالا فقط کاری ندارم. در بی توجهی احساس آرامش وجود دارد ، زیرا این نگرانی هایی را که در جوانی داشتید از بین می برید. شما مدت زیادی با چهره و بدن خود زندگی کرده اید … این شما هستید! این که هستی! شما بیشتر از آن قدردانی می کنید و کمتر به آنچه دیگران فکر می کنند یا نحوه درک شما اهمیت می دهید. چیزهای زیادی وجود دارد که من در جوانی نگران آنها بودم یا آنها را انتخاب می کردم که فکر می کنم الان خیلی احمقانه هستند. شما به روزهایی نگاه می کنید که احساس پوچی می کنید و مثل این هستید که “حال من خوب بود. من زرق و برق دار بودم! “

ولی: این همان چیزی است که شما در عکس احساس بدی نسبت به بدن خود دارید و سپس برمی گردید و به آن نگاه می کنید و کاملاً داغ هستید.

اشلی: این واقعی است!

ولی: آیا احساس می کنید که به طور کلی با پوست خود رابطه مثبت تری داشته اید؟ از آنجا که احساس می کنم … اخیراً با یکی از دوستانم صحبت می کردم که می گفت وقتی دو جوش دارد فکر می کند که زننده است ، حتی اگر من حتی متوجه او نشوم. این منفی زیادی است که باید با خود حمل کنید ، مخصوصاً وقتی ممکن است همیشه یک zit یا دو یا سه یا چهار یا پنج داشته باشید. احساس وحشتناکی می شود!

اشلی: من مانند نبرد با مراقبت از پوست رفتار کردم. بیشتر به این دلیل که من با آکنه مبارزه می کردم. حالا بیشتر شبیه است ، پوست من به چه چیزهایی نیاز دارد؟ چگونه می توانم چیزهایی را که برای پیشرفت آن لازم است به آن بدهم و بهترین راه را برای هر آنچه پیش روی من قرار دارد داشته باشم؟ این اصلاً رابطه منفی نیست – مثل این است که چگونه می توانم باغ خود را آبیاری کنم؟

ولی: خوب ، اکنون برای بازگشت به نظر دیگر خود. بیایید ، بوتاکس را بگیریم. برداشت من این است که عالی است که بعضی از افراد بوتاکس می گیرند ، اما من فکر می کنم فقط در یک سن خاص می خواهم سن خود را جستجو کنم.

اشلی: ببینید ، این یک نظر 20 چیزی است. من می فهمم که از کجا می آیی ، اما فکر نمی کنم اکثر افراد 60 ساله فکر می کنند “من می خواهم 60 ساله باشم و حتی یک روز جوان تر نیستم.” شما می توانید شگفت انگیز به نظر برسید ، اما هنوز هم ممکن است بخواهید کمی شبیه سن واقعی خود نباشید. من در مورد موهای خاکستری هم چنین احساسی دارم.

ولی: دارم میمیرم موهای سفید

اشلی: دقیقا. من فکر می کنم این واقعا نگاه خوبی است! اما وقتی چاره ای ندارید ، فرق می کند. مثل زمان چرت زدن برای مهد کودک ها: من از زمان چرت متنفر بودم و اکنون به خاطر آن می کشم. شما آنچه را که دارید قدر نمی دانید تا اینکه در واقع یک گزینه باشد. من کنجکاو هستم ، به عنوان یک فرد در حدود 20 سالگی ، آیا شما از گفتن جمله ای مانند “هرگز به هیچ وجه جراحی نخواهم شد” ، یا “هرگز پرکننده نخواهم شد” اطمینان دارید؟

ولی: نه ، من نمی کنم در واقع بسیار مشکل است ، زیرا افراد مسن تری وجود دارند که واقعاً بسیار عالی به نظر می رسند. اینطور نیست که آنها سعی می کنند جوان به نظر برسند – من فکر می کنم آنها به سن و سال خود نگاه می کنند. اما هنوز کاملاً مطمئن نیستم که آیا این چهره واقعی آنها در سنشان است. منظور منو میفهمی؟ فکر می کنم انتظار واقع بینانه از شکل ظاهری کسی که این روزها 50 یا 60 یا 70 ساله است سخت است. من می دانم که مادر شما کارهای زیادی انجام نداده است ، بنابراین شما می توانید درک بهتری از شکل ظاهری خود داشته باشید ، اما زنان خانواده من دارند کارهای انجام شده! من نمی خواهم جوان به نظر بیایم ، اما می خواهم ظاهر خوبی داشته باشم و نمی دانم این خط كجا قرار خواهد بود.

اشلی: من کنجکاو هستم ، زیرا شما از زنان خانواده خود نام بردید ، آیا از اینکه لزوما نمی دانید وقتی پیرتر می شوید چه شکلی خواهید بود ، احساس هیجان می کنید ، زیرا شما یک نقطه مرجع مشخص ندارید؟ آیا عصبی هستید یا اصلاً به آن فکر نکرده اید؟

ولی: بخشی از من کنجکاو هستم که چگونه مراقبت از پوست بر جدول زمانی پیری من تأثیر می گذارد – مثل اینکه ، اگر از ترتینوئین استفاده کنم و به طور مداوم ضد آفتاب بزنم ، صورت من چگونه ظاهر می شود؟

اشلی: بسیاری از موارد زیست محیطی وجود دارد. مثل ، آیا آنها نیز گیاه خوار هستند؟ این به پوست شما کمک می کند.

ولی: آیا این من در واقع این را نمی دانستم. نه ، آنها نیستند. و ، می دانید ، مادربزرگ من بسیاری از زندگی خود سیگار می کشید و مادرم با یکی از آن آینه های برنزه در آفتاب دراز می کشید. واضح است که من هیچ یک از اینها را انجام نمی دهم! من تعجب می کنم که واقعاً قرار است چقدر تفاوت ایجاد کند.

اشلی: واقعاً یادم است که وقتی جوان ترم نسبت به زیبایی فوق العاده مقدس بودم و فکر می کردم مردم خیلی به چیزهای اشتباه اهمیت می دهند. اکنون ، مانند همه چیز است: من به نوعی می بینم که آنها از کجا می آیند ، یا اینکه نیاز به یک چیز خاص وجود دارد. این بسیار فروتنانه است ، و همچنین از لحاظ بازتر شدن جهان من نیز جالب بوده است. من چیزهای جدیدی را امتحان می کنم – من اکنون یک روغن ، Biophile را امتحان می کنم ، که دوست دارم!

ولی: خیلی عصبی بودی که این رو امتحان کردی! راستش ، اگر این شغل واقعی من نبود ، فکر می کنم در مورد مراقبت از پوست خیلی کنجکاو باشم. اگر به علاقه من برای مراقبت از پوست به عنوان یک نمودار فکر می کنید ، در اواخر سالهای نوجوانی من یک جهش چشمگیر ایجاد می شود که در آنجا احساس می کنم به مراقبت از پوست احتیاج دارم زیرا در حال شکستن زیاد هستم. قطعاً آن نبردی بود که ما قبلاً در مورد آن صحبت می کردیم. من فکر می کنم اخیراً هورمون های بدن من متعادل شده است ، که وقتی کمی پیرتر می شوید ، این اتفاق می افتد و من بیشتر متوجه شده ام که چه عواملی برای جلوگیری از شکستگی بدن من مفید است. اگر چیز جدیدی را امتحان کنم ، ممکن است شروع کنم ، و احتمالاً هم خواهم کرد! همیشه اتفاق میفته! بنابراین در حال حاضر ، من لزوما کنجکاو نیستم که معامله بزرگتر در آنجا وجود دارد. من یک جورهایی در فلات هستم. من تصور می کنم که یک بار تغییر شکل نمودار دوباره شروع شود …

اشلی: می دانید ، این من را به یاد مربی سگی می اندازد که برای کمک به پاف آمده بود. او در مورد گاز گرفتن و پارس كردن مشكلاتي داشت و ما تا حد زيادي آنها را حل كرديم. همانطور که داشت از در خارج می شد ، گفت: “اوه ، چیزهای دیگری وجود دارد.” ما مثل این بودیم ، چیزهای دیگر چیست؟ اما آنها می توانند هر چیزی باشند ، آنها فقط توسعه می یابند. چیز جدید او این است که او در خانه را می خاراند ، زیرا او می خواهد برای پیاده روی بیرون برود. با مراقبت از پوست شما چیزی را حل می کنید ، و سپس این چیز دیگر فقط ظاهر می شود. حالا ، من فقط از جایی نمی خواهم که بخواهم برای افراد دیگر خوب جلوه کنم. بیشتر از این با این چیزهای تغییر دهنده در بدن خودم ، من الان فقط نیازهای مختلفی دارم. فقط علی شما را می شناسد ، علی ، وقتی پیرتر می شوید ناگهان عقده ای ایجاد نمی کنید – به نوعی احساس می کنم شما فقط یاد خواهید گرفت که در بدن خود زندگی کنید و قدر آن را بیشتر بدانید. در این مورد جدی نباشم –

ولی: این یک مکالمه بسیار جدی و نشاط آور است! دارم لذت می برم

اشلی: بزرگتر شدن برای من یک تجربه یادگیری بوده است ، از این حیث که همیشه فضای تغییر دیدگاه شما وجود دارد. این همان چیزی است که زیبایی را به هر حال جالب و سرگرم کننده می کند! شما می توانید تغییر دهید ، و این سرگرم کننده است.

ولی: جالب به نظر می رسد. من هیجان زده ام

اشلی: شما دوست دارید آن را دوست داشته باشید.

عکس از طریق HBO

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>