چگونه داغ نباشیم

حتی در لذت بخش ترین روزهای تابستان ، به محض اینکه پا به بیرون بگذارید ، در یک مسابقه خلاف ساعت هستید. سرانجام شما در عرق ، قرمز و آزار دهنده برای اطرافیان خود خواهید ماند – نام بازی همچنان سرد باقی می ماند بنابراین می توانید مدت بیشتری خونسردی خود را حفظ کنید. می توانید ماسک محافظ صورت خود را در یخچال قرار دهید! خودتان را به یک حاشیه یخ زده تبدیل کنید! یخ صورتت را می چرخاند! و بعد از اتمام همه این موارد ، نکات زیر را دنبال کنید. ممکن است گرم باشد [insert gender here] تابستان ، اما شما لازم نیست که گرم باشد همه زمان.

با یک نعناع نفس سر تا پا خنک شوید

نعنا همیشه احساس طراوت می کند – به لطف خنک کننده منتول ، اساساً واحد AC خاص خود را دارد. می توانید صورت خود را با پاک کننده تمدید تجویز نعناع Renee Rouleau و بدن خود را با دکتر Peppermint Dr. Bronner بشویید. اگر پوست شما به روغن نعنا حساس است ، یکی از این بخارهای دوش اکالیپتوس را کنار پاهایتان بیاندازید – در واقع این یک بمب حمام برای هنگام ایستادن است و در تابستان ، با یک دوش ولرم خوب جفت می شوید. پوست سر خود را با شامپوی Baomint Adwoa Beauty مالش دهید ، سپس برای سوزن سوزن شدن در درمان نرم کننده عمیق Baomint خود را غوطه ور کنید. هنگام بیرون آمدن ممکن است بخواهید کره بدن Care Garden را بکشید ، که یا اثر خنک کننده خود را از دوز مناسب CBD یا “اسانس کاملا گیاهی” مرموز در لیست مواد تشکیل دهنده می دهد. هیئت منصفه بیرون است ، اما ما کاری نداریم! و نکته آخر این است که برخی از ظریف ترین Glossier Balm Dotcom هستند. سعی کنید به خودتان لرز ندهید.

برای موفقیت لباس بپوشید

اول از همه موهای خود را از گردن بردارید. تقریباً تمام لوازم جانبی موی ابرو در ابدی در حال حاضر 50 درصد تخفیف دارند ، بنابراین ممکن است ما یک کلیپ پنجه یا این الاستیک را با جزئیات زنجیر چسب پیشنهاد دهیم؟ در حال حرکت به پایین ، لباس های آزاد و رنگ روشن را در پارچه های قابل تنفس مانند پنبه یا پارچه انتخاب کنید. اگر می خواهید چیزی تنگ بپوشید ، قبل از اینکه برنامه ای را برای استراحت در پارک تنظیم کنید ، مطمئن شوید که این ماده از ماده ضد رطوبت ساخته شده است. (بیشتر لباسهای فعال ضد رطوبت است و اگر واقعاً مطمئن نیستید که لباس بدن مورد علاقه شما در برابر عرق زیر گیاه چگونه ایستاده است ، آن را در سینک ظرفشویی مرطوب کنید و ببینید خشک شدن چه مدت طول می کشد.) برای بالشتک! به جای اینکه به دو اسفنج کف اجازه دهید همه این رطوبت را جذب کنند ، به دنبال چیزی مانند سوتین های مش خط دار بدون عملکرد Cuup باشید. یا یک برلت ، اگر می توانید آن را بچرخانید بدون سیم!

ژل های خنک کننده را در آغوش بگیرید

شما می دانید که چگونه ممکن است در یک روز کاملا سرد ، Hothands را در چکمه ها یا دستکش های خود فرو کنید؟ و بسته های کوچک مانند کوره های بدون سیم کشی فانتزی می سوزند؟ وصله های Be Koool که احتمالاً توسط دانش آموز کلاس ششم نامگذاری شده است ، نسخه تابستانی آن است. آنها با یک ژل خنک کننده پر شده اند که به منظور کمک به کاهش تب و تسکین سردرد است. اما اجازه ندهید مبتلایان به میگرن مزمن سرگرم کننده باشند! این افراد را روی هر یک از نقاط نبض که به راحتی پنهان می شوند بچسبانید (یعنی مچ دستان ، شیارهای آرنج ، پشت زانوها) و به مدت چهار ساعت از کمپرس خنک لذت ببرید.

یک درمان بداهه انجام دهید

روش شما در اینجا به شرایطی بستگی دارد که احساس می کنید حمل می کنید. اما هر دو به یک بطری آب عایق خلاuum قابل استفاده مجدد ، مانند S’well بستگی دارند. آن را با آب یخ پر کنید ، یک کیسه چای سبز اختیاری اضافه کنید ، سپس آن را در کیسه خود بیندازید. سپس ، می توانید یکی از این بطری های مه غلیظ را روی جاکلیدی خود ببندید و در صورت لزوم در طول روز با آب یخ زده دوباره پر کنید. یا اگر می خواهید شِر کامل بروید ، به جای این ماسک ورق بامبو قابل استفاده مجدد از جنی پاتینکین همراه داشته باشید. آب سرد احساس قرار دادن ماسک ملحفه ای را که در یخچال نشسته است تکرار می کند. اگر شما واقعاً می خواهید تجربه خود را بالا ببرید ، با این فن کوچک که آب خود را از آیفون شما می گیرد ، به صورت خود ضربه بزنید. آیا شما فقط فکر کردن در مورد آن لرز است؟

یک شب خنک بمانید

لباس های شب خود را مانند لباس های روز خود انتخاب کنید: لباس خواب های تنفس کننده و رطوبت گیر احساس خفگی نسبت به سه راهی دانشگاهی راتی همسرتان می کنند. وعده! (به نظر ضد عرفی می آید ، اما هرچه بدن شما با پارچه خشک سریع پوشانده شود و نه روتختی نخی ، احتمال اینکه در یک استخر مرطوب قرار بگیرید کمتر است.) سرمایه گذاری در پتویی را که برای خواب آورهای عرق ساخته شده است ، در نظر بگیرید ، مانند Buffy’s Breeze Comforter یا Bearaby’s Napper که از پنبه ای وزنی اما باز بافته شده که به طرز حیرت انگیزی هوا است. و وقتی اوقات ناامیدانه اقدامات واقعی ناامیدانه ای را می طلبند ، Bed Jet وجود دارد.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>