چه نکات زیبایی را از مادر خود یاد گرفتید؟

من موی سرم ترین دختری بودم که بزرگ شدن می شناختم. ابروهایم به هم متصل شده بودند ، لب فوقانی ام سایه دار بود ، بازوهای پائینم در کناره هایم تاب می خوردند. از پوشیدن شلوارک به دلایل مختلف متنفر بودم ، اما بیشتر به خاطر همه آن موهای لعنتی. حتی انگشتان بزرگ پا نیز یک تکه کوچک جوانه داشتند. من به معنای واقعی کلمه صاف نبودم.

من از اینکه پدرم ژنهای مویی به من داده عصبانی می شوم و از مادرم خواهش می کنم که راه حلی پیدا کند ، هر راه حلی. این مادر خوب استرالیایی و سه دختر خردسالش گاهی اوقات در حالی که مادرم یک شام یکشنبه درست می کرد ، در تلویزیون آشپزخانه گوش خرگوش ما ظاهر می شدند. وقتی متوجه غم و اندوه شدم [my daughter’s] به دلیل مشکل ناخواسته ، من مجبور شدم در مورد آن کاری انجام دهم. “Sue Ismiel ، بنیانگذار Nads ، نوعی موم موزدایی ، در این اطلاعات می گوید. مادر من نادس ، یا نایر ، یا هیچ یک از محصولات دیگر موهای زائد را که در راهروهای Rite Aid به من فراخوانی می کردند ، نمی شناخت. او از فرم دادن ابرو یا کندن یا موچین اطلاعی نداشت. یا مواد پنهان کننده برای این ماده ، یا پودرهای شل. برس های آرایش او همیشه موهایی بودند که به صورت جمع و جور ارائه می شدند. مادرم از بیگ بیوتی و پیام های آنها درباره چگونگی ظاهر و ظاهر یک زن بدون مرحله بوده و هست. او به سختی آرایش می کند ، برنامه مراقبت از پوست او استخوان بند است و او زیباترین زنی است که می شناسم.

تقریباً در این موقع از سال من همیشه با مقالاتی در مورد درسهای زیبایی که زنان از مادرانشان آموخته اند روبرو می شوم. نکات موی منتقل شده ، قوانین مربوط به استفاده از عطر ، داروی چند نسل قدیمی که واقعاً م worksثر است! اما از آنجا که من با مادری بزرگ نشده ام که دیدگاه تجویزی در مورد زیبایی دارد ، هرگز نمی توانم ارتباط برقرار کنم. من در مورد زیبایی چیزهای زیادی از مادرم یاد نگرفتم (به جز نحوه اجرای یک مانیکور حرفه ای در خانه ، که ابرقدرت اوست) و در واقع ، این بیشتر برعکس است.

من به مادرم در مورد کرم های دور چشم و پاک کننده های برق آموزش داده ام. من به او معرفی کردم دریا. من این کار را انجام می دهم زیرا زیبایی را دوست دارم و هر کشف زیبایی باعث می شود که مانند یک زن خانه دار واقعی با شایعات خوب احساس کنم: به اشتراک گذاشتن وظیفه نهایی من است. من حتی از این کار حرفه ای شده ام – اکنون ، مردم اغلب برای مشاوره زیبایی به من مراجعه می کنند. معمولاً آنها در امتداد این جمله می گویند: “من به کرم خطوط ریزم احتیاج دارم” ، “من برای پوشاندن سیاهی دور خود به کانسیلر بهتر نیاز دارم” یا نسخه “سرم / درمان / کرم چیست برای کمک به من نگاه نمی کنی که حالا چگونه به نظر می رسم؟ ” پاسخ تند و سریع من به هر کسی که می پرسد همیشه این است: “شما به هیچ چیز دیگری احتیاج ندارید ، اما اگر می خواهید به دنبال آن نگاه خاص بروید ، در اینجا همان چیزی است که من توصیه می کنم.” من می گویم که به خطر افتادن به عنوان بدترین ویرایشگر زیبایی در جهان ، اما فکر می کنم این به این دلیل است که مادر من همیشه به زیبایی به عنوان چیزی که باعث پیشرفت شخص می شود ، برخورد می کند ، اما هرگز آن را تعریف نمی کند. و بیشتر از آن ، زیبایی برای او یک افزودنی است: لوازمی که درست قبل از رفتن به بیرون می اندازید ، در مقابل قطعه بیانیه لنگر.

من فکر نمی کنم زیبایی یک نگاه جهانی باشد ، یا اینکه اصلاً اصلاً لازم است. آنچه جالب است و جالب است و لولای بسیاری از جهان است. (به دو مورد اشاره می شود): من وقتی که هر کس دیگری که می شناختم هنوز زانو زدم در فرهنگ رفتاری رفت و آمد می کرد ، زیرا آنها در سایت مورد علاقه من بسیار زیاد بودند تا توصیه های مراقبت از پوست را بخوانند ، معروف به Reddit. بیشتر از دوره دوره کارشناسی دولت در مورد آزادیخواهی به من آموخت.) این بدان معناست که در واقع هیچ چیزی در مورد زیبایی به من یاد نمی دهی ، مادر من در واقع جهنم زیادی به من آموخت. درس او این بود که این یک چیز است اما همه چیز نیست. مشاوره ای که بی فایده نیست.

– اشلی ودرفورد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>