چرا گاوهای نوزاد چنین مژه های بلندی دارند؟

به افراد و مسوولین مربوطه،

اول از همه ، بچه ها نیازی به مژه های بلند ندارند.

آنها در حال حاضر کوچک و لکه دار هستند ، دارای چشمهای بزرگ و ناخن های کوچک مینیاتوری و کوکتل از بوهای طبیعی هستند که باعث می شود بزرگسالان بالغ بخواهند پوست سر خود را استشمام کنند. اگر نوزادان ناز هستند ، زیرا از نظر تکاملی ، نوعی غریزه محافظتی در بزرگترها ایجاد می شود که احتمال زنده ماندن آنها را بهبود می بخشد ، این اتفاق با مژه یا بدون آن است. صحبت از: آیا شما مشاهده گردید عزیزم این اواخر؟ به خصوص در زمستان ، این چیزها از آنچه برای آخرین حرکت خود شیشه های شراب خود را بسته اید ، بسته بندی می شوند. کالسکه ها بیشتر به اردوگاه های Air Stream شباهت دارند تا کارت های فشار. و با تمام این محافظت ، چشم نوزادان نیازی به مژه های محافظ قرنیه XL ندارد – کجا می روند؟ یک سایت ساختمانی؟

به همین ترتیب ، مژه های بلند روی حیوانات است. چرا؟ محققان اظهار داشتند که طول مژه ها برای محافظت از گلوله های زیرین خود در برابر گرد و غبار و خشکی بهینه است و این طول یک سوم عرض چشم است. انسانها بیدار می شوند و ساختن انتخاب هر روز علم برای بیرون کشیدن از پنجره ، اما گاوها؟ در یک نقطه خاص که فقط طراحی تنبل است. در حقیقت ، بسیاری از حیوانات این ضعف اساسی را دارند: لاما ، شتر ، شترمرغ. چیزی به نام پرنده وزیر ، که اگر رئیس بزرگ در آسمان سعی در گیج کردن انسان از طریق جنس نداشته باشد ، نباید به نظر برسد. بسیاری از آرایشگران سگ در واقع توصیه می کنند پیرایش مژه های فوق العاده طولانی حیوان خانگی شما ، که نوشتن با توجه به هزینه های اضافی مژه های دلار انسانی بسیار دردناک است. هدر!

علاوه بر این ، مردان نباید مجاز به مژه های بلند و تیره ، متراکم و اضافی باشند که معمولاً دارند. این به دلایل واضحی است. این خیلی مسخره است که این و فقط این فرم موی بدن به طور سنتی در خانم ها مطلوب است ، در حالی که این تنها بلندی مویی است که واقعاً نمی توانیم آن را کنترل کنیم. موهای چشمی که بدون استفاده دقیق از Latisse رشد نخواهند کرد ، اوج زیبایی هستند؟ تصور کنید اگر مردان فردا از خواب بیدار می شوند و می گویند ، “عزیزم عزیزم ، آیا داغ نیست اگر می توانی یک وصله روح رشد کنی! XD” نه. لطفاً مژه های آنها را بردارید.

سرانجام ، ناگفته نماند که هر کسی که مژه هایش را به صورت پر جنب و جوش روی اشیا in بی جان قرار دهد ، دشمن لکه دار مژه ها در همه جا است. چرا به عشق خدا ، فاربی به جعلیات احتیاج داشت. شاید اگر ما بیش از حد شلاق برای دور زدن داشتیم خوب بود – اما این کار را نمی کنیم.

لطفا در صورت امکان اصلاح اشکال برای این موضوع ، در اولین فرصت ، راهنمایی کنید. لوله های ریمل مادامی که منتظر می مانیم کاملاً خشک می شوند.

خالصانه،
تیم ITG

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>