چرا شخصیت های فیلم همیشه در رختخواب لوسیون می زنند؟

یک پیام سریع Tiktok در فضای مجازی منتشر شده است که از کاربران می خواهد گروه رسانه ای را که نمی توانند مشاهده کنند به اشتراک بگذارند. برای بث واورنا ، مدیر کپی از برند Fender در روز و بانوی اصلی گروه راک Bird of Youth در شب ، این لوسیون شب است. Wawerna اگرچه در Tiktok نیست ، یک صفحه اینستاگرام را به طور اختصاصی به تصاویر صفحه از شخصیت های تلویزیونی و سینمایی اختصاص می دهد که شبانه خود را لوسیون می کنند. وی توضیح می دهد: “من سعی کردم آن را به صورت آنلاین جستجو کنم تا ببینم آیا شخص دیگری متوجه آن شده است یا خیر ، و وقتی اینقدر چیز در مورد آن ننوشتم حساب را شروع کردم.”

Wawerna از سال 2015 به صورت پراکنده در لوسیون شب ارسال می کند ، سرعت کند نتیجه مستقیم ماهیت موضوع او است. Wawerna با شوخی با زوم گفت: “یکی از چیزهای خاص در مورد لوسیون شب این است که باید شما را پیدا کند.” “اینطور نیست که برمی گردم و چهار فصل را دوباره می بینم این ما هستیم پیدا کردنش. ” او همچنین معیارهای خاصی را برای آنچه که به عنوان یک لحظه لوسیون شب واجد شرایط است ، دارد. البته ، تنظیمات باید شب باشد. معمولاً اپلیکاتور زن است. و همیشه به عنوان نوعی سنگ محک احساسی مورد استفاده قرار می گیرد.

واورنا می گوید: “لوسیون های شبانه مورد علاقه من این است که زن و شوهر با هم دعوا می کنند.” لوسیون عصبانی شبانه با تمرکز روی قسمت بالاتنه و آرنج ، سریع و خشمگین مالیده می شود – موضعی که زبان بدن بسته و مضطرب بازوهای ضربدری را تقلید می کند. Wawerna با خنده اضافه می کند ، “آیا تا به حال در زندگی شما لحظه ای بوده است که با شخص مهم دیگر خود بحث کنید و فکر کنید ، اکنون زمان خوبی برای بیرون کشیدن برخی از Jergens است؟” پس از آن ، لوسیون غمگین شبانه وجود دارد که به عنوان نشانه ای برای تفکر استفاده می شود. احتمالاً می توانید آن را به تصویر بکشید: شخصیت اصلی خیره به آینه است و به آرامی کرم را به صورت و گردن او ماساژ می دهد. لوسیون شب سکسی وجود دارد – Wawerna به میراندا اشاره می کند که هنگام رابطه جنسی تلفنی ، پاهای خود را در لوسیون شل می کند جنس و شهر به عنوان یک مثال خوب و سرانجام ، لوسیون ناپایدار شب یا لوسیون مورد استفاده برای علامت گذاری یک زن “در حقیقت گره گشایی است”. به عنوان مثال ، در ترور جیانی ورساچه، نیازی به تماشای جودیت لایت (به عنوان مریلین میگلین) در حال چسبیدن به گل سفید نیست تا بدانید که او گله می کند.

هنگامی که از آن آگاهی پیدا کردید ، ممکن است لحظات لوسیون شب را در سراسر مکان مشاهده کنید. به همین دلیل است که Wawerna یک نکته در صفحه خود نگه می دارد – در صندوق ورودی آدرس ، تقریباً 40 مرجع وجود دارد که وی هنوز ارسال نکرده است. واورنا با صدای بلند فکر می کند: “من صادقانه نمی دانم چرا این تروپ همه جا را فرا گرفته است. “گاهی اوقات من تعجب می کنم که آیا این تنبلی است ، یا این صحنه ها را بیشتر مردان نوشته اند ، یا اینکه دست ها علاقه بصری به آنها می افزایند.” این رمز و راز احتمالاً به همین دلیل است که با گذشت بیش از پنج سال ، هنوز هم فریب هایی را برای او به همراه دارد. اما یک چیز کاملاً واضح است: زنان فقط در زندگی واقعی از لوسیون استفاده نمی کنند.

Wawerna موزیک گفت: “من هرگز لوسیون پا را روی تخت نشسته نمی گذارم ، و اگر دومین بار قبل از خوابیدن لوسیون بزنم ، بسیار ناخوشایند و چسبناک و عجیب است.” یک نظرسنجی سریع در گروه فیس بوک Into The Gloss نشان می دهد اکثر خانم ها موافق هستند – در واقع ، حدود 90 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها لوسیون را بعد از دوش گرفتن ، نه درست قبل از خواب استفاده می کنند. اگر در پنبه یا ابریشم می خوابید ، استفاده از لوسیون قبل از خواب راهی آسان برای فوراً نفی اهداف آن است. بعلاوه ، به احتمال زیاد شما یک بطری بزرگ لوسیون روی جایگاه شب پسر نوجوان پیدا می کنید تا یک زن بزرگسال ، و در زندگی واقعی ، روش مالیدن آن به منزله پنجره ای برای روح آنها نیست. “من لوسیون می زنم زیرا در لس آنجلس زندگی می کنم و آرنج هایم لعنتی هستند خشک

واورنا تأکید می کند که هدف او با این حساب این نیست که زنان واقعی و عادات لوسیون آنها را مسخره کند. در عوض ، او قصد دارد یکی از روشهای عجیب و غریب زنان را که برای صفحه نمایش نوشته شده اند ، کمی برجسته نشان دهد. او در پایان تماس ما از من می پرسد: “من از این طریق لوسیون نمی زنم ،” تو؟

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>