چرا باید بیمه خود را تمدید کنید تا از تجارت خود محافظت کنید

دیو هورتون از ABT می گوید ، ضروری است که شما در این لحظه از زمان خود به طور مداوم پوشش بیمه خود را حفظ کنید ، زیرا اگر ادعایی علیه شما مطرح شود یا نیاز به ادعای توجه به سیاست های مربوط به مطالب و تجهیزات خود داشته باشید ، ممکن است تبعات قانونی داشته باشد.

ABT دیو هورتونوقتی به سازمانی مانند ABT می پیوندید و سالیانه زیبایی درمانی یا بیمه مو انجام می دهید ، به راحتی می توانید پس از 12 ماه عضویت شما از بین برود.

اگرچه ممکن است به دلیل بسته شدن اجباری در طی بیماری همه گیر COVID-19 در حال حاضر کار نکنید ، اگر عضویت ABT سالانه شما به پایان می رسد ، مهم است که تجدید کنید.

ضروری است که شما در این لحظه از زمان ، پوشش مستمر خود را ثابت نگه دارید. منظور از پوشش مداوم داشتن پوشش بیمه ای بدون هیچگونه خللی است. اگر ادعایی علیه شما مطرح شود یا لازم باشد با توجه به سیاست های مربوط به مطالب و تجهیزات خود ادعا کنید ، ممکن است تبعات قانونی داشته باشد.

چرا بیمه مهم است؟

اگر در خدمات حرفه ای معمول خود ، از محصولات اختصاصی مانند مراقبت از پوست ، محصولات ناخن ، شامپوها ، رنگ ها یا محصولات حالت دهنده استفاده می کنید ، در برخی موارد این باعث واکنش برخی از مشتریان می شود که مسئولیت آنها را دارید.

شما به عنوان یک درمانگر زیبایی ، آرایشگر ، ناخن تک یا یک درمانگر مکمل ، در یک زمینه حرفه ای کار می کنید و هزینه خدمات خود را صرف نظر از محل کار خود ، در آن خانه ، سالن یا آبگرم یا موبایل دریافت می کنید. شما در حالی که با آنها معالجه می کنید و در حالی که آنها در محل زندگی شما هستند یا در خانه آنها مشغول به کار هستید ، مسئولیت رفاه حال مشتریان خود را بر عهده دارید.

بعلاوه ، اگر از محصولات اختصاصی مانند مراقبت از پوست ، محصولات ناخن ، شامپوها ، رنگها یا محصولات حالت دهنده استفاده می کنید ، در برخی موارد این باعث واکنش برخی از مشتریان می شود که شما نیز مسئول آن هستید.

به یاد داشته باشید ، حتی اگر به طور موقت به مشتری آسیب برسانید یا به اموال وی آسیب برسانید ، بازهم مسئول خواهید بود. تصور کنید که لاک ناخن یا رنگ مو خود را روی کیف دستی طراح مشتری ریخته اید. آیا توانایی تعویض آن را دارید؟

تعداد شگفت آور و نگران کننده ای از حرفه ای ها بیمه ندارند و آنها را در پرداخت شخصاً مطالبات باز می گذارد.

آنچه ممکن است متوجه نشوید این است که ادعاها اغلب می توانند صدها هزار پوند داشته باشند. صرف نظر از دلایل اخلاقی و اخلاقی که باید بیمه شوید ، از نظر مالی بیمه ضروری است.

Dave Horton از ABT می گوید ، ضروری است که شما در این لحظه از زمان خود به طور مداوم پوشش بیمه خود را ثابت نگه دارید ، زیرا اگر ادعایی علیه شما مطرح شود یا نیاز به ادعای توجه به سیاست های مربوط به مطالب و تجهیزات خود داشته باشید ، ممکن است عواقب قانونی داشته باشد.

به چه بیمه ای نیاز دارید؟

شما باید مسئولیت عمومی را بپذیرید ، مانند مشتری در حال لغزش و آسیب رساندن به خود در محل زندگی خود ، مسئولیت محصول ، که شما را در برابر واکنش به محصولات تحت پوشش قرار می دهد ، و مسئولیت ریسک درمانی / قصور پزشکی ، که شما را در برابر مشتریانی که آسیب ناشی از آنها را گزارش می دهند ، تحت پوشش قرار می دهد. شما در حالی که درمان را انجام می دهید.

تعدادی از ارائه دهندگان بیمه برای افرادی که در بخش ما کار می کنند پوشش ارائه می دهند و من توصیه می کنم از شرکتی استفاده کنید که متخصص مو و زیبایی باشد و واقعاً کار شما را بفهمد.

همچنین مهم است که سیاست مناسب خود را انتخاب کنید. میزان پوشش بیمه ای مورد نیاز خود را دست کم نگیرید. به عنوان مثال ، بیمه نامه های ABT شامل 6 میلیون پوند بیمه مسئولیت حرفه ای ، بیمه مسئولیت عمومی ، بیمه مسئولیت محصول و بیمه خطر سو Treatment رفتار / درمان است.

علاوه بر این ، در صورت شکایت از شما ، شما یک تیم باتجربه از متخصصان صنعت را برای پشتیبانی و مشاوره راهنمایی می کنید.

قبل از اینکه متعهد به خرید بیمه شوید ، با هر یک از ارائه دهندگان بیمه که همراه شوید ، فرم بیمه نامه و چاپ کوچک را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید:

  • خط مشی عبارت “ادعاهای رخ داده” است. به نظر من شما باید از کلمات “ادعاهای مطرح شده” برای این صنعت دور شوید ، زیرا آنها پس از توقف سیاست ، محافظت طولانی مدت از شما نمی کنند.
  • این بسته شامل بیمه های درمان خطر یا قصور پزشکی و همچنین بیمه مسئولیت حرفه ای ، بیمه مسئولیت عمومی و بیمه مسئولیت محصول است.
  • شما از موارد استثنا ، ادعاهای اضافی ، الزامات آزمون پچ ، هزینه های اضافی و تأییدات آگاه هستید.
  • با رشد مهارت های خود می توانید روش های درمانی جدیدی به این سیاست اضافه کنید.

گرفتن و / یا تمدید بیمه کافی یک ضرورت است. این نه تنها به شما حمایت مالی می کند ، بلکه به شما آرامش می دهد که اگر بدترین اتفاق رخ دهد ، شما تنها نیستید.

دیو هورتون مدیر ABT ، پیشرو در صنعت عضویت و بیمه ارائه دهنده بیش از 18،000 حرفه ای است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.abtinsurance.co.uk

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>