پیوند میامی که سبک لاتین را با Scandi مخلوط می کند

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای فرصتی برای نمایش در ITG درج کنید.

“من ایزابلا سوتو هستم ، بنیانگذار بوتیک آنلاین ، 8vo tico. من هشت سال است که در میامی زندگی می کنم ، اما اهل ونزوئلا هستم. والدین من می دانستند که اوضاع کاراکاس سخت شده است ، بنابراین در 16 سالگی اجازه دادند خودم به میامی بروم. ناگهان ، من در یک کشور جدید بودم و تنها در یک آپارتمان زندگی می کردم. اتفاق خوب این بود که سه نفر از بهترین دوستان من از ونزوئلا چند سال قبل به میامی نقل مکان کرده بودند ، بنابراین آنها مرا به دبیرستان معرفی کردند و والدین آنها به عنوان تماس اضطراری من عمل کردند. میامی یک محیط مشابه ونزوئلا است ، اما گاهی اوقات هنوز دلم برای گرما و ارتباط آمریکای لاتین تنگ شده است – من نتوانسته ام آن را در مکان دیگری پیدا کنم.

مادرم در ونزوئلا مدل بود و او همیشه مد را دوست داشت. من قطعا آن را از او گرفتم. سبک من طی این سالها بسیار تغییر کرده است. در ونزوئلا همه چیز از بالا است اما هیچ کس شلوار کوتاه نمی پوشد. وقتی به میامی نقل مکان کردم اساساً فقط شورت و تاپ های Brandy Melville می پوشیدم. وقتی برای تحصیل به دانشگاه نیویورک رفتم ، نمی توانستم لباس خود را در میامی یا لباس ونزوئلا ادامه دهم ، بنابراین از همان زمان بود که فهمیدم واقعاً چه چیزی را دوست دارم. وقتی به کپنهاگ سفر کردم و سبک اسکاندیناوی را کشف کردم همه چیز کلیک شد. سبک اسکاندیناوی به نوعی شبیه سبک آمریکای لاتین است که هر دو فوق العاده زنانه هستند و با الگوها و رنگ های مختلف بازی می کنند. اما سبک اسکاندیناوی کمی جالب تر است. آنها ممکن است با یک جفت کفش ورزشی چیزی سکسی و زنانه بپوشند ، جایی که در آمریکای لاتین پاشنه می پوشید. این دو سبک برای من منطقی بود ، زیرا سبک شخصی من درست در وسط است.

صبح که از خواب بیدار می شوم ، صورتم را با پاک کننده Naturopathica Colloidal Silver و Salicylic Acid پاک می کنم. من آن را در استودیوی پوست سانا در میامی پیدا کردم. آنها با محصولات طبیعی شگفت انگیزترین صورت را انجام می دهند و بعد از اینکه من برای اولین صورتم رفتم ، آن پاک کننده را به من توصیه کردند. وقتی من خیلی زیاد می شوم ، این تنها چیزی بود که باعث آرامش آن شد. بعد از آن من از این ویکتوریا بکهام توسط آگوستینوس بدر سلول جوان کننده جوان کننده قدرت سرم استفاده می کنم تا پوست خود را فوق العاده براق و مرطوب کنم. من اولین بار عاشق کرم غنی آگوستینوس بدر شدم ، که حتی وقتی 100 درجه آن در میامی باشد می پوشم. قبلاً زیر پوست پوستی برجستگی داشتم و این باعث تغییر آن می شد. بعلاوه ، اگر محصولی من را از بین نبرد معجزه می کند ، بنابراین به همین دلیل نسخه ویکتوریا بکهام را خریداری کردم. من اجازه دادم تا کمی بنشیند ، سپس من از ویتامین C Ursa Major و کرم روز مغذی جاش رزبروک با SPF 30 استفاده می کنم. این مهم است ، به خصوص در میامی. بعد از روال صبحگاهی ، مقداری کار انجام می دهم و شاید به تمرین می پردازم – حدود ساعت 1:30 احساس می کنم باید دوباره صورتم را بشویم. بعد از ظهر از Agent Nateur Holi (water) Pearl and Rose Hyaluronic Essence و Cosmic Glow Oil Supernal استفاده می کنم ، که یک رویا بوده است. این تنها روغنی است که باعث شکستن من نشده است.

من موهای فوق العاده فوق العاده فرفری دارم ، که چیز دیگری است که از مادرم گرفتم. بعد از اینکه او مرا به اولین دمیدن من برد ، دیگر نمی توانستم موهایم را فر کنم. من روش های درمانی کراتینه را امتحان کرده ام ، اما فهمیدم که ترجیح می دهم آن را فقط موج دار داشته باشم ، بنابراین وقتی به ساحل یا استخر می روم دیگر نگران نباشم و فقط هفته ای یک بار آن را مستقیماً خشک کنم. سشوار مورد علاقه من خشک خشک کن است ، زیرا دارای نیروی کافی برای خشک کردن موهای من است. وقتی به مسافرت می روم از مدل کوچک T3 استفاده می کنم که می توانید آن را از وسط تا کنید و در کیف خود بگذارید. اما رطوبت در میامی باعث می شود که دماهای من نتواند دوام بیاورد ، بنابراین من معمولاً به یک مکان دومنیکن نزدیک خانه ام می روم. آنها دقیقاً می دانند که چگونه موهای من را خشک کنند. همچنین هر شش ماه یا حدوداً موهایم را رنگ می کنم. میامی در مورد رنگ مو روی حیله و تزویر است ، و من فکر می کنم IGK بهترین مکان برای رفتن است.

Olaplex Bond Smoother محافظ حرارتی است که هنگام خشک کردن موهای خود استفاده می کنم – برای موهای زائد مناسب است و در شکستگی به من کمک می کند. من همچنین موهایم را با شامپو و نرم کننده اولپلکس می شستم. من خیلی از نرم کننده استفاده می کنم. اگر می خواهم بافت اضافه کنم ، از کرم مطبوع Ouai استفاده می کنم تا کمی آن را اسکرین کنم. و سپس از یک روغن مو استفاده می کنم. من سومین بطری روغن موی تزریق شده عسل گیسو هستم ، که عاشق آن هستم زیرا موهای من را چرب نمی کند ، اما اخیراً قطار روغن Crown Affair را قدم زدم. بسیار خوب است و بوی شگفت انگیزی دارد. من یک عطر شب و یک عطر روز دارم و در آخر احساس می کنم عطرهایی را که دوست دارم بهتر است میخ زده ام. Frédéric Malle’s Sale Gosse بسیار ساحلی و با طراوت است و دارای کمی نت گل است. وقتی اولین بوی آن را حس کردم ، فکر کردم بوی حضور در کاپری می آید. شب ها از Le Labo’s Another 13 استفاده می کنم ، که کمی مشک است و خیلی شیرین نیست.

اگر قصد آرایش داشته باشم ، با استفاده از نوک انگشتانم کمی مومیایی شبنم Saie Beauty در سراسر صورتم قرار می دهم. فیلتر بی عیب و نقص شارلوت تیلبری به نوعی مانند پی است ، اما پوشش چندانی ندارد. و سپس من این Sunnies Face Airblush را می پوشم هلو شده، یا مرهم رنگی برج 28 در ساعت جادویی. آنها در اصل یک رنگ هستند ، اما برج 28 براق تر است. من به این مکان در میامی به نام Dafne Evangelista Beauty Lounge می روم تا ابروهایم را نخ بگیرم و سپس با استفاده از کره ابرو سایه آنها را رام می کنم. و همچنین از ریمل سای استفاده می کنم. تا آخر شب در چشمانم ذوب نمی شود ، بنابراین یک نگهدارنده است. سرانجام ، محصول لب مورد علاقه من این بالم لب شفاف رنگ Pat McGrath Lip Fetish است منفجر کردن. تقریباً همرنگ لبهای من است. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>