پلک های کلاه دار فقط می خواهند سرگرم شوند!

شب سال نو مانند Superbowl برای آرایش چشم است و شما فقط به این دلیل که امسال در خانه می مانید نمی توانید بیشترین کار را در مناطق اوکولای خود انجام دهید. بهانه دیگری که به سادگی تحقق نخواهد یافت؟ داشتن پلک های کلاه دار. آرایش می تواند به نظر می رسد استفاده از چشمهای کلاه دار بسیار دشوارتر است ، اما راه حل اغلب آسانتر از آن است که فکر می کنید. شما بنیادی را از مارکی که سایه شما را ایجاد نمی کند خریداری نمی کنید ، درست است؟ یا سعی کنید از موهای ضخیم و مجعد با محصولات ساخته شده برای رشته های لنگ و صاف مراقبت کنید؟ کیتی جین هیوز ، هنرمند گریم در مورد Facetime گفت: “مردم انتظار دارند که همه به نظر همه شبیه یکسان باشد و این اتفاق نخواهد افتاد.” “اما این چه مشکلی دارد؟” خود هاوز دارای چشمانی نیمه کلاه دار است ، و مسلماً مرجع اینترنتی ساخت مجدد آرایش برای افرادی با درب های مشابه کار می کند. “مردم در مورد فیلم های من توضیحاتی می دهند مانند:” اما من نمی خواهم خط چشم خود را به روش عجیب تو انجام دهم. ” مسئله این است که ، اگر چشمان شما کلاه دار است ، باید محصول را به گونه ای دیگر مانور دهید. آیا می خواهید مستقیم و گرافیکی به نظر برسد یا بد شکل باشد؟ ”

چند هفته پیش ، من به گروه فیس بوک ITG رفتم (اتفاقاً هنوز هم قوی است!) و از خوانندگان خواستم که پرسشگرترین سوالات آرایش چشم با کلاه خود را به اشتراک بگذارند. و سپس من به هیوز زنگ زدم تا سریع از بین آنها رد شود ، سریع آتش سوزی کنم و بهترین راهنمایی هایش را بگیرم. قبل از شروع ، چند نشانگر کلی. هیوز توضیح داد: “افرادی که چشمانشان کلاه دار است باید همه کارها را با چشمان باز داشته باشند ، زیرا دانستن اینکه قسمت های مختلف درب در چه صورت قابل مشاهده خواهد بود ، مشکل است. آرایش چشم با کلاه برای تشویق افراد به تمرین و بازی است ، که دلیل بیشتری برای امتحان کردن آرایش امشب است. “شما می توانید تمام نکات مورد نظر خود را بخوانید ، اما تا زمانی که سعی نکنید ، نمی فهمید چگونه کاری کنیم که چشمان شما کار کنند. ” منتظر چه چیز دیگری هستید؟ چرا با experiment آزمایش نمی کنید

آرایش که حرکت نخواهد کرد

اگر چشمانی کلاه دار دارید ، چین پوست روی پلک شما می تواند رنگدانه را به همان جایی که نمی خواهید بکشد. در آغوش کشیدن مناسب درپوش ، چیزی را برای چسباندن به آرایش می دهد ، بنابراین به همان اندازه بلغزان نمی شود. هیوز ، که ترجیح می دهد محصولاتی را که احتمالاً قبلاً در اختیار دارید ، برای استفاده مجدد استفاده کند ، گفت: “من از پرایمر یا اسپری تنظیم کننده استفاده نمی کنم.” “من همه جا با غبار روبرو شروع می کنم. اگر از کرم دور چشم استفاده کنم ، در استخوان مداری متوقف می شوم و جایی بالاتر از آن نمی روم. ” یک روکش خالص از کانسیلر مات نرم سافت و یک پودر نیمه شفاف (اگر شما برای تهیه مجدد محصول در بازار هستید هیوز همان لباسهای Nars و Bareminerals را دوست دارد) روی درب آن حتی برای یک روغن نیز کافی است.

یک چشم گربه ای کلاسیک

تکنیک منحصر به فرد چشم گربه هیوز اکنون در اینترنت در همه جا فراگیر شده است و متکی به شکل تغییر شکل غواصی است. ابتدا شروع به کشیدن یک بال مثلثی شکل با چشمان کاملاً باز ، آرام و خیره به جلو کنید. اکنون ، برای رفع چین و چروک. هیوز گفت: “اگر پوستی وجود دارد که در آن جایی که آستر شما باید برود ، آن پوست را لعنتی ، فقط از آن عبور کنید. سعی نکنید چین ها را برای شما مناسب سازد. ” شروع از جایی که می خواهید نوک بال شما باشد و کشیدن خط به سمت داخل به سمت گوشه چشم باعث می شود تا بر روی قسمت کلاه دار راحت تر بچرخید. همانطور که هیوز از طریق فیلم برای من نشان داد ، بیرون کشیدن از گوشه چشم پوست را می کشد و شما را با یک خط موج دار ترک می کند – اگر در بیرون کار کنید این اتفاق نمی افتد. “سپس من دوباره می روم تا مثلث را پر کنم ، “او اضافه کرد. هنگامی که شکل مسدود شد ، می توانید چشم های خود را ببندید تا آن را اصلاح کنید. باید شبیه یک حرکت دوتایی گرافیکی باشد. هیوز گفت: “من دوست دارم برای این کار از خط چشم نوک قلم مو استفاده کنم ، زیرا با چین خوردگی ، چیزهایی که جریان دارند راحت تر قابل دستکاری هستند.” او یکی از سورات را بیشتر دوست دارد.

یک چشم دودی ، دو راه

در اینجا دو گزینه پیش رو دارید: گزینه اول جزئیات مژه های دودی و ظریف است. مطمئناً ، آن را در زیر یک چشم کلاه دار ناپدید می شود ، اما هر بار که پلک می زنید ، تعجب سکسی اشکالی ندارد. هیوز دوست دارد از یک مداد نرم سرمه برای بیرون کشیدن خط مژه استفاده کند – مخلوط کردن و افزودن بیشتر آن آسان است تا زمانی که به تاریکی دلخواه خود برسید.

گزینه دوم یک چشم دودی چشمگیرتر است که با چشمان باز دیده می شود. برای آن ، شما باید رنگ را بالای هود پلک خود بیاورید. هیوز گفت: “من فکر می کنم مردم از نزدیک آوردن رنگ به ابروهایشان می ترسند ، اما من تمایل دارم تا جایی که می توانم به ابرو نزدیک شوم.” با یک برس نرم و کرکی ، سایه ای با رنگ میانه را از کنار چین و تا استخوان ابرو بالا بیاورید. “اگر یک سایه برجسته زیر ابرو قرار دهید ، و سپس یک سایه سیاه در خط مژه قرار دهید ، هنوز آن محو شدن و آن لطافت را پیدا خواهید کرد.” بدترین حالت این است که می توانید با مقداری کانسیلر رنگ را به آرامی پایین بکشید.

چین برش جذاب

بدون چین و چروک قابل مشاهده ، هیوز توضیح می دهد که شما باید کمی هنری باشید. درپوش تا قسمت استخوان ابرو را با سایه بپوشانید (راه راه!) ، سپس لحظه ای را برای ارزیابی فرم چشم و آنچه می خواهید به انجام برسانید ، اختصاص دهید. هیوز گفت: “به دلیل نداشتن اصطلاحات بهتر ، چشم کلاه دار آرایش زیادی را می بلعد.” یک چین برش خورده باید با چشم باز دیده شود ، بنابراین باید با چشمان باز نیز شکل بالای چین را مسدود کنید. هیوز دوست دارد برای این قسمت از کانسیلر مات روی برس دقیق استفاده کند. وی توصیف کرد: “هرچه شکلی که با کانسیلر بزرگتر می کشید ، بزرگتر به نظر می رسد تا چشم شما به نظر برسد.” اما این یک گیر 22 است – هرچه برش خود را بالاتر بکشید ، رنگ سایه کمتری در بالای آن دیده می شود. ذیل؟ هنگامی که شکل را با چشمان باز فهمیدید ، می توانید چشم های خود را ببندید تا آن را با کانسیلر پر کنید. با چشمان بسته کاملاً یکسان به نظر نمی رسد ، اما در حالی که مستقیم به جلو نگاه می کنید ، ظاهری را که می خواهید می خواهید.

زرق و برق ، رضایت-جزئی یا در غیر این صورت

برای یک نگاه پر زرق و برق ، چه از طریق سایه و چه از سنگ های قیمتی ، هیوز فقط یک قانون دارد: آنها را در زیر چین قرار ندهید. وی توضیح داد: “اگر زرق و برق را با چشمان بسته قرار دهید ، هنگام باز كردن چشم ، مقداری از آن را از دست خواهید داد.” پس از استفاده از زرق و برق با چشمان باز ، هیوز پیشنهاد می کند که چشمک بزنید و دوباره نگاه کنید. “اگر ببینم که برخی از زرق و برق ها در حال انتقال هستند ، من فقط کمی بالاتر از برابر می روم و به هر کجا که این انتقال وجود دارد ، می روم.” تغییر فرم آرایش بسیار ساده تر از مبارزه با فرم چشم شماست و به همان اندازه خوب به نظر می رسد. یک کلمه به عاقلان: اگر هنگام پوشاندن آن قسمت زیاد نگران انحراف بیش از حد بالا هستید ، استفاده از سایه های نرم و براق کمک می کند.

پاپ از رنگ روشن

خیلی مسیرهای مختلف با این یکی! واضح ترین نکته این است که شما می توانید کل درپوش خود را با رنگ روشن بپوشانید ، بنابراین وقتی چشمان شما باز است به نظر می رسد آستر است و در صورت بسته بودن حالت پررنگ دارد. “چیزی که مردم به خاطر نمی آورند این است که ، اگرچه ممکن است در صورت لرزیدن با چشمان باز قادر به دیدن آن نباشید ، اما مردم با چشمک زدن چشمک می زنند.”

همچنین می توانید از معمای پلک کلاه دار کاملاً جلوگیری کنید. “من از قرن ها قبل نگاهی به خودم انداختم که در گوشه های داخلی آن نارنجی می کردم و این تمام شد. این واقعا سرگرم کننده بود. “هیوز ، که توصیه می کند با مکان های مختلف بازی کنید. یکی دیگر از موارد مورد علاقه وی که به هیچ وجه درب را در بر نمی گیرد ، آستر قرار دادن تنها خط مژه در پایین با سایه است.

سرانجام ، اگر می خواهید یک شکل گرافیکی داشته باشید ، Hughes پیشنهاد می کند که با چین چشم منحصر به فرد خود کار کنید تا یک شکل کاملاً مختص به خودتان ایجاد کنید. “من اخیراً چیز بسیار جالبی دیدم که در آن آرایشگر خط چشم خود را انجام داد ، در حالی که هنوز مرطوب بود به بالا نگاه کرد و سپس از علامت انتقال به عنوان راهنما برای ترسیم خط عمدی تر استفاده کرد.” یک برس خط چشم MAC مرطوب ، هر رنگ سایه ای را برای خطوط دقیق به علوفه تبدیل می کند. هیوز افزود: “آنها سه بهترین دوستی هستند که می توانید برای هر خط چشم داشته باشید.”

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>