ویرایشگر غذا که با سالاد شیطان لایه برداری می کند

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای فرصتی برای نمایش در ITG درج کنید.

“سلام! من Oset Babür هستم (baburoset). من ویراستار دستیار رستوران در غذا و شراب مجله ، جایی که من وسواس را ویرایش می کنم ، بخش ما روی توصیه های محصول ، تست های چشایی ، پروفایل آشپز ، مقاله های شخصی و راهنماهای هدیه متمرکز بود. Obsession اولین مجموعه داستان در کتاب است ، و فوق العاده گرافیکی و مبتنی بر سرویس است – طوری طراحی شده است که شما را برای ادامه مسئله هیجان زده می کند. به عنوان یک عاشق مادام العمر که تمایل به ساختار دارم ، صادقانه می توانم بگویم که لذتی که از قرار دادن یک عنوان تند در فضای اختصاص یافته کسب می کنم تنها باعث می شود شغل من کاملاً مناسب باشد ، اما بعد از آن نتایج براق ماه ها ایده پردازی ، برنامه ریزی و تولید وجود دارد. یک چیز ملموس که روی دکه های روزنامه فروشی ، میزهای قهوه و پیشخوان های رستوران های سراسر کشور می نشیند. آن قسمت نیز بسیار شگفت انگیز است.

من در بروکلین با نامزدم و توله نجات پنج ساله ما ، ژوئن زندگی می کنیم. ما در ماه اکتبر ازدواج می کنیم ، بنابراین من در چند ماه گذشته سعی کردم پوست خود را به جایی برسانم که بتوانم روزانه حداقل آرایش کنم. من برای کار زیاد غذا می خورم و می نوشم ، که تأثیر زیادی در این تلاش ها دارد. مقدار زیادی شراب در یک شام مزه به معنای پوست لکه دار و قرمز روز بعد است. لازانیا و به دنبال آن کرم بروله برای دسر؟ باحال ، احتمالاً از لبنیات جدا می شوم (علاوه بر تجربه برخی از ناراحتی های معده).

من از سال 2015 از پاک کننده ژله شیری Glossier استفاده کردم و در حالی که با پاک کننده های دیگر تفاوت داشتم ، اما هیچ کدام به خوبی کار نکردند. من هر شب صورتم را با آن می شستم. از چند ماه پیش شروع کردم به گرفتن صورت در Rescue Spa ، عمدتا به این دلیل که می خواستم Biologique Recherche P50 1970 یا به اصطلاح عاشقانه آن را می گویم سس سالاد شیطان. من هفته اول را مانند دیوانه پاکسازی گذراندم – به نظر می رسد یک بیماری همه گیر است ، زمانی که من در انزوای نسبی اجتماعی هستم و تمام مدت ماسک می پوشم ، یک زمان عالی را برای شروع یک کار شدید ایجاد می کند. حالا من P50 خود را سه تا چهار شب در هفته اعمال می کنم. من بو می کشم – برای من ، مثل این است که سس سویا با سس ماهی دیدار می کند … قارچ ها؟ بعد از آن گرسنه می شوم اگر هنوز احساس خشکی می کنم ، از ماسک خنک کننده Hydra-Intensive Cooling Is Clinical استفاده می کنم که بعد از یک شب شراب و پیتزا نیز یک عطای الهی است و به دنبال آن Glossier Super Bounce و دکتر Jart Ceramidin. صبح ها ، سرم ویتامین C و کرم چشم Maelove’s Glow Maker را اضافه می کنم. تغییر رنگ زیر چشم بزرگترین مسئله مراقبت از پوست من است ، و من برخی از کرم های چشم به من پوسته پوستی وحشتناک و قرمز زیر چشمم داده اند ، یا فقط کاری انجام نمی دهم. چشم های روشن دکتر گلدفادن برنده کتاب من است. اگر حتی برای چند روز از آن چشم پوشی کنم ، متوجه سیاهی چشم می شوم.

من یک بطری عظیم از آب چشمه آب گرم Avène دارم که آخرین بار از یک داروخانه ترکیه خریداری کردم و به پدر و مادرم در استانبول مراجعه کردم و در تابستان ، آن را در یخچال قرار می دهم و هنگامی که به خانه می رسیدم تمام صورتم را اسپری می کنم . من همچنین احساس می کنم پوست من از خیره شدن به صفحه نمایش در تمام روز چرب شده است و اسپری های مینیاتوری صورت Evian برای نگهداری در محل کار یا کیف ورزشی ام عالی هستند. برای موارد جالب تر ، من از Is Stillical Copper Firming Mist استفاده می کنم ، که حجم بسیار خوبی از اسپری را ایجاد می کند. اسپری های صورت بسیار کم رنگ هستند. شما می دانید پدر چگونه است عروسی بزرگ چربی یونانی من Windex را روی همه چیز قرار می دهد؟ این منم ، اما با اسپری صورت. خماری؟ استرس دارید؟ تشنه؟ در اینجا ، صورت خود را اسپری کنید.

موهایم اگر هر روز صبح آن را نشویم احساس چربی و رشته می کند. من می دانم که این وضعیت را بدتر می کند ، اما من کاملاً روی این چرخ همستر گیر کرده ام – حتی درباره مفهوم آموزش روغن با من صحبت نکن زیرا من از سرگرمی آن امتناع می ورزم. من نزدیک به یک دهه از شامپو حجم دهنده Kenra استفاده کردم و وقتی فرمول را تغییر دادند به Prose تغییر دادم. اگر کاملاً صادق باشم بیشتر برای عطر خاکی در آن حضور دارم. برای تجمع از آب سخت ، من شامپوی Triple Detox Living Proof را دوست دارم ، که پوست سر من را دوباره تنظیم می کند و دارای بافتی خامه ای و راضی کننده است. من همچنین واقعاً با برس مانتای خود وسواس دارم – این احساس ماساژ پوست سر را روی موهای خشک و مرطوب احساس می کند و بسیار تمیز و تمیز است.

بهترین پیدا کردن آرایش جدید من پودر تنظیم پخته شده ابر ابر Kosas در است نسیم، که تنها پودر تنظیم کننده ای است که تاکنون استفاده کرده ام و باعث ایجاد مواد نشاسته ای روی پوست من نمی شود – همچنین برای اطمینان از اینکه آرایش من زیر ماسک قرار گرفته نیز عالی است. من معمولا Dior’s Forever Skin Correction Concealer را وارد می کنم 1 وات زیر چشمانم و روی هر لکه قرمز با برس Artis Elite Oval 4. این باعث می شود پوست من بیش از وقتی که از اسفنج استفاده می کنم ، هوابرد به نظر برسد. سپس ، تقریباً همیشه رژگونه می پوشم. بین می چرخم شکوفه از Flesh Beauty اگر چیزی سالم ، یا ساعت شنی می خواهم قرار گرفتن در معرض برای یک رنگ عمیق تر ، توت. اگر من بیرون می روم ، قطره های سبک گلگون Chanel را روی استخوان گونه و پلک هایم اضافه می کنم ، به علاوه رژ لب رژ رژ فوق العاده در نوازش. شما می دانید که چگونه در دوران نوجوانی می توانید آهنگی را 75 بار تکرار گوش دهید و دیگر هرگز قادر به شنیدن آن نباشید؟ به نوعی حال من با مرهم لب رنگی است. در حال حاضر ، من Kosas Lipfuel را وارد کردم نبض روی یک حلقه جدی اما اگر مجبور باشم فقط یک محصول برای استفاده برای همیشه انتخاب کنم ، این محصول Soleil Tan de Chanel است ، که در یک وان بسیار گسترده است ، من مطمئن هستم که هم از زندگی من و هم از فرزندان آینده ام بیشتر خواهد بود. در ارائه هاله ای از سلامتی و تحقق عاطفی عالی است حتی وقتی چند روز وحشتناک داشته ام.

برخی از خاطرات اولیه زیبایی من انجام کارهای وحشتناک ابروهای من است. من در اوایل کارها بزرگ شدم و 100 درصد ترک هستم ، بنابراین ابروهای الاغ کلفت من چیزی شبیه جنیفر آنیستون نبود. در حقیقت ، صبح روز فارغ التحصیلی مدرسه راهنمایی ، تیغ صورتی Bic گرفتم و کمی کمتر از نیمی از ابرو چپم را تراشیدم. بقیه چیزهای بین زمزمه و فریاد ساکت برای کمک را تحریک کردم. من اکنون همه جنبه های ابروهای خود را به جوش بیلر و سامسون اسمیت در شن زیبایی ، فروشگاه زیبایی محله خود می سپارم. اساساً هر محصولی که سامسون پیشنهاد می کند بسیار جذاب خواهد بود ، اما من به خصوص مداد ابرو Kosas را که به پیشنهاد او خریداری کردم علاقه مندم. این بهترین محصول ابرو است که تاکنون استفاده کرده ام – من از سایه استفاده می کنم سیاه، و به آنها احساس سیری می دهد اما به نوعی کنترل بیشتری دارند. من هر سه هفته یکبار جاش را برای موم می بینم ، و بعنوان فردی با مشکلات جدی اعتماد در این جبهه ، بالاخره احساس می کنم در حال بهبودی هستم.

به امید اینکه بی خیال واقعاً باشم در حالی که لباس عروس بدون آستین می پوشم ، از چند ماه پیش برای لیزر موهای زائد به Ever / Body رفتم. بی مویی عالی است ، اشتباه نکنید ، اما همچنین در یک بلوک از نانوایی نان محبوب من واقع شده است. من دوست دارم بعد از پرداخت پول به کسی که موهای بدنم را بسوزاند ، مثل یک آدم خنک کننده و چای خوب بخورم. هنگام اصلاح ، بعد از آن از اسپری هیدراتاسیون سبک Flamingo استفاده می کنم – من نمی توانم احساس چربی مرطوب کننده های ضخیم را تحمل کنم ، بنابراین گزینه ای بدون لمس که درست بعد از دوش جذب شود ایده آل است. هفته ای دو بار نیز با استفاده از First Aid Beauty’s KP Bump Eraser روی دست ها و پاهایم لایه برداری می کنم. احساس مالیدن سنگریزه های کوچک و مانند خاک بر روی بدن شما احساس می شود ، اما صافی حاصل از آن کاملاً ارزش صرف سخت کوشی را دارد.

از نظر عطر ، به سمت محصولاتی که بوی غذاها یا نوشیدنی هایی که هوس می کنم ، جذب می شوم. من بسیار طرفدار اوکالیپتوس هستم – این قسمت بزرگی از گل آرایی عروسی ما است و من بزرگترین اندازه بدن اوکالیپتوس مالین + گوتز و شستن دست را هر سه ماه یا یک بار خریداری می کنم. رایحه روزمره من ، Thé Noir 29 Le Labo است ، که دارای نتهایی با ماندگاری جدی از برگهای چای سیاه ، وانیل ، ترنج و تنباکو است ، اما من فیگوس فیگوس دیپیک را نیز دوست دارم. من از کرم دست بادامی مالین + گوتز استفاده می کنم چون بوی مارسیپان می دهد و اخیراً عاشق شمع جدید Digestif برایت لند شده ام که هم فلفل است و هم مرکبات.

برای استراحت ، من یک قلاب CBD از رز لس آنجلس می گیرم. همکاری سرآشپزهایشان مرا از بین می برد. یا ، من یک قابلمه بزرگ چای سبز درست می کنم ، هر دسته از مجله هایی را که جمع کرده ام حفاری می کنم و برخی از تلویزیون های واقعیت را روشن می کنم. اگر می خوانید نیویورکر در حالی که روني در پس زمینه اجرا می شود ، نوعی شبیه مخلوط کردن Emergen-C با تکیلا است ، درست است؟ تعادل. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>