هک عرق احمقانه دیوانه دوست من … نوعی است

وقتی بیش از یک دهه با شخصی دوست هستید ، فکر کردن در مورد همه چیز درباره او آسان است. احساسی که نسبت به نیکول داشتم اینگونه بود. ما می توانیم از ناامنی های دبیرستان ، فاجعه های مختلف ابرو ، نمایش خانوادگی ، استرس انتخاب رشته دانشگاهی ، استرس انتخاب شغل اول و اکنون یک بیماری همه گیر استفاده کنیم. بنابراین هفته گذشته که او به دیدار من در نیویورک آمد ، آپارتمان من احساس آرامش بیشتری کرد. آشنا

یعنی تا وقتی که یک شب لباس می پوشیدیم تا به شام ​​برویم و من او را تماشا می کردم که سه مربع دستمال توالت را از دستشویی من بیرون می کشد ، آنها را مانند میوه ای جمع می کند و آنها را زیر سینه لختش قرار می دهد. در میان خرخر خنده من التماس او برای توضیح این رفتار عجیب و غریب.

نیکول در آتلانتا زندگی می کند و از بدنه یک زهره رنسانس ایتالیایی برخوردار است. (به عبارت دیگر ، او به خوبی از بخش قفسه سینه برخوردار است.) در گرمترین روزها ، بی خوابی نسیم بیشتری دارد ، اما بدون زیرزمینی برای بالا بردن مشاعره از روی پوست ، عرق در چین خورد. به همین دلیل او شروع به استفاده از دستمال توالت برای ایجاد پد های جذب کننده عرق کرد. درخشان این است که ، پس از اینکه آنها چند ساعت کار خود را انجام داده اند ، او فقط در هر رستوران / کافی شاپ / خانه دوست فرو می رود ، نوارها را می چسباند و آنها را با استفاده از TP از حمام خود جایگزین می کند. با استفاده از این روش ، چهار قسمت از قسمتهای نیکول عاری از لکه های عرق می شد و روزهای نیویورک را که با من می ماند متلاشی می کند و من دیروز خودم این کار را کردم. خواننده ، کار کرد.

قبل از اینکه بیرون بروید و جوانان خود را تحریک کنید ، چند سوال مهم از خود بپرسید: 1) آیا پستان من قدرت این کار را دارد؟ این ترفند فقط در صورت موفقیت در آزمون مداد جواب می دهد – به عبارت دیگر ، آنها باید بتوانند کاغذ را بدون هیچ کمکی در جای خود نگه دارند. 2) آیا لباس من با یک خروج سریع از کف همراه است؟ ممکن است کاغذ زیر لباس گشاد و گشاد خیلی راحت بیرون بریزد ، بنابراین شما می خواهید چیزی را بپوشید که کمی پشتیبانی می کند (درز زیر کف یا تنش محکم کافی است) تا در صورت جدا شدن ، به عنوان یک شبکه عمل کند. و 3) دستمال توالت در این حمام … حالا چه لایه ای است؟ اگر از TP بسیار نازک و کاغذی استفاده کنید ، از اثر عرق و پوست روی سینه شما خرد می شود. بافتی که تمایل به جذب کمتری دارد اما از یکپارچگی ساختاری بیشتری برخوردار است ، می تواند بصورت خرچنگ کار کند – فقط توجه داشته باشید که بافتها از TP نیز بزرگتر هستند و ممکن است راحت تر بیرون بیایند.

وقتی سوار خانه اش شد ، نیکول تأکید کرد که اگر این میراث او بود، او خوب خواهد بود با آن. و این واقعاً فقط مناسب است: هنگام بی بند و باری ، یک دوست قدیمی با نکته قابل اعتماد به اندازه کافی پشتیبانی می کند.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>