هنر ناخن گام به گام: چرخش های انتزاعی درخشان

Salon System Gellux Nail Art
روحیه خود را بالا ببرید و سال 2021 را با هنر ناخن انتزاعی درخشان شروع کنید. گام به گام “چگونه می توان” ولنتاین کارن لوئیز را دنبال کرد ، جایی که او از لاک های ژل Salon System Gellux Gellux Star Attraction استفاده می کند.
Salon System Gellux Nail Artگام یک

ناخن ها را آماده کنید ، شکل بگیرید ، کوتیکول را به عقب فشار دهید و صفحه ناخن را به آرامی بکشید. گرد و غبار را پاک کرده و با Gellux Prep + Wipe پاک کنید.

Gellux Fast Bond را روی ناخن ها بمالید و بگذارید خشک شود. سپس یک لایه نازک از کاور Gellux Cover Easy Off Base Coat را روی ناخن ها بمالید و خوب کنید.

Salon System Gellux Nail Artمرحله دو

روی انگشت اشاره و میانی یک لایه نازک از Gellux Spotlight بزنید و سپس روی سه ناخن باقی مانده Gellux Bright Lights را بزنید و خوب کنید.

این کار را برای لایه دوم تکرار کنید ، مطمئن شوید که لبه ها را درپوش می کنید و به مدت 30 ثانیه خوب می شوید.

مرحله سه

اکنون ، با استفاده از Gellux Fabulous Darling مقدار کمی را روی یک پالت هنری ناخن بیندازید. با استفاده از یک برس نازک ، طرح چرخشی خود را روی انگشت اشاره و وسط ایجاد کنید و سپس آن را پر کنید و به مدت 30 ثانیه درمان کنید.

مرحله چهار

اکنون روی انگشت حلقه ، همان طراحی را ایجاد کنید که میانه آن است ، به جز این که این بار در این قسمت پر نکنید ، بنابراین فقط طرح کلی است که از Gellux Fabulous Darling استفاده می کنید. سپس ، همین کار را برای انگشت صورتی رنگ انجام دهید و آن را با انگشت اشاره مطابقت دهید.


مرحله پنجم

بعد ، روی انگشت شست یک طرح کلی ایجاد کرده و آن را در طراحی پر کنید ، 60 ثانیه درمان کنید.

مرحله ششم

در آخر ، با استفاده از پوشش برتر براق Gellux ، مطمئن شوید که لبه آزاد را می پوشانید ، و خوب می شوید. بعد با استفاده از Gellux Prep + Wipe ناخن ها را پاک کرده و از روغن ناخن و کوتیکول Gellux استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>