همه محصولات ویراستاران ITG این را امتحان کرده و دوست داشتند

Glossier HQ بسته است ، به همین دلیل میز تیم ITG بسیار ساکت و بی شخص است. اما حتی هنگامی که دفتر کار “جاسوسی و جاسوسی” بود ، بعید بود که شما هرکدام از ما را در صندلی های اختصاصی خود نشسته باشید. جایی بین ساعت 10 صبح و بقیه روز ، همه ما به کمد زیبایی مهاجرت می کنیم تا به لپ تاپ ها ، شیشه های باز ، پمپ های پمپ ، محکم بزنیم و با محصولی که سعی کرده ایم ، از مشکلات و موفقیت های خود بگوییم. پس از یک سال دوری از یکدیگر ، ما واقعاً آن را از دست داده ایم! بنابراین ، برای این قسمت از Monthly Favorites ، تصمیم گرفتیم چیز جدیدی را امتحان کنیم. با خودجوش بودن کمتر اما به همان سرگرمی ، همه ما بزرگنمایی را امتحان کردیم تا همدیگر را در جریان جدیدترین چیزهای زندگی بدون زندگی خود قرار دهیم. در زیر ، رونویسی از مکالمه بعدی:

اشلی ودرفورد ، سردبیر ارشد: خیلی خوب. بیایید این چیز را شروع کنیم چیزی که اخیراً دوست داشتم این درمان 20٪ نیاسینامید Paula’s Choice است.

علی اوشینسکی ، دستیار ویرایشگر: چه چیزی را درباره آن دوست داری؟

AW: خوب ، من نیاسینامیدهای دیگری را نیز امتحان کرده ام ، و هرگز فکر نمی کردم که این ماده را یک جام مقدس بدانم. اما اکثر سرم های دیگر 5 یا 10٪ نیاسینامید دارند و این یکی 20 –

امیلی فربر ، سردبیر بزرگ: من قصد دارم شما را قطع کنم تا یک سوال بپرسم. علی ، تو نیستی که به من گفت نیازی به این مقدار نیاسینامید نیستی؟

به: اوه ، شما قطعاً این کار را نمی کنید. من کاملا مطمئن هستم که از نظر بالینی آزمایش شده است تا 3٪ موثر باشد.

AW: صادقانه بگویم ، فلسفه من با این مطالب آن است. اگر درصد زیادی را ببینم ، تصور می کنم این محصول دارای درجه پزشکی است. و من سرانجام احساس می کنم که نتایج شگفت انگیزی را که طی دو سال گذشته در مورد نیاسینامید خوانده ام را تجربه می کنم. به خصوص ، من فکر می کنم که منافذ من خیلی کوچکتر به نظر می رسند ، حتی اگر من می دانم که نیاسینامید چنین نیست به معنای واقعی کلمه کوچکتر کردن آنها پوست من در کل شبیه بوم نرم تری است. من همچنین در طول ماه گذشته واقعاً در مراقبت از پوست خود شل شده ام و در آرایش خوابیده ام …

EF: برای خوانندگان در خانه ، قرعه کشی من کاهش یافته است. من می خواهم علائم تولد را ببینم. من اعتماد ندارم که این همان اشلی ودرفورد است که من هفت سال است می شناسم و دوستش دارم.

AW: خوب ، این شروع شد وقتی که اوایل این ماه به تعطیلات رفتم.

به: برای روشن کردن ، تعطیلاتی که فقط شما در آن وقت استراحت و نشستن در خانه بودید.

AW: آره! به همین دلیل وقت داشتم که یک صورت کامل انجام دهم! من پایه و اساس Make Up For Ever را می پوشیدم ، و گاهی اوقات احساس نمی کنم صورتم را بشویم ، و این چیزهای Paula’s Choice باعث شده است که به نظر من وحشتناک نباشم. بسیار توصیه می شود

EF: بسیار خوب اشلی ، چه چیز دیگری را دوست داشته ای؟

AW: شما می دانید که من عاشق لایه برداری پا هستم. این یکی دیگر از فعالیت های تعطیلات بود. من برای همیشه Baby Foot را انجام داده ام و می خواستم چیز جدیدی امتحان کنم بنابراین از این مورد Starskin استفاده کردم. من می گویم ، با Babyfoot پوست به صورت تکه تکه شده و با Starskin به صورت پوسته های کوچکتر خارج می شود. که به نظر من بهتر است.

به: آیا روند همان Babyfoot است؟

AW: آره جوراب های پلاستیکی کوچکی را با اسید موجود در آن دریافت می کنید. از نظر ساختاری کمی بهتر از Babyfoot هستند – با Babyfoot جوراب ها بسیار بزرگ هستند و برای روشن نگه داشتن آنها باید مچ پا را ببندید. با این کار ، احساس کردم که می توانم کمی راحت تر در آپارتمانم قدم بزنم ، این مهم است زیرا من مجبور شدم کیف ها را بیش از آنچه که Babyfoot هستم روشن نگه دارم. دور زدن با Babyfoot واقعاً سخت بود و فقط به همین دلیل احساس می کنم Starskin بهتر است.

خرید مورد علاقه های اشلی در ماه فوریه:

به: با احترام ، سعی می کنم پینه های پایم را نگه دارم. من آن پینه ها را به دست آوردم.

EF: من همیشه می گویم ، برای پای من ، هرچه خشن تر باشد ، بهتر است.

AW: صبر کنید ، چه؟

EF: این شما را از کفش محافظت می کند!

به: من میرم بعدی Clara Leonard ، آرایشگر ITG با بسیاری از شاخه ها کار می کند ، ماه گذشته 10 اینچ از موهای من بریده شده است. محصولات من از آن زمان واقعا تغییر کرده اند. الان دیگر اصلاً از نرم کننده استفاده نمی کنم. در واقع می خواستم بپرسم نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ برخی از آرایشگران ، مانند Jon Reyman در Spoke & Weal ، به من گفته اند كه من هرگز نباید از نرم كننده مو استفاده كنم زیرا بسیار ریز و صاف است و دیگران می گویند من باید اگر می خواهم موهایم رشد کند ، از آن استفاده کنم.

EF: فکر نمی کنم هیچ قانونی وجود داشته باشد. تا وقتی موهایتان نمی ریزد ، خوب هستید.

به: خوب. من از اعتبار سنجی در آنجا قدردانی می کنم ، زیرا واقعاً مطمئن نبودم. به هر حال من دارند به بازی موس من برگشته ام ، که معمولاً احساس رطوبت کافی می کند.

AW: من آدم موس نیستم چه چیزی از آن دریافت می کنید؟

به: موهای من آنقدر صاف است که در این طول ، اگر فقط از هیچ چیز استفاده نکنم ، در نهایت کمی لرد Farquaad-y به نظر می رسم. همچنین برای یک باب ساده بسیار زیبا به نظر می رسد بسیار زیبا است – مانند اینکه ، به طور طبیعی کمی تلنگر می شود و در نهایت بسیار کودک به نظر می رسد. بنابراین یک موس فقط هوای من را کمی خنک تر می کند.

AW: آیا موارد خاصی وجود دارد که در موس به دنبال آنها می گردید؟ مانند ، آیا مواردی وجود دارد که احساس سبکی یا مرطوب کنندگی بیشتری داشته باشند؟

به: خوب ، در حال حاضر من از Air Dry Foam ساخت Ouai استفاده می کنم که بسیار سبک و هوا است. بیشتر موس ها… خامه ای ترند؟

EF: این مانند لبنیات پر چرب در مقابل دو درصد است.

AW: من واقعاً موس را نمی فهمم زیرا ، برای من ، موس در حال خشک شدن است.

EF: نه ، هر کاری که علی می کند منطقی است. از آنجا که به نظر من تهویه مطبوع ، در درجه اول برای مواد منفجره است. مانند ، پس از شستن موها ، این لغزش دوباره به موهای شما وارد می شود.

به: من دیگر هرگز حتی موهایم را مسواک نمی زنم. تقریباً می توانم آن را با انگشتانم شانه کنم.

EF: اگر موهای شما شکننده نیستند و مشکلی برای از بین بردن آن ندارید ، پس موس باید بتواند مقداری از آن لغزش را به شما بدهد و همچنین کمی بیشتر ، کمی موج بیشتر داشته باشد.

به: مورد دیگری که تغییر کرده است ، و من واقعاً نمی دانم چرا این موارد به هم ربط دارند ، بنابراین اگر این را فهمیدید به من اطلاع دهید این است که با موهای کوتاه ، نوع نگاه گربه به صورت من را دوست دارم. من برای انجام این کار از لاینر Makeup by Mario استفاده کرده ام که به نوعی وسواس دارم.

AW: چرا دوست داری؟

به: سایر آسترهای نوک نمدی که من استفاده کرده ام ، آنقدر تکان دادن به من نداده اند – مانند اینکه کمی سفت تر شده اند – و من فکر می کنم این مورد خیلی خوب است زیرا نوک بلند دیگری دارد. نکته غول آسا است.

EF: خدا ، علی ، تو اینجا ما رو میکشی.

به: اوه ، من می دانستم که تو می خواهی بگویی همانطور که کلمات از دهان من بیرون می آمدند. من فقط نمی دانم چگونه دیگری توصیف کنم! اساساً طول اضافی به من انعطاف پذیری دلخواه در نوک قلم مو را می دهد ، و همچنین ترسیم خطوط فوق العاده مستقیم و دقیق را آسان می کند.

AW: من الان دارم این چیزو گوگل می کنم

خرید مورد علاقه های علی در فوریه:

EF: من محصولی دارم که می خواهم درباره آن صحبت کنم و آن شامپوی Act + Acre است.

به: من همیشه به تبلیغات Act + Acre فکر می کنم. اشلی یک بار آنها را به من نشان داد و آنها واقعاً جذاب هستند.

AW: آیا آنها را امیلی دیده اید؟ آنها اساساً محصولات سنتی مو را که ضخیم هستند ، در کنار فرمولهای Act + Acre نشان می دهند که بسیار خوب و صاف و روان هستند. و نکته آخر اینکه یکی باعث تجمع می شود و دیگری نه.

EF: شامپو واقعاً به راحتی آبکشی می کند ، اما به همین دلیل آن را دوست ندارم. صادقانه بگویم، [Act + Acre founder] هلن ریوی عزیز است و چیزی است که من واقعاً از استفاده از محصولی که دوستانم درست می کنند لذت می برم. این باعث می شود احساس نزدیکی به آنها داشته باشم. بدیهی است که من همیشه نمی توانم این کار را انجام دهم زیرا برخی از دوستانم محصولی تولید می کنند که برای من مفید نیست. اما این واقعاً چنین است. هلن واقعاً متوجه می شود که من می خواهم موهایم چگونه به نظر برسد.

به: کدام یک است؟

EF: فر نیست من واقعاً صبر زیادی برای آرایشگرهایی که می خواهند با من در مورد پوشیدن موهای فرفری صحبت کنند ، ندارم ، زیرا من نمی خواهم آنرا چنین بپوشم. با کنار گذاشتن آنچه سیاه پوستان با موهای خود پشت سر می گذارند ، که در سطح دیگری است ، احساس می کنم یک فصل باز برای دختران یهودی با موهای فرفری وجود دارد تا مانند “شما باید فرهای خود را دوست داشته باشید!” من از کسی قدردانی می کنم که به من احساس می کند موهایم را می پوشم و نمی خواهد به من مشاوره ناخواسته بدهد.

به: هان من این بحث را با هم اتاقی ام ، که یک دختر یهودی با موهای فرفری است ، یک روز در میان دارم. من می خواهم که او موهایش را فر کند و فقط دوست ندارد که چطور به او نگاه کند.

EF: با استفاده از این ماده به عنوان سگیگ ، موهای خشک و درشتی دارم که باعث می شود کاندید مناسبی برای شامپوی نرم کننده یا نرم کننده پاک کننده باشم. اما احساس نمی کنم شامپوهای نرم کننده موهای من را به اندازه کافی تمیز می کنند. من همیشه گفته ام که پاک کننده صورت مناسب احساس تمیز کردن را در من ایجاد می کند اما همچنان مرطوب است و احساس می کنم شامپو Act + Acre نمونه بارز آن برای مو است. من دوست دارم که این هنوز کف خوبی ایجاد می کند و می توانم بگویم که من یک تمیز کردن خوب داشته ام. اما موهایم احساس می کنم موهایم را شسته ام ، که خوب است.

AW: مثل ژله شیری شامپو است. یا مثل Lait-U شاید؟

EF: درست. این فقط هرگز سلب کردن. کار دیگری که من با این شامپو انجام می دهم این است که من همیشه موهایم را دو بار می شستم.

به: به معنای واقعی کلمه ، کف را بشویید ، تکرار کنید.

EF: آره. که من سالها از رفتن به دربار یاد گرفتم. تا زمانی که به Drybar نرفتم هیچ کس موهای من را دو مرتبه تمیز نکرده است – آنها همیشه از شما می پرسند که آیا شما یک یا دو شامپو می خواهید ، و من کشف کردم که موهای من واقعاً به دو پاک کننده نیاز دارد. خیلی طولانی نیست ، اما من مقدار زیادی از آن را دارم.

AW: آیا شما هم از نرم کننده Act + Acre استفاده می کنید؟

EF: نه – من به تهویه مطبوعهای Davines خود بسیار وفادارم. عشق واقعاً خوب کار می کند ، اما من هرگز بوی آن را دوست ندارم. علی به من گفت از مومو استفاده کن ، و این تقریباً به همین خوبی کار می کند و بوی شگفت انگیزی می دهد. به نوعی شبیه رایحه ای چوبی ، خامه ای ، چوب صندل است. زیباست. بوی خیلی خوبی داره

به: من آن را کشف کردم زیرا یک بار در هتلی اقامت داشتم که آن را زیر دوش گرفته بود. من همه بطری های کوچک را به خانه بردم.

EF: محصول دیگر من بیودرما است. فقط صورتی منظم و صورتی من بایودرما را در یک بطری بزرگ نگه داشت.

به: چگونه از آن استفاده می کنید؟

EF: من صبح تمیز نمی کنم ، اما از بیودرما استفاده می کنم تا پوست خود را تازه کنم قبل از اینکه کرم های روز استفاده کنم. و همچنین شب هنگام از آن استفاده می کنم زیرا بدون روغن رفته ام و هنوز هم به چیزی برای پاک کردن آرایش و SPF نیاز دارم.

به: بیودرما واقعاً در آرایش کردن بسیار خوب است.

EF: دلیلی وجود دارد که ما یک دهه در مورد Bioderma صحبت می کردیم و فقط Bioderma. فقط مواردی وجود دارد که م workثر است و نمی توان آنها را شکست داد! گاهی اوقات در مورد جدید نیست. گاهی اوقات این بهترین صنعت است. من از این که روی محصولات جدید تمرکز کرده ام خیلی مریض هستم.

خرید موارد مورد علاقه امیلی در ماه فوریه:

به: احساس می شود که یک یادداشت عالی برای پایان دادن به آن است.

EF: این خیلی سرگرم کننده بود.

AW: بیایید دوباره دیدار کنیم تا ماه آینده این کار را انجام دهیم!

این مکالمه ویرایش و متراکم شده است.

عکس از طریق ITG.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>