همه عاشق یک داستان ترسناک زیبایی خوب هستند

احتمالاً به راحتی می توان گفت که بهترین لحظه کسی طی 14 ماه گذشته اتفاق نیفتاده است. در آن بایگانی های حافظه جستجو کنید و احتمالاً لحظاتی مانند زمان ضدعفونی موز یا فهمیدن این که می توانید یک سریال کامل را به راحتی در یک نشست تماشا کنید ، پیدا خواهید شد. یا شاید لحظه نه چندان خوب شما مربوط به ظاهر شما باشد. به طور خاص ، تغییر آن – تصمیمات بزرگ زیبایی در تقاطع خطرناک بین خستگی ناب و ناامیدی محض قرار می گیرند ، که همچنین به طور تصادفی جایی است که بسیاری از ما چادرهای خود را برای بیرون راندن از همه گیری چادر زده ایم. همانطور که قفل قفل شروع به شل شدن می کند ، ما به عقب نگاه می کنیم. چه مشاغل DIY خراب شد؟ از چه تغییراتی عجولانه بلافاصله پشیمان شدید؟ سه خواننده ITG داستان های ترسناک خود را در زیر به اشتراک می گذارند – داستان خود را به نظرات اضافه کنید.

هشدار راه بسیار قرمز

سطح او: لکه شراب روی فرش قرمز

“من از کودکی موهایم بور طبیعی بوده است ، و هنگامی که از 16 سالگی به طور طبیعی تیره می شود ، شروع به برجسته سازی آن می کنم تا دوباره بلوند روشن شود. وقتی اولین قفل Covid-19 در فلوریدا اجرا شد ، من به شدت نیاز داشتم که ریشه هایم را لمس کنم. در آن زمان ، همه ما فکر کردیم که احتمالاً نمی تواند بیش از چند هفته طول بکشد.

وقتی دو ماه گذشته بود و پایانی برای آن دیده نمی شد ، تصمیم گرفتم امور را به دست خودم بگیرم. من قبلاً هم از نرم کننده های رنگی صورتی و هم اسطوخودوس روی موهای بسیار بلوندم استفاده کرده ام و هر دو سایه در مدت ده روز کاملاً شسته شده اند. بنابراین تصمیم گرفتم سعی کنم لبه بین پایه طبیعی و بلوند هایلایت شده را با استفاده از Overtone در نرم کنم قهوه ای طلایی مخلوط با عروسک زنجبیل. چه مشکلی ممکن است پیش بیاید؟ من مخلوط را لک زدم ، تایمر را برای 15 دقیقه تنظیم کردم … و بیرون آمدم شبیه Poison Ivy. پسر کوچک کودک نوپای من مرا نشناخت و شروع به گریه کرد!

من همه چیز را برای محو کردن آن امتحان کردم: قرص های پودر شده ویتامین C مانند ماسک ، شامپو شفاف ، روزهای زیادی در ساحل استفاده می شود. اما این چیزها سرسختانه بود و وقتی کمی بلند شد موهایم زرد نئونی شد. سرانجام ، من نیمی از موهای قهوه ای مایل به خاکستری و نیمه زرد خود را به آرایشگرم ، که رسیدم همچنین همه چیز را در زرادخانه خود امتحان کرد. تنها کاری که باید بمانم این بود که رنگ زرد را متناسب با رنگ طبیعی موهایم بزنم. من اکنون یک سبزه خاکستری خواهم بود تا آخرین باریکه زرد به اندازه کافی رشد کند تا قطع شود. سپس دوباره به بلوند برمی گردد. دیگر هرگز به یک نرم کننده رنگی دست نخواهم زد! “

– کیت لوسی

ضعیف تحت تأثیر خرد کردن

سطح او: گفتن دوست بزرگ دهان خود در مورد یک سورپرایز

وی گفت: “بعد از 10 ماه به سختی از آپارتمان خارج شدم و به دنبال خوراکی در اینستاگرام پر از نفوذ شیک فرانسوی مانند ژان داماس و کامیل یولاین رفتم که روحیه من را گرفت. می توان گفت من شدم بیش از کمی بر روی موهای من ثابت شده است عکسهای زیبا آنها آرام آرام مغز من را شست وشو داد و فکر کردم تنها چیزی که بین من ایستاده و آن سطح از تلاش و کوشش یک لوب است. موهای من تقریباً به دور کمر بود و مانند راپونزل احساس کردم که طول آنها نماد اسارت من در محدوده مربع آپارتمان است. هنگامی که باد قفلهای کاملاً آشفته من را می پیمود ، یک لوب آرزوی قدم زدن در کنار رود سن را با لباسی گلی و رژ لب قرمز معمولی به ذهن آورد. من اطمینان داشتم که اگر فقط یک لابی بگیرم ، بالاخره آزاد خواهم شد.

طی سالهای گذشته موهای من چندین فاجعه DIY را تحمل کرده است. (من سعی کردم همه آنها را فقط با کیت هایلایت Frost & Glow سفید کنم ، به طور تصادفی آن را بنفش رنگ کردم ، به دوست پسرم یک کاسه ناهموار دادم … شما اصل مطلب را دریافت خواهید کرد.) بنابراین وقتی محدودیت ها در شهر ما کمی شل شد ، تصمیم گرفتم مسئولیت داشته باشم و ببینم حرفه ای.

دلخور به مغالطه قدیمی “موهایت را عوض کن ، زندگی ات را تغییر بده” ، من اعتقاد داشتم که زندگی جدید من فقط یک ساعت و 12 اینچ فاصله دارد. و سپس خشک شدن ضربه ای آغاز شد. وحشت رو به بالا را نگه داشتم ، برش جدیدم را هجوم آوردم و تا وقتی که به خانه رسیدم ، مانند یک کامرون دیاز خیس از آب به نظر می رسیدم عروسی بهترین دوست من. (منهای گردنبند مروارید و ست ژاکت مروارید.) موهایی که قرار بود درست بالای استخوان یقه من قرار بگیرند ، از بالای شانه های من بیرون زدند. معمولاً مرحله پرت کردن نقطه میانی یک رشد ناجور است ، اما در این حالت جایی است من سفر مو آغاز شد. سه ماه بعد ، سرانجام پذیرفتم که موهای کوتاه باعث می شود من بیشتر شبیه یک دختر WASP دهه 90 باشم تا یک دختر فرانسوی باحال. در این مرحله من فقط دعا می کنم که بتوانم آن را از قفل و بدون چاقو خارج کنم. “

– مادلین بالدری

مارپیچ رو به پایین برای مارپیچ های کامل

سطح او: کوکتل میگو در صورت حساسیت به صدف

“در بیشتر زندگی من دقیقاً به همان روش موهایم را حالت می دادم: برش وزوز. اگر یک موقعیت بزرگ داشتم یا شاید احساس می کردم ، فقط شاید ، موهایم را از جلو میخ می کردم. وقتی وارد دانشگاه شدم ، زمان تغییر بود. من موهای صاف و صافم را به قدری بلند کردم که با کمی محصول کاملاً مرتب شود. دقیقاً در جاهای مناسب افتاد. عالی بود! بارگیری TikTok در اواسط قرنطینه من این احساس را در عرض چند دقیقه تغییر داد. هر TikToker دارای فرهای تندرست کامل بود ، چیزی که من همیشه به آن غبطه می خوردم. به محض بازگشایی سالن ها در تابستان ، من یک قرار ملاقات برای یک پرم تعیین کردم. و من نمی توانستم با موهای جدیدم خوشحال تر باشم. یک جایزه: مخلوط پرم ، آفتاب و آب شور به نوعی موهای بلوند من را به سفید سفید تبدیل کرد. من واقعاً موهای سفید شده ای را که هر مرد همجنسگرایی رویاهای بحرانی می دید ، داشت.

اما بدون هیچ گونه آگاهی از نحوه مراقبت از موهای فر ، فرها شروع به ریزش کردند. شش هفته بعد احساس کردم برای یک تازه شدن آماده هستم. شش هفته دیگر پس از آن ، دوباره آماده شدم تا موهای فر محکم تری هم بگیرد – آن زمان ، نتیجه ای نداشت. بنابراین کمتر از یک هفته بعد به سالن بازگشتم تا دوباره امتحان کنم. اگر شما در مورد موهای فرآوری شده چیزی می دانید ، که من نمی دانم ، هیچ یک از اینها ایده خوبی نبود. اما من فقط فکر کردم: واضح است که مواد شیمیایی خیلی زود شسته شده بودند! در همان زمان… یادتان هست که چگونه موهای من پلاتین شده است؟ خوب ، طبیعتاً ، من تصمیم گرفتم که رنگ آمیزی موهای بلوند تیره یک حرکت قدرت باشد. من بلافاصله از خودم با موهای قهوه ای متنفر شدم و آرایشگر را دوباره به سایه طبیعی خود سفید کردم. سه ماه ، چهار پرم ، یک فرایند منفرد ، و یک فرایند دوتایی بعد ، سرانجام کار من تمام شد. نه تنها موهایم سرخ شده بود ، بلکه پوست سرم را نیز به طور شیمیایی سوزانده بودم و توهم طاسی زودرس را ایجاد کردم.

9 ماه پس از روز کشنده اولین پرم ، موها و پوست سر من هنوز در حال بهبود است. من روزانه فیناستراید می خورم ، با ماینوکسیدیل سرم را پایین می اندازم و از طریق دو بطری شماره 3 Olaplex عبور کرده ام. یک کلمه به عقلا؟ در TikTok مراقب باشید. “

– هنری کلاین

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>