همه آنچه ویراستاران ITG را از ماه مارس بدست آورده است

به محصولات مورد علاقه ما خوش آمدید ، ویژگی ماهانه که سردبیران ITG در مورد بهترین مواردی که در طول ماه امتحان کرده ایم بحث می کنند. آماندا كفر و لایا لی ، متن های تبلیغاتی Glossier ، در این ماه به این سرگرمی می پیوندند – آنها در تمام طول روز در مورد محصول می نویسند و در مورد اصلی ترین برنامه های روزانه خود یا دو چیز برای گفتن دارند. با ورود دوباره به زندگی عادی هر روز که نزدیکتر می شود ، ما اندام های خود را لوسیون می کنیم و از لحاظ اجتماعی از مجموعه های آرایش خود فاصله می گیریم. بحث در مورد انتقال زیبایی ، به علاوه آنچه را می توان صرفه جویی کرد و غرق در آن شد ، در زیر آمده است.

امیلی فربر ، سردبیر بزرگ: آماندا تا زمانی که من او را می شناسم درباره این محصول صحبت کرده است. این لحظه است.

آماندا کففر ، نویسنده ارشد تبلیغات: محصولی که باید هر جایی با خودم ببرم Sol Solite Stick SPF 50 Sol de Janeiro است. من معتقد هستم که کرم ضد آفتاب لب باید اغلب استفاده شود زیرا ما همیشه آن را می خوریم و شکر تازه ضد آفتاب های لب تنها مومیایی کننده های لب SPF هستند که به نظر من طعم وحشتناکی ندارند. اما آنها آنقدر نرم هستند که در طول تابستان کمی نرم هستند و این یکی هرگز ذوب نمی شود و از بین نمی رود. همچنین در گوشه های دهانم حل نمی شود ، که مسئله اصلی من است.

علی اوشینسکی ، دستیار ویرایشگر: صبر کن آماندا ، چه چیزی باعث این اشتیاق شد؟ آیا تا به حال دچار آفتاب سوختگی لب شده اید؟

اگر: بسیاری از اعضای خانواده من در جوانی لب های بسیار خوبی داشتند و … اکنون لب هایم تعارف می شود ، اما نگران پیر شدن آنها هستم. نمی دانم — من در جایی خوانده ام که کلاژن موجود در لبهای شما بسیار شکننده است ، بنابراین من آنها را در ضد آفتاب له می کردم. مثل این است که چگونه می گویند دستان شما سن را می دهد. می توانم دستانم را پنهان کنم! لبهایم بسیار جلو و مرکز هستند.

به: آیا آن رایحه Sol را دارد؟ من می دانم که مردم آن را دوست دارند اما من شخصاً دوست ندارم.

اگر: کمی بیمارگونه شیرین است. مطمئناً این نکته منفی است ، اما واقعاً سریع از بین می رود. تقریباً به اندازه سایر محصولات قوی نیست.

لیایا لی ، نویسنده ارشد تبلیغات: اگر اهل استفاده از رژ لب هستید ، می توانید آن را از بالا لایه لایه کنید؟

اگر: آره خیلی نازک است.

به: این خیلی عالی است زیرا من مقداری رژ لب دارم. من از امتحان این موارد بسیار هیجان زده بودم زیرا نام تجاری Hera را بسیار در اینستاگرام دیده ام. جنی از Blackpink چهره است و همیشه در مورد آن پست می گذارد. وقتی ایمیلی را دریافت کردم که آنها در آمریکا راه اندازی می کردند ، مجبور شدم برخی از آنها را دریافت کنم. روژ هولیک فوق العاده است. این احساس تقریباً شبیه مومیایی است و به شما قسم می خورم – شما می دانید که چگونه برخی از افراد لب لب را پر می کنند صاف تر؟ اینجوری به نظر میاد این کاملاً شبیه اثر آب انداختن لب است و خاصیت آن نیز براق نیست. مانند ، در وب سایت نسبت به زندگی واقعی بسیار براق تر به نظر می رسد. من دارم صورتی صورتی، که نوعی تمایل به برهنه است اما روشن تر از رنگ صورتی طبیعی لب من است که من آن را دوست دارم.

اشلی ودرفورد ، سردبیر ارشد: لباس چیست؟

به: من می گویم با خوردن و آشامیدن و زندگی کردن ، این چیزی است که من می خواهم رژ لب هایم انجام دهند.

LL: علی من هم از جنی الهام گرفتم! من تصمیم گرفتم برای سفیدتر شدن موهایم کمی استراحت کنم و به همین دلیل وضعیت ریشه مرا دیوانه می کرد. بنابراین قسمت بالایی را دوباره به رنگ مشکی درآوردم و قسمت پایین آن را سفید کردم ، شبیه سبک او.

به: من آن را دوست دارم!

LL: نرم کننده Olaplex من واقعاً مرا نجات داد. این شماره 5 است. من آنقدر ماسک و نرم کننده مو دارم که احساس می کنم فقط در صورت کار کردن هستند اگر آنها را برای آنچه در تمام طول روز احساس می کنم بگذارم ، اما فقط وقتی دوش می کشم این کار را می کنم و موهایم احساس می کنم از ماسک موی تمام روز استفاده کرده ام.

AW: مطبوع چگونه با اصل شماره 3 مقایسه می شود؟ من همیشه از آن یکی به عنوان نرم کننده استفاده می کردم.

LL: این را تقلید می کند ، و من نیازی به ترک آن ندارم. همچنین ، آنها قیمت یکسانی دارند و این در یک بطری بزرگتر است.

AW: من واقعاً دوست دارم در مورد آب اسپای پاک کننده خود صحبت کنم. من این چیزها را خیلی دوست دارم. هر وقت احساس تنبلی فوق العاده ای کردم از آن استفاده می کنم و واقعاً احساس می کنم صورتم را شسته ام. من نمی توانم در مورد آب پاک کننده دیگری چنین بگویم و فکر می کنم این امر مربوط به این واقعیت باشد که اسید لاکتیک در آن وجود دارد. اگر قرار نیست شب صورت خود را بشویید ، به نظر من این تنها جایگزین مناسب است.

به: آیا می توانید از آن برای آرایش استفاده کنید؟

AW: منظورم اینه

EF: آنها آن را کمی اسیدی توصیف می کنند – شما احساس نمی کنید که لایه برداری کرده اید ، اما به خوبی تمیز هستید. من همچنین عاشق این چیزها هستم ، اما در برنامه معمولم آن را با Bioderma جایگزین کرده ام زیرا نمی توانستم قیمت آن را معده کنم.

AW: من می دانم که 66 دلار بسیار گران است ، اما به طور جدی نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم. دو پمپ آرایش و صورت من را تمیز می کند. صادقانه نمی دانم چگونه با Bioderma مقایسه می شود زیرا یک دقیقه از استفاده آن گذشته است ، اما می گویم که در نهایت از هر چیز دیگری که برای شستن میانبر صورتم استفاده می کنم پشیمان می شوم. از جمله نسخه پاک کردن ، حتی اگر با آن سفر بسیار آسان است.

به: من نیز طی سال گذشته بسیار مراقب پوست خود تنبل بوده ام ، اما در آخر هفته ماسک می زدم تا به نوعی جبران کنم. من عاشق این ماسک جدید مارا هستم. این یک ماسک سفالی است و تاریخچه من با ماسک های سفالی بسیار مخلوط است. من پوستی کاملاً خشک دارم ، بنابراین آنها هرگز برای من کارساز نبودند ، اما وقتی در دانشکده زیبایی شناسی صورت می زدم ، دیدم که آنها برای افرادی که پوست چرب دارند ، چه کاری انجام دادند. مربیان ما را تشویق کردند که با محصولات پشت میله ای مخلوط و بازی کنیم ، بنابراین من یک ماسک سفالی برداشته و کمی مایع لایه بردار در آن قرار می دهم ، و این بسیار شگفت آور بود. اوضاع فقط از طریق منافذ پوست مردم بیرون می آید. این کار مرا شکار کرد تا ماسکی از خاک رس را پیدا کنم که برای من کار کند و اولین ماسکی که واقعاً استفاده کرد ، کلور بود ، زیرا همچنین بسیار مرطوب کننده است. این ماسک مارا از نظر تفاوت در داشتن م componentلفه لایه بردار نیز متفاوت است.

EF: چه مدت ماسک سفالی را روی خود می گذارید؟

به: خوب لسلی تورنتون ، بنیانگذار Klur ، به من گفت که هرگز نباید آنها را تا حد ترک ترک کنی. وقتی فقط کمی لغزش به آن می شوم. وقتی ماسک مارا را می شویم ، پوست من مرطوب است و کمتر قرمز و شفاف می شود. من فکر می کنم این یک ماده اصلی باشد.

LL: جدیدترین کالای اصلی من این مژه های عاشقانه است. به عنوان کسی که همیشه ماسک مژه می زد ، و مژه های آسیایی واقعاً کوتاه دارد ، اینها عالی هستند.

EF: کدام سبک را دارید؟

LL: من آیریس دارم ، اگر من بخواهم نمایشی تر باشم خوب است ، اما من کیت را نیز دارم که طبیعی تر به نظر می رسد ، مثل اینکه شما همین طور به دنیا آمده اید. من ابزاری را که آنها در وب سایت خود می فروشند نیز پیدا کردم ، اما متوجه شدم که از آن استفاده نمی کنم. من فقط به دستانم ، چسب و پنج دقیقه وقت نیاز دارم.

به: شما باید در مژه مصنوعی مهارت داشته باشید ، زیرا من به این ابزار احتیاج داشتم.

LL: صادقانه بگویم این تنها مژه های کاذبی است که تاکنون استفاده کرده ام! فیلم های زیادی در اینستاگرام و وب سایت آنها وجود دارد که ظاهر آن را بسیار آسان می کند ، و این باعث می شود احساس کنم می توانم این کار را انجام دهم. حدوداً 5 بار طول کشید تا آویزان شود ، اما من این کار را کردم. و هر جفت برای 10 استفاده مناسب است.

AW: من احساس می کنم این یک تأیید بزرگ است که شما قبلاً هرگز از مژه های کاذب استفاده نکرده اید و استفاده از آنها بسیار آسان است. آیا تابحال Lashify را امتحان کرده اید؟ من نمی توانم مژه های دروغین را انجام دهم بدون اینکه دیوانه به نظر برسم ، اما می توانم Lashify را انجام دهم.

LL: این مورد بعدی من است! خواهرم از آنها استفاده می کند و می گوید که آنها شگفت انگیز هستند.

EF: انتخاب شگفت آور من برای این ماه لوسیون بدن دکتر جارت سرامیدین است.

به: تعجب؟

EF: این یک بافت کاملاً مایع است و از آنجا که من یک لوسیون سبک وزن نیستم ، فکر کردم که نمی خواهد آن را برش دهد و به نوعی حرکت می کند. اکنون این دلیل تعجب آور است. به هر دلیلی هفته گذشته دوباره آن را پوشیدم و آن وقت بود که فهمیدم این لوسیون مخفی کاری است. احساس نمی کنم لوسیون زده ام ، اما احساس می کنم خیلی نرم و خیلی مرطوب شده ام ، مثل یک بچه لعنتی. من نمی دانم اسید هیالورونیک در این وجود دارد یا خیر ، اما احساس می شود اسید هیالورونیک با صورت من چه کاری می کند. با خط سرامیدین نمی توانید اشتباه کنید. آسها در سراسر هیئت مدیره.

به: اگر آن را بپوشم ، و سپس شلوار جین بپوشم چه اتفاقی می افتد؟

EF: فرو می رود و بعد از بین می رود. بنابراین می توانید کاملاً شلوار جین بپوشید. بسیاری از لوسیون ها این حرف را می زنند ، اما فکر می کنم این تنها لوسیون است که پیاده روی می کند.

AW: شما این را می فروشید. میخوام الان امتحانش کنم اما آیا شما می گویید از این می توان به عنوان یک سرم بدن لایه لایه زیر چیز دیگری استفاده کرد؟ چون احتمالاً اینگونه می توانم این کار را انجام دهم.

EF: من مطمئناً حوصله ندارم ، اما فکر می کنم شما این را به عنوان اولین قدم در زیر یک روغن خوب ، خوشمزه یا نوع معاملات کره کره ای ضخیم تر Kiehl دوست دارید.

AW: یا این لوسیون بهبود دهنده باند طلایی ، شاید؟ این همان چیزی است که من اینجا آمده ام تا در مورد آن صحبت کنم! اما صبر کنید بگذارید عقب نشینی کنم. صورت من همیشه چرب است و بدن من همیشه خشک است ، که باعث می شود موز برانگیخته شود. من 90 درصد توصیه های مراقبت از پوست بدن از طرف برادرم را دریافت می کنم زیرا او اگزما دارد و او قبلاً از Gold Bond استفاده می کرد که همیشه فکر می کردم عجیب است زیرا در آن زمان فکر می کردم Gold Bond فقط یک پودر برای پای ورزشکار است. اما این چیزها سیلی می زند.

EF: من عاشق یک محصول داروخانه هستم. از نظر من ، دانستن بهترین چیز در داروخانه چیزی بسیار پر زرق و برق است.

AW: نمی تواند با لوسیون متفاوت باشد ، امیلی. این فوق العاده ضخیم است ، هیچ چیز فانتزی در آن وجود ندارد – گلیسیرین ماده اصلی آبرسانی است ، که توسط من خوب است. من کاملاً صادقانه می گویم که تعداد زیادی سیلیکون وجود ندارد. خیلی خوب مرطوب می شود اما براق نیست. شما می توانید از آن روی پاهای خود نیز استفاده کنید ، و من واقعاً در مورد کرم های پا خاصیت خاصی دارم. اما چیزی که من واقعاً عاشق آن هستم این است که احساس گناه نمی کنم که یک گه را بر تن کنم. من این کار را با دکتر جارت نمی کنم زیرا گران است! این مثل 4 دلار است. نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم.

EF: دقیقاً احساسی که من نسبت به شمع جدید مورد علاقه خودم دارم. این از Le Coco Candles است و رایحه ای که من دارم Oasis Vert نامیده می شود. تنها چیزی که می توانم در مورد آن بگویم این است که فکر می کنم بوی آن بسیار گران است. اگر به من بگویید این Diptyque است ، من می گویم: “بوی عالی ، خیلی ممنون”. اما قیمت آنها به ازای هر اونس 35 دلار است که به نظر من برای یک رایحه عالی قیمت بسیار خوبی است. من می توانم این را تمام روز بسوزانم و احساس نکنم دارم پول می سوزانم.

به: همه رایحه های آنها واقعا جالب به نظر می رسند.

EF: من مطمئناً دنبال این یکی نمی رفتم – من بیشتر یک دختر Feu de Bois هستم ، و این علف ببر ، لیمو ، ریحان و شمعدانی است. بوی بهار می دهد. این یک شمع حمام عالی است یا “من از یک خماری پرستار می کنم” که نحوه استفاده از آن در آخر هفته است. دو انگشت شست برای این مارک که من هرگز نامش را نشنیده ام.

به: آماندا ، تو ما رو شروع کردی پس چرا تمومش نمیکنی از چه چیز دیگری لذت برده اید؟

اگر: ملاتونین مایع من. از زمانی که چیزهای اکسیر کم الکلی هاوس را امتحان کرده ام ، تعداد زیادی تبلیغات هدفمند برای ترک مشروبات الکلی به دست آورده ام – که من سعی در ترک نوشیدنی ندارم ، فقط دوست دارم طعم های جدید را امتحان کنم. به این ترتیب من این مارک Kin را پیدا کردم که باعث می شود آنچه آنها می گویند سرخوشی اجتماعی است. Dream Light اساساً ویتامین های مایع برای خواباندن شماست – ملاتونین ، منیزیم ، ال تیامین و تریپتوفان. من با این چیزها وسواس دارم. من آن را با شیر ماکادمیا مخلوط کرده و از شیرم استفاده می کنم و طعم آن بسیار “نشسته روی صندلی چرمی بزرگ” است. شکوه و عظمت پیرامون این مارک تجاری دیوانه کننده است ، اما من خیلی خوب خوابیده ام.

EF: به نظر می رسد که من به این نیاز دارم.

AW: من یک بار جلسه ای با نام تجاری داشتم و آنها در مورد یک خط تلفن به من گفتند …؟

اگر: آه بله. یک خط تلفن وجود دارد. اگر هنگام نوشیدن آن احساس دیوانگی می کنید – آنها آن را به عنوان این سفر اسیدی توصیف می کنند که نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد – می توانید با خط تلفن تماس بگیرید.

به: به عنوان کسی که در مواد روان گردان فرو رفته و این موارد را امتحان کرده است ، اصلاً شبیه اسیدپاشی نیست. با این حال! کاری که انجام داد این است که من را فوراً ناک اوت کنم. کاملاً به معنای واقعی کلمه در عرض 20 دقیقه من از روی کاناپه غافل شدم. مسلم است که من یک کاربر منظم ملاتونین نیستم ، بنابراین شاید فقط آماده نبودم.

اگر: قبل از این که من از لامپهای ملاتونین فوق العاده قدرت استفاده می کردم و نیمه شب بیدار می شدم ، اما با این حال خوابم. نمی توانم چشمانم را باز نگه دارم.

این مکالمه ویرایش و متراکم شده است.

عکس از طریق ITG.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>