همه آنچه تاکنون درباره آرایش می دانیم

روز Groundhog ممکن است دیروز باشد ، اما همانطور که به سختی به هم اتاقی ام در مورد قهوه های صبحگاهی خود اشاره کردم ، هر روز از سال گذشته کمی شبیه روز Groundhog است. به همین دلیل ، مغز من هنوز سال 2019 را به عنوان اتفاقی که دو سال پیش رخ داده ثبت نکرده است. یادآوری برای خود: 2019 دو سال پیش بود! که به معنای رضایت فصل 1 دو سال پیش اکران شد. در سال 2019 ، من فقط یکی از بسیاری از نویسندگان زیبایی بودم که با هنرمند ارشد آرایش ، دونی دیوی ، در مورد کار خود در این نمایشگاه مصاحبه کردم ، که بدون شک باعث الهام بخشیدن به باند های آرایشی و مد هفته برای یک سال کامل شد. “رضایت makeup “از آن زمان به دسته ای از خود تبدیل شده است ، و بر اینستاگرام و Tiktok پرجمعیت Gen-Z مسلط است.

دیوی به من گفت: “نزدیک شدن به فصل اول بسیار طبیعی و بسیار سرگرم کننده بود.” ، و اگرچه به کار خود افتخار می کرد اما اعتراف کرد که ، در آن زمان ، نمی توانست قدرت آن را پیش بینی کند. من در آستانه قسمت دو با دیوی ارتباط برقرار کردم رضایتافتادن ویژه پل بر روی HBO Max ، کنجکاو در مورد اینکه چطور قصد دارد همان انرژی خلاقانه را به قسمت های جدید ترجمه کند. اما ، همانطور که دیوی توضیح داد ، دقیقاً وقتی او شروع به احساس گرما کرد تا پیگیری هایش را ادامه دهد ، تولید در فصل 2 به شدت متوقف شد. دیوی توضیح داد: “ما اسكریپت ها را در مارس گذشته گرفتیم ،” من بسیار هیجان زده می شدم ، تمام این نگاه ها را برای فصل 2 در ذهنم داشتم ، و سپس پلاگین كشیده شد. ”

دنیای احساسی شخصیت ها نه تنها از جایی که ما شروع کردیم تغییرات زیادی کرده است ، بلکه دنیای واقعی نیز تغییر کرده است. اگر شما هستید چیزهای زیادی وجود دارد که باید منتظر آنها باشید رضایت پنکه. در پشت ظاهر جدید ما نیز نیروهای بسیار جالبی بازی می کنند انجام داد وارد بخش “مشکلات همیشه دوام نیاورند” و “کسی که لکه دریا نیست” را بروید.

پل های کاملاً واقعی پل 2020 ، 2021 و 2021 هستند ، “دردسر همیشه ادامه پیدا نمی کند” ، که در ماه دسامبر منتشر شد و مرکز آن Rue است ، و “Fuck Anyone Who’s Not a Blob Sea” ، که در ژانویه با یک روی ژول تمرکز کنید. همانطور که دیوی به آن گفت ، سام لوینسون ، خالق تصمیم اجرایی را برای نوشتن قسمت های کاملاً جدید با طرح هایی از هم گسیخته که آنها قادر به فیلمبرداری در طی یک بیماری همه گیر هستند ، گرفته است. اپیزود یک ساعته Rue منحصراً در یک غذاخوری تقریباً خالی اتفاق می افتد ، در حالی که در شخصیت های ژول بازیگران محدودی از شخصیت ها حضور دارند.

دیوی گفت: “هدف این دو اپیزود این بود که لایه های بیرونی این شخصیت ها ، از جمله آرایش و لباس را از بین ببریم تا واقعاً به آنچه در فضای اصلی آنها می گذرد ، بپردازیم.” “من فکر نمی کنم که اگر همه گیری نبود ، این لحظات اتفاق می افتاد و ما را از این مسیر واقعاً جالب دیگر برد.” وی خاطرنشان کرد که ، با نگاه به گذشته ، لحظاتی از حالت خام که شخصیت ها به نظر بهترین نیستند ، ضروری است تا لحظه های بزرگتر آرایش را درست کرده و آنها را واقع بینانه تر جلوه دهد. سایه روشن و بدلیجات همیشه در پایان روز از بین می روند.

در حالی که اپیزود Rue بدون هیچ گریمی بود ، اما Jules زمزمه نحوه دیوی را برای نزدیک شدن به فصل بعدی نشان می دهد. “ژول برگشت های زیادی داشت ، بنابراین در واقع مجبور شدم بسیاری از ظاهر فصل 1 را مطابقت دهم.” بازگشت به آنها دو سال بعد پس از دیدن این همه تعبیر در اینستاگرام ، دیوی را مجبور کرد تا نگاهی تازه به برخی از بازسازی شده ترین لحظات خود بیندازد. نتیجه مستقیم آن؟ Head in the Clouds ، برگه ای از برچسب های پر زرق و برق و ابرهای کم رنگ که تقریباً برچسب هایی را که او برای نمایش روی صورت هانتر شفر طراحی کرده است ، تقریبی می کند. این اثر با همکاری Face Lace و بنیانگذار آرایشگر افسانه ای آن ، فیلیس کوهن ساخته شده است – دیوی برای اپیزودهای Face Lace برای عناصر هولوگرافیک در فصل اول تکیه کرد (این ظاهر به یادماندنی ترین است) ، بنابراین کار با این مارک در مجموعه منحصر به فرد منفی بود مغز ژول نه تنها برچسب های “Fuck Anyone Not Not a Blob Sea” را می پوشد ، بلکه می توانید آنها را برای استفاده در خانه نیز بخرید.

وقتی دو سال پیش سعی کردم ابرها را روی چشمان خودم بکشم ، متوجه شدم که این در واقع پیچیده ترین است رضایت به دنبال انجام کار در خانه باشید – تشکیل ابرها با بوش مایع دقت باورنکردنی ای داشت و من مجبور شدم قبل از درست کردن کارم را پاک کنم و چندین بار شروع کنم. با استفاده از برچسب های Face Lace ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که پوست آن را بگیرید و بچسبانید. “من می خواستم چیزی کاربر پسند ، قابل تنظیم و سرگرم کننده برای آن بسازم رضایت جامعه آرایش ، “گفت دیوی. ده درصد از هر فروش به حمایت از Trans Lifeline ، یک سازمان غیرانتفاعی اختصاص می یابد که منابعی را برای بچه های زندگی واقعی مانند ژول فراهم می کند.

در حالی که برچسب ها بسیار شهودی هستند ، دیوی چند نکته برای اطمینان از اینکه بیشترین بهره را از خود می برید ، به اشتراک گذاشت رضایت توری صورت. یک مرطوب کننده غیر روغنی جلوی لیز خوردن برگه های برگردان را می گیرد ، همانطور که از سایه چشم کرم نیز جلوگیری می کند. وی توضیح داد: “عکس برگردان بر روی زرق و برق تیز یا فرمول سایه چشم مخصوصاً مرطوب خیلی خوب نمی چسبد” ، هرچند خاطرنشان کرد که سایه های پودر خوب هستند. دیوی همچنین توصیه کرد که پس از روشن شدن برگردان ها ، از مه یا اسپری صورت خودداری کنید ، زیرا رطوبت آنها می تواند با چسب خراب شود ، یا درخشش مواد پلاستیکی را تغییر دهد. هیچ راهی درست یا غلط برای استفاده از ابرها وجود ندارد ، و MUA حتی پیشنهاد می دهد که آنها را برای شخصی سازی بیشتر قطع کنید. هنگامی که آنها را به جایی که می خواهید رسیدید ، محکم فشار دهید تا دکمه های برگردان را برای کل روز محکم کنید – “و سپس برخی ، اگر پوست آنها را جدا نکنید” ، به شوخی گفت. متأسفانه ، هیچ برچسبی تا تاریخ پخش جدید پیش بینی شده برای فصل 2 دوام نمی آورد: 2022.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق HBO و دونی دیوی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>