هدیه روز ولنتاین که احساس بیات نمی کند

کوپید ، آن کروبی کوچک شیطنت آمیخته با روز ولنتاین ، نام دیگری در افسانه های یونان باستان دارد: اروس. شاید شما هم ندانید که اروس پسر ناهید ، الهه عشق است. و یونانیان باستان هفت نوع عشق مختلف را با کلمات متفاوت برای توصیف احساس گرم و مبهمی که ممکن است برای یک شریک عاشقانه ، له له زدن ، بهترین دوست ، پدر و مادر و غیره داشته باشید ، تشخیص دادند. تفسیر مدرن ما از روز ولنتاین دقیقاً مطابق با کتاب است و همه موارد موجود در بسته بندی صورتی و قرمز جای کمی برای هر چیزی به جز عشق LUV باقی می گذارد. چه خبره؟ گرایش به رمانتیسم برجسته در روز ولنتاین مهربانی است ، اما در نهایت غیرشخصی است. و روز با کسی تشریفات پر می شود گفت شما بخواهید ، یا ناامید کننده باشید وقتی زندگی واقعی اندازه گیری نمی شود. بنابراین قبل از خرید آن جعبه شکلات مرموز و بند شلوار قرمز روشن ، کمی بیشتر فکر کنید. کمی عاقل باشید! در زیر ، پنج ایده که با خلاقیت بیشتر “من شما را دوست دارم” – شما یک هفته فرصت برای خرید دارید.

یک دسته گل خشک

اگر تا به حال دوست دختر داشته اید ، شناخته شده باشید کسی در حال جراحی است یا از یک بازیگر دوست برای تولید تئاتر محلی خود حمایت کرده اید ، می دانید که گل های تیزهوشان گران هستند. حتی می توان گفت که آنها … به طرز مشکوکی گران هستند. دعای خود را بفرمایید که چه کسی از خرید 70 دلاری سود می برد که باید در یک هفته آن را ببندید؟ این صفحه ای کاملاً خارج از کتابنامه “Apple Apple” است! این به این دلیل نیست که زیبایی یک گل آرایی را به حداقل برسانید – فقط این است که اگر برای دکوراسیون منزل پول خرج می کنید باید بیش از یک آووکادو دوام داشته باشد. در دقیق همان دسته گلهای گل رز ، گلهای خشک دارای گل چوبی و قدرت ماندگار جواهرات هستند. آنها نه تنها زیبا به نظر می رسند (و اگر رنگ و بوی رنگی هم داشته باشند) ، هرگز روی شما پژمرده یا کپک نخواهند زد. یک دسته گل خشک گفته است: “من ممکن است وقتی که در دستشویی بودید به پوشه ذخیره شده اینستاگرام شما نگاه کردم” ، به روشی متفکرانه. به علاوه ، بسیاری از گل فروشی ها اکنون آنها را تهیه و حمل می کنند. اگر می خواهید حیله گری کنید ، می توانید ساقه های خشک شده خود را نیز بخرید ، آنها را در خانه مرتب کنید و دسته گل را به آستان یک دست تحویل دهید.

یک دسته گل غیر گلدار

البته ، یک دسته گل چنین نیست دارند از گل ساخته شود هر چیزی که به صورت دسته ای به هم گره خورده باشد این روزها به حساب می آید ، بنابراین می توانید به همان اندازه که می خواهید غیر سنتی بروید. اگر می خواهید قطار دسته گل را در ایستگاه گل بگیرید و آن را تا انتهای طیف سوار کنید ، باید کاملاً گوشت را سوار شوید. بله ، دسته گل گوشت یک چیز است. و خنده دار است خیلی خنده دارتر از یک ترتیب خوراکی خسته کننده قدیمی! مارکی به نام Man Crates دسته گل سالامی و تند را به فروش می رساند که با یک مقدار شگفت آور فضل و فکر برای مارکی به نام Man Crates بسته بندی شده است. البته ، این را می توانید برای هر دوستدار گوشت ، صرف نظر از هویت جنسیتی ، خریداری کنید. این برای کسانی که زبان عشقشان غذا است یا شاید برای شخصی که امسال ولنتاین سگ آنهاست عالی است. گزینه های بیشتر شامل یک دسته گل بیکن درمان شده و هر مجسمه عجیب و غریب بی احترامی است که در Say It With Beef dot com اتفاق می افتد. با دو توپ خمیر پیتزا و یک تابه چدنی خوب جفت شوید.

ویبراتور ارزان اما عالی

… پیدا کردنش سخت است خوشبختانه ، به نظر می رسد افراد در Maude این موضوع را کشف کرده اند. اول از همه ، این رنگ صورتی و فالی غول پیکر و داغ نیست – یک قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطره قطعه قطعه قطعه قطعه سیلیکون با رنگ خنثی و خنثی است که می توانید به راحتی آن را عمدا کنار بگذارید. این احتمالاً به این دلیل است که توسط یک زن ، بنیانگذار Éva Goicochea ، و نه یک مرد سیس هترو ساخته شده است. علاوه بر این ، این چیز در واقع یک لرزاننده خوب است. آنچه به دلیل اندازه کوچک (سخت تر بودن یک موتور پرقدرت در عزیزم) و پایین بودن قیمت (تقریباً نیمی از هزینه های دیگر مجموعه در مجموعه من) غیرممکن به نظر می رسد ، ارتعاشات عمیق و قدرتمندی هستند – اما سرعت سه آنها را فقط تحویل می دهد خوب. همه چیز دقیقاً در کف یک دست قرار می گیرد ، دست کسی ، کسی! این برای استفاده با یک شریک زندگی یا به تنهایی بسیار مناسب است ، و واقعاً دشوار است که در این رمانتیک ترین روزهای تجاری که مشغول ارگاسم هستید ، فقدان یک همسر روح را ناراحت کنید.

یک روان کننده تمام بدن

به نظر می رسد در همان رگه های کرم دور چشم و کرم پا ، روان کننده شخصی یکی از مواردی است که واقعاً در مسیر خودش باقی می ماند. اما اگر پس از مالیدن بیش از حد روغن و نداشتن ایده برای قرار دادن مقدار اضافی در بدن ، دستمال خود را در دست و پا چسبیده اید ، سنگ جنسیت کیت مک لئود را در نظر بگیرید. این نسخه نسخه محدود سنگ برتر بدن 25 برنده او است ، دستور العمل کمی اصلاح می شود تا عطر نباشد و در اثر تماس با پوست سریعتر ذوب شود. هنگامی که او در حال کار بر روی ترکیب خاص روغنهای طبیعی آن بود ، مک لود نمونه هایی را برای دوستان با توجیهات و جنسیتهای مختلف توزیع کرد تا مطمئن شود محصول نهایی برای همه “lube-y” کافی است. نکن اگر به کاندوم های لاتکس یا پلی ایزوپرن اعتماد می کنید ، از آن استفاده کنید – روغن های موجود در Sex Stone می توانند به این مواد آسیب برسانند ، و باعث می شود کاندوم در محافظت در برابر هر چیزی موثر نباشد. با این حال ، Sex Stone برای استفاده در اسباب بازی های سیلیکونی بسیار خوب است ، مانند ویبراتور ذکر شده در بالا ، و اگر رابطه جنسی در منو نیست ، شما هنوز هم می توانید از نوار به عنوان یک ابزار ماساژ یا برای مرطوب کردن بیش از حد استفاده کنید. هنگامی که فقط به یک خرده ریز رسیدید ، آن را در وان بیاندازید و خیس بخورد.

کارتی که هرگز گم یا از بین نخواهید برد

چرا به جای نوشتن شخصی که عاشق کارت هستید (و در حال حاضر با مشکل پست الکترونیکی سر و کار دارید) چرا یک دقیقه وقت نمی گذرانید تا به آنچه فکر می کنید فکر کنید ممکن روی کارت بنویسید ، خودتان را ضبط کنید که با تلفن یا رایانه آن را با صدای بلند بیان می کند و در عوض آن را ارسال کنید؟ با معجزه سرسام آور فناوری ، این چیزی است که آنها برای همیشه بدون از دست دادن ردی از آن خواهند داشت. این همچنین به عنصری از قابلیت حمل و نقل نیز کمک می کند – اکثر مردم نامه عاشقانه ای را که با دست نوشته شده حمل نمی کنند ، اما تلفن خود را خواهند داشت. خوب است هر زمان که احساس آبی یا عصبی شدن می کنید ، به نوعی مانند یک گفتگوی pep یا لیست پخش هایپ-آپ دوباره گوش دهید. اما بهترین قسمت این است که گفتن افرادی که دوستشان دارید همیشه رایگان است. فراموش کردن ، این زمان از سال آسان است.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>