موهای صورتی مطمئناً یک سرمایه گذاری است

من این قانون را دارم: اگر می خواهم تغییر بزرگی در ظاهر خودم ایجاد کنم ، شش ماه صبر می کنم و سپس دوباره با خودم بررسی می کنم. آیا من هنوز آن تغییر را می خواهم؟ اگر جواب مثبت است ، من به دنبال آن می گردم – اینگونه شد که در نهایت با موهای صورتی حبابدار مواجه شدم. موهای من به شناسه من تبدیل شده است (افرادی که سالهاست ندیدم مرا از یک مایل دورتر تشخیص می دهند) ، و حتی اگر نگهداری از آنها زمان و هزینه زیادی را می برد ، من هرگز احساس آزادی بیشتری نکردم. این چیزی است که من تاکنون یاد گرفته ام:

رنگ شناس شما بهترین دوست جدید شما است

سفید شدن موها ، به ویژه موهایی که به اندازه موهای من تیره هستند ، یک روند شدید است که به طور حتم به آنها آسیب می رساند. شما باید به یک رنگ شناس بروید. از پرسیدن سوال نترسید و در مورد بودجه خود صادق باشید. یک کار سفید کننده زمانی گرانتر می شود که آرایشگر تجربه بیشتری داشته باشد ، بنابراین اگر از شکستگی عصبی هستید ، پرت شدن آن منطقی است. شما می خواهید وقت زیادی را با شخصی که انتخاب می کنید بگذرانید (اولین قرار من هشت ساعت طول کشید و هر لمس حدود چهار ساعت طول می کشد) ، بنابراین مهم است که شما و رنگ شناس خود کلیک کنید. در صورت تعجب ، من اریکا کاگیانو را در Spoke & Weal در SoHo می بینم.

اگرچه این روند طولانی است ، اما موهای شما احتمالاً نمی تواند باشد

سفید شدن موهای شما خشک شده و فرها را نیز صاف می کند. برای اطمینان از اینکه موهای من تازه به نظر می رسد ، باید هر ماه یک بار تریم تهیه کنم. و همچنین متوجه شده ام موهای من وقتی از بالای شانه هایم بریده می شوند سالم تر به نظر می رسند ، این بسیار خوب است زیرا به هر حال همیشه طرفدار موهای کوتاه بوده ام. من 4’11 ساله هستم “، و وقتی موهایم را کوتاه کردم همکارانم گفتند که شبیه یک بچه پانک کوچک هستم. من به نوعی آن را دوست دارم.

ممکن است در اولین حرکت سایه مورد علاقه خود را پیدا نکنید

ممکن است مدتی طول بکشد تا سرانجام به رنگی که واقعاً از آن راضی هستید ، بنشینید ، بنابراین اعتماد نام بازی است. یک منحنی یادگیری وجود دارد که به کار سفید کننده و مراقبت عادت می کند ، و انطباق با آن به من نیز یاد داده است که با ظاهر خود راحت تر باشم. حالا من به رنگ گرای خود اعتماد دارم که سایه ای را انتخاب کند که به نظر او مناسب من باشد: من هر گونه تغییر رنگ صورتی ، از مرجانی ، بنفش-سرخابی ، تا حباب حباب فعلی ام بوده ام. از آنجا که این سفید کننده است که باعث آسیب مو می شود ، نه براق شدن رنگ ، اجازه دادن به رنگ آمیزی من سایه های مختلف کم خطر و هیجان انگیز است. هر لمس کردن کمی متفاوت است!

و از آنجا که رنگهای روشن غیر معمول هستند ، مراقبت از منزل محدود است

Overtone ، یک سری از شامپوهای رنگی ، نرم کننده ها و ماسک ها ، روش مطلوب من برای حفظ رنگ تازه در بین لمس است. اما همیشه در سایه مورد نظر من فروخته می شود. من معمولاً استفاده می کنم صورتی پر جنب و جوش، اما یک بار من خریدم مفرط در عوض ، نسخه موجود بود زیرا تنها نسخه موجود بود. من شب قبل از یک جلسه مهم آن را برای اولین بار امتحان کردم ، و به نظر می رسید وحشی است – بسیار روشن از راهی که من از آن متنفرم. وحشت کردم و موهایم را با یک سربند بزرگ به عقب ورق زدم ، که باعث می شد روی سر زوم مانند سر شناور به نظر برسم. در اینجا درس این است: بگذارید رنگ شما کمرنگ شود در حالی که منتظر خرید سایه دلخواه خود هستید بهتر از بی حوصله بودن و خرید هرچه موجود است یا استفاده از یک مارک دیگر شانس دارید. (یا شاید هنگام خرید موارد اضافی باشد).

همه چیز گران است

دامنه هر لمس از 250 تا 300 دلار هر چهار تا شش هفته است و تمام محصولات روزمره من به 333 دلار می رسد. بازسازی و آبرسانی محصولات مو برای داشتن ظاهر سالم و احساس سلامتی امری مهم است ، بنابراین من واقعاً نمی توانم کم مصرف کنم. من تقریباً هفته ای یکبار آن را می شویم (با تکرار بیشتر و موهای من شروع به وز شدن می کند) با استفاده از شامپو و نرم کننده Olaplex. اسپری ترکیبی Color Fanatic Pureology باعث می شود موهای من به قدری سالم تر به نظر برسد که مردم هنگام استفاده از آن متوجه آن شوند و من روغن های موی Verb و Olaplex را در انتهای خود تغییر می دهم. ژل برای موهای سرخ شده یک ضرورت است و من دوست دارم با استفاده از Omei Crimime Creme برای نرم و صاف کردن قسمت بالا و مات پوماد آنها ، سرم را سر جای خود ثابت نگه دارم. و ماسک های مو ضروری است – غذاهای اصلی من این موارد از Overtone و Olaplex شماره 3 است ، و من در ماسک موی عسلی سانتا ماریا نولا و گل رز Aesop می چرخم. منطقی است که سهام را وقتی می بینید که فروش می بینید. من همچنین سعی می کنم در ابزارهایی مانند شانه (این وسیله جورجیو فقط 10 دلار است) و برس های موی گراز برای تحریک پوست سرم پس انداز کنم (برس کودک اندازه Mason Pearson ارزان تر از نسخه بزرگسال است و همان کار را می کند).

و حتی با تمام این اوصاف ، روزهای بد مو را پشت سر خواهید گذاشت

اما برای من ارزشش را دارد. در بدترین صبح ها ، من هنوز هم عاشق روشی هستم که موهای من به عنوان لهجه ای برای لباس یا آرایش ظاهر می شود.

به علاوه ، مردم همیشه در مورد آن حرفی برای گفتن خواهند داشت

چه مثبت ، چه منفی و چه خنثی. آخرین باری که دکترم را دیدم گفت: “اوه نه ، بیماری جدیدی وجود دارد که پزشکان کشف کرده اند و فکر می کنم ممکن است به آن مبتلا باشید! اولین علامت این است که موهای شما صورتی می شود! ” پسران ، فکر می کنند خلاق هستند ، می پرسند “آیا این رنگ موی طبیعی شماست؟” من روزانه یک طراح گرافیک هستم ، و اگرچه پیرسینگ ، خال کوبی و کارهای رنگی با قلمرو صنعت خلاقیت همراه است ، اما احساس می کنم مردم خیره شده اند. گاهی اوقات من تعجب می کنم که آیا قضاوتی که ممکن است انجام دهند ارزش آن را دارد یا خیر ، البته من البته درست هستم. همه قرار است یک نظر داشته باشند ، اما وقتی صحبت از موهای من می شود ، مال من تنها چیزی است که اهمیت دارد.

– مادلین مونتویا

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>