موهای سفید بیشتر از ژنتیک است

همه آن عکس رئیس جمهور باراک اوباما را دیده اند. نه ، کسی نیست که او در تعطیلات پارو می کند. یا همان جایی که او در دانشگاه سیگار می کشد. من در مورد مقایسه اوباما در سال اول ریاست جمهوری خود و آخرین سال ریاست جمهوری صحبت می کنم – او کار خود را با موهای سیاه آغاز می کند ، و یک روباه نقره ای پایان می یابد.

برای آنچه ارزش دارد ، اوباما قسم می خورد که خاکستری های اولیه در خانواده اجرا می شوند. و بیشتر اوقات ، جدول زمانی موهای خاکستری شماست است در ژنتیک شما نوشته شده است. (ارزش این را دارد که از اعضای بزرگتر خانواده هنگام تجربه سفیدی بپرسید.) با این وجود ، موارد دیگر (با قابلیت کنترل بیشتر) در ایجاد خاکستری نقش دارند ، و اگر آنها را به درستی متعادل کنید ، می توانید پیشرفت آن را به حداقل برسانید. همه اینها به استرس برمی گردد: هر چه مقدار بیشتری از آن را روی مو و بدن خود بگذارید ، چه از منابع داخلی و چه از منابع خارجی ، سرعت خاکستری شما سریعتر می شود. چند نمونه …

مراقبت از موهای خشن

جی اسمال ، آرایشگر مستقر در LA و بنیانگذار مجموعه مکمل های ضد خاکستری Arey ، توضیح می دهد که شستن ، حالت دادن و رنگ آمیزی موها باعث فشار بر روی آنها می شود. Small پیشنهاد می کند قبل از شیرجه رفتن به ظاهری جدید ، با آرایشگر خود گفتگو کنید. اگر این یک فرآیند شیمیایی است ، بپرسید که چند بار نیاز دارید تا آن را لمس کنید. اگر برش جدیدی است ، بپرسید برای رسیدن به ظاهری که می خواهید باید چه نوع سبک روزانه ای را انجام دهید (ابزار حرارتی؟ مقدار زیادی محصول؟)

Small همچنین بر اهمیت دور نگه داشتن رنگ پوست سر ، محافظت از آن با فویل هنگام پردازش و انتخاب سازنده مناسب برای به حداقل رساندن واکنش استرس تأکید می کند. همچنین می توانید مخلوط خاکستری را امتحان کنید تا لمس کردن شما به حداقل برسد. (به یک سایه ریشه یا وضعیت ombre فکر کنید ، اما برای رنگ خاکستری شماست.) “مخلوط کردن با استفاده از فقط یک توسعه دهنده پنج تا ده حجمی حاصل می شود ، که میزان رنگ مو را جذب می کند.”

قرار گرفتن در معرض عناصر

دقیقاً مانند این که می توانند پوست شما را خشک و پیر کنند ، سیگار کشیدن ، قرار گرفتن در معرض آفتاب زیاد و زندگی آلوده در شهر باعث ایجاد فشار بر روی موهای شما می شود و می تواند باعث سفیدی خاکستری شود.

آنتی اکسیدان ها به شما کمک می کنند تا آسیب های ناشی از عوامل تنش زای محیطی که واقعاً نمی توانید از آنها جلوگیری کنید ، کاهش یابد. می توانید آنتی اکسیدان بخورید (زغال اخته ، انگور قرمز ، آجیل و اسفناج کاملاً پر از آن است) ، یک مکمل مصرف کنید (آنتی اکسیدان اصلی آری ریشه ای به نام Fo-ti است که مدتهاست در طب سنتی چین برای ضد پیری استفاده می شود) ، یا آنها را مستقیماً روی موها بمالید (با چیزی مانند درمان مو با ویتامین C در فهرست Inkey یا ترک چای سبز TGIN).

یک رژیم غذایی نامتعادل

دکتر تامار ریسمن متخصص غدد در کوه سینا می گوید: “تعدادی از کمبودهای تغذیه ای می تواند باعث خاکستری مو زودرس شود.” اسید توضیح می دهد که کمبودها با آزمایش خون با پزشک شما تعیین می شود و ویتامین های گروه B ، ویتامین B و ویتامین B رایج ترین آن ها است ، “به ایجاد سلول های خونی جدید کمک می کند ، سپس اکسیژن و مواد مغذی را به پوست سر منتقل می کنند تا فولیکول ها بتوانند موهای سالم ، جدید و قوی تولید کنید. ” چیزهای مهم

یک بیماری هورمونی

دکتر ریسمن توضیح می دهد: “یک بیماری هورمونی به خصوص شایع در ارتباط با موهای زودرس خاکستری ، کم کاری تیروئید است ، زیرا هورمون های تیروئید مستقیماً روی فولیکول مو عمل می کنند.” اما در این موارد علائم دیگری نیز دارید که شما را از مراجعه به پزشک آگاه می کند. “اگر شما همچنین متوجه تغییر سریع وزن ، عدم تحمل گرما یا سرما ، یا قاعدگی های نامنظم می شوید ، ارزش دارد که از نظر یک مسئله هورمونی ارزیابی شوید.”

اسمال می افزاید: “متعادل سازی عوامل استرس زا برای حفظ موی عالی ضروری است.” و برای ثبت ، یک مو عالی است می توان شبیه یک موی خاکستری است زیباست! اما اگر کاملاً آماده نیستید ، اصلاح سبک زندگی برای حمایت از موهای سالم راهی عالی برای صبر کردن آن است.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>