مولی گودارد ، بنیانگذار مشترک ، دزموند و دمپسی

“اکنون تمام زندگی من در لندن است – خانه من ، دوستانم ، دفتر من – اما من در بریزبن ، استرالیا بزرگ شدم. لذت لندن این است که تعداد زیادی جیب کوچک در اطراف شهر وجود دارد. این ترکیبی از طراوت است ، بنابراین همیشه کاری برای انجام دادن و راحتی خانگی وجود دارد ، بنابراین شما می توانید تمام نقاط محله خود را داشته باشید. انگلستان نسبت به استرالیا بسیار نزدیکتر به بقیه جهان است ، نه؟ وقتی به آنجا برگشتم ، متوجه شدم همه چیز “استرالیایی” است. واقعاً خنده دار است – در اینجا مثالی از منظور من آمده است. شوهرم ، جوئل ، انگلیسی است. وقتی با هم آشنا شدیم یک سال دانشگاه دیگر در مادرید فرصت داشتم ، بنابراین مدتی مسافت طولانی را طی کردیم و سپس به لندن نقل مکان کردم. خانواده من بسیار ساحلی هستند و وقتی من بزرگ می شدم شام را با بیکینی می خوردم و دو بار به آن فکر نمی کنم. بنابراین من هیچ وقت متوجه نشدم که لباس خواب های مورد علاقه پیتر الكساندر من کمی شل و ول است – فقط فکر می کردم کاملاً زنانه هستند. وقتی به اینجا رسیدم ، جوئل اینگونه بود: “نمی توانی آن لباس خواب را جلوی دوستانم بپوشی!” [Laughs]

حرفه
بخاطر حیا ، من می خواهم با پیراهن های قدیمی جوئل بخوابم. در ذهنم شبیه سیه نا میلر بودم الفی اما در واقعیت من بیشتر شبیه هیو گرانت در تپه ناتتینگ صحنه آب پرتقال ، می دانید؟ راستش را بخواهید ، من فقط به لباس خواب جدید احتیاج داشتم ، اما احساس می کردم گزینه های من مانند یک مجموعه زیبا و ابریشمی Olivia von Halle یا چیز فوق العاده ساده ای از The White Company است. من و جوئل شروع به تحقیق درباره آن کردیم و دیدیم که صنعت کمک به خواب رو به افزایش است و همینطور همه مارک های تشک مستقیم به مصرف کننده … این دنیای محصول تازه شروع به حباب زدن کرده بود و ما زمان مناسب را بدست آوردیم . جوئل یکی از چهار خواهر و برادر است و برادرش کریستین یک هنرمند زیبا است. او اتفاقاً بین یک کار در Puma و یک کار در Adidas در یک استراحت بود ، بنابراین ما از او خواستیم که چند چاپ برای ما بکشد. وقتی مجبور شد نقش جدید خود را شروع کند ، ما یک مجموعه کامل داشتیم – و سرانجام کریستین بازگشت تا تیم طراحی ما را به صورت تمام وقت هدایت کند. این یک تجارت خانوادگی واقعی است. چیزی که همیشه تعجب می کردم این بود که چرا ما لباس غریبه ها را می پوشیم و نه افرادی را که بیشتر از همه دوستشان داریم. فرض کنیم یکشنبه است و شما در خانه هستید. شما فقط خاص ترین افراد را به خصوص در یکشنبه به خانه خود راه می دهید – دوستی ندارید که هر سوم ماه گذشته آن را ببینید. هنگامی که ما لباس خواب خود را ایجاد می کردیم ، واقعاً روی آن صمیمیت متمرکز بودیم.

210319 Molly Into The Gloss Final - 12

ویژه ساختن لحظات روزمره همان چیزی است که من واقعاً با استفاده از دزموند و دمپسی از آن هیجان زده ام. ما قطعاً گروهی از رقبا را دیده ایم که در ابتدا نگران بودیم. اما از نظر تجارت ، از زمان COVID ما 300 درصد رشد کرده ایم. اکنون بیش از هر زمان دیگری ، قرار دادن چیز دیگری برای خوابیدن به حفظ مرزها در زمانی که در خانه هستید کمک می کند. و من فکر می کنم مردم چیزی را می خواهند که روز را کمی خاص تر کنند. ما سعی می کنیم از طریق لنزهای بزرگداشت زندگی در خانه ، به همه کارهایی که انجام می دهیم نگاه کنیم – حتی چاپ ها نیز به همین صورت طراحی شده اند. بعد به لوازم خانگی نگاه می کنم. دوست دارم روزی قوری درست کنم.

مراقبت از پوست
پاک کننده صورت دانه جعفری Aesop همیشه در زیر دوش ما است ، زیرا این یک مارک تجاری Aussie است و چیزی که من همیشه در آن بزرگ شده ام. اما جدیدترین وسواس من ژل پاک کننده Susanne Kaufmann است که آنقدر ضخیم است که احساس عسل می شود. خوشمزه – لذیذ. من دوست دارم هنگام شستن صورتم از Foreo استفاده کنم زیرا تمیز کردن آن از پارچه ماسلین راحت تر است. من در ساعت 5 بعد از ظهر مانند نانا دوش می گیرم و مدت زمان زیادی از آن زمان تا خوابیدن می گذرد. من دوست دارم براق به نظر برسم ، بنابراین از این کرم غنی آگوستینوس بدر استفاده می کنم. من در از بین بردن چین و چروک هایم سرمایه گذاری می کنم.

چیزی که همیشه تعجب می کردم این بود که چرا ما لباس غریبه ها را می پوشیم و نه افرادی را که بیشتر از همه دوستشان داریم.

صبح سرم Drunk Elephant C-Firma را گذاشتم ، که فکر می کنم کمی من را برنزه می کند. از آنجا که استرالیایی هستم ، در ذهنم همیشه آرزو دارم که برنزه شوم – نمی توانم باشم رنگ پریده با لهجه غلیظ بوگان! غبار برنز آماندا هارینگتون در واقع بهترین کار برای آن است و پارچه های تزریقی برنزه آلی Vita Liberata Phenomenal نیز عالی هستند. وقتی من برنزه سریع می خواهم که هیچ کس متوجه آن نشود ، یکی از آنها را روشن می کنم. سپس من از شهد هیدراتاسیون روزانه de Mamiel Exhale استفاده می کنم که دارای SPF است. خیلی خنده دار است ، زیرا وقتی ما در استرالیا بودیم ، جوئل به مقداری ضد آفتاب احتیاج داشت ، بنابراین من کمی از آن را به او دادم. او مرتبا می گفت که پوست او بسیار خوب به نظر می رسد ، و من دل ندارم به او بگویم که این به دلیل داشتن رنگ است. وقتی بعد از آن بیشتر از من خواست ، من مثل این می ماندم: “مطمئنا ، اینجا غنچه می کنی!” همچنین کمی روغن Altitude روغن د مامیل را در زیر بینی خود قرار می دهم ، یا درمان استرس معطر Tata Harper ، و از اکسیر زیبایی Caudalie در طول روز استفاده می کنم. جوئل آن یکی را نیز دوست دارد.

حمام + درمانها
این کار احمقانه ای است ، اما من درگیر آخرین برنامه مراقبت از پوست در روز شنبه برای آخرین محاصره لندن شدم. همه یا هنگام قفل کردن ، مراقبت از پوست را به سطح بعدی برده اند یا مراقبت را متوقف کرده اند ، اما روزهای یکشنبه ، همه چیز درباره حمام است. در استرالیا که بزرگ شدم ، هرگز وان نداشتم – یاد گرفتم که آنها را در انگلیس دوست داشته باشم. شمع بلا فروید صلح و عشق عطف روز یکشنبه من است ، اما گزینه ارزان تر از Neom است. این شمعی است که می سوزانید و تبدیل به روغنی می شود که می توانید بعد از حمام روی خود بریزید. اگر از قرص Chill Ouai استفاده کنم بسیار عالی است ، اما اگر از حمام روغنی Susanne Kaufmann استفاده می کنم ، لازم نیست مرطوب کنم.

210319 Molly Into The Gloss Final - 17

با ماسک سفالی وارد حمام می شوم و در حالی که خیس می شوم خشک می شود. یکی از بهترین ها ماسک ذغالی هیمالیای The Body Shop است ، زیرا من از جوش های سرسیاه متنفرم و این همه آنها را از بین می برد. Body Shop راز کوچک من است. اگر من می خواهم زیبایی بخرم و نمی خواهم شکست بخورم ، به آنجا می روم – همه چیز بسیار مقرون به صرفه و خوب است. که در حمام ، یا ماسک عسلی اتیوپی آنها را می پوشم ، اگرچه اکنون دیگر از آن استفاده نکرده ام ، یا ماسک بلند کننده خط A سوزان کافمن. گزینه دیگر The Ordinary’s Peeling Solution است که من هم تمام شده ام. F. Mondays یک کافی شاپ محلی است که در حین قفل کردن به یک فروشگاه عمومی تبدیل می شود و آنها از ته مانده قهوه خود برای تهیه میله های لایه بردار استفاده می کنند. بوی صابون معمولاً تمام روز روی من دوام نمی آورد ، اما این یکی دوام دارد. و همچنین یک درمان مو انجام می دهم ، زیرا من به طور طبیعی بلوند نیستم – من تازه وارد ماسک بچه گانه Christophe Robin شده ام ، و این را واقعاً دوست دارم. سپس من کمی تماشا می کنم آناتومی گریکه بهشت ​​است و بیرون برو

بدیهی است که همه در استرالیا در مورد مرهم پاپا لوکاس صحبت می کنند ، اما Karma Rub بهترین راز ما است. این منیزیم مایع طبیعی است – شب آن را روی شانه هایم می گذارم و بسیار دوست داشتنی است. سپس ماسک صورت The Boat LED The Light Salon را روی سینه خود قرار دادم و بعد از مدتی صورتم را نیز انجام می دهم. از بزرگ شدن در معرض آفتاب کمی آسیب به پوست دیده ام و LED قرمزی زیادی را از بین می برد. وقتی تلاش برای مراقبت از پوست خود می کنم ، جوئل هرگز متوجه تفاوت نمی شود ، اما با این کار او متوجه می شود. من همچنین یکشنبه ها به درمان های روغن مو مشغول شده ام. من نمی دانم که آیا قصد انجام این کار را دارم ، اما موهایم را خیس کردم و مقداری روغن Aceite de Moska Ceremonia را روی آن قرار دادم ، سپس با ماساژادور سر آنها به خودم ماساژ دادم. خیلی دوست داشتنی است من از آن به عنوان پیش شامپو و روغن موهای By Sarah قبل از خواب استفاده می کنم. داستان آنها شگفت انگیز است – بنیانگذار هنگامی که خواهرش به سرطان خون مبتلا شد ، در Estée Lauder کار می کرد و بنابراین او محصولی برای رشد موهای خود ایجاد کرد. صبح روز بعد که از خواب بیدار می شوم موهایم خیلی خوب می شود.

Body Shop راز کوچک من است. اگر من می خواهم زیبایی بخرم و نمی خواهم شکست بخورم ، به آنجا می روم – همه چیز بسیار مقرون به صرفه و خوب است.

مو
مادرم در واقع آرایشگر است ، بنابراین معمولاً موهای من را می برد و رنگ می کند. او آخرین باری که من در خانه بودم آن را با حاشیه ای بزرگ کوتاه کرد و من هم آن را دوست داشتم و هم از آن متنفر بودم. من مجبور شدم آن را سبک کنم ، در حالی که اکنون می توانم فقط دوش بگیرم. من معمولاً سعی می کنم صبر کنم تا مادرم این کار را انجام دهد ، اما الان مدت زیادی است که در خانه نیستم. در لندن ، هنگامی که نیاز به لمس کردن داشته باشم ، به مکانی به نام Bleach می روم. من همچنین از شامپوی خشک Klorane استفاده می کنم تا ریشه هایم را سبک کند ، اگر واقعا بد هستند. مخصوصاً در قفل ، این کار من بوده است. من هر روز موهایم را می شوم زیرا بسیار نازک است ، و شامپوهای مورد علاقه من کریستف رابین و ازوپ هستند. من همچنین موهایم را هر روز سشوار می کشم تا به صورتم نچسبد ، با توجه به اینکه دو تار مو روی سرم وجود دارد ، دو ثانیه طول می کشد. من انتهای آن را با این اتو حلزونی Babyliss انجام می دهم ، و سپس آن را مسواک می زنم.

210319 Molly Into The Gloss Final - 10

آرایش
در حال بزرگ شدن ، مادرم همیشه می گفت اگر مو ، ناخن و ابروهای شما خوب به نظر می رسند ، دیگر نیازی به چیزهای بیشتری نخواهید داشت. من قبلاً در مورد موهایم به شما گفتم ، من ناخن هایم را چهارشنبه صبح تمیز می کنم و ماهانه یک بار ابروهایم را رنگ می کنم. مادرم این رنگ مژه و ابرو RefectoCil را به من داد تا خودم بتوانم این کار را انجام دهم. به این ترتیب می توانم آرایش را نادیده بگیرم و هنوز احساس كنم كه در كنار هم قرار گرفته ام. صورتم را زیاد لمس می کنم ، و احساس می کنم اگر پایه بزنم ، دستها و پارچه هایم کثیف می شوند ، اما گاهی اوقات از Chantecaille Just Skin Moisturizer SPF 15 استفاده می کنم ، سپس Nars را می پوشم لاگونا bronzer و یا Glossier Cloud Paint در پف کردن یا رژگونه Baby Westel Atelier Blush Stick in مینت. دوستم سیارا که آرایشگر است ، آن یکی را به من داد. در حین قفل کردن ، وسایل خانه های یکدیگر را رها می کردیم – من همیشه به او غذا یا یک ست رنگی می دادم و او به من زیبایی می داد. اگر جلساتی داشته باشم ، رژ لب قهوه ای بابی براون ، خسته کننده ترین رژ لب قرار می دهم ، اما معمولاً فقط از Glossier Mint Balm Dotcom استفاده می کنم.

چشمهایم واقعاً تاریک و موهایم بسیار بلوند ، و وقتی آرایش چشم می کنم فکر می کنم خیلی سریع “شب” به نظر می رسم. این خوب نیست. اگر برای شام بیرون بروم و بخواهم آرایش چشم خود را انجام دهم ، از خط چشم یا بنفش یا قهوه ای استفاده می کنم – هرگز مشکی نیست. من همین حالا یک ویکتوریا بکهام جدید گرفتم بوردو، اما بسیار نرم می شود. من همچنین از Glossier’s Colorslide in استفاده می کنم زیبا پنی [Ed note: discontinued] و مداد رنگی آفتاب پرست شارلوت تیلبری در آمفیست افرودزیاک. من همچنین این ریمل سیسلی را می زنم ، که بهترین ریمل مایع است که تاکنون استفاده کرده ام. من کوتاه ترین و ناخوشایندترین مژه ها را دارم و این در واقع باعث چاق بودن آنها می شود. من مطمئن هستم که سیسلی نمی خواهد این بیت را برای شما بگویم ، اما صادقانه بگویم همه ریمل ها پوسته پوسته می شوند ، و این یکی از بهترین ها است.

در حال بزرگ شدن ، مادرم همیشه می گفت اگر مو ، ناخن و ابروهای شما خوب به نظر می رسند ، دیگر نیازی به چیزهای بیشتری نخواهید داشت.

عطر و بوی
مادرم یک بار آمد و عاشق عطر Byredo Gypsy Water من شد. من مثل این بودم: “شما نمی توانید همان عطر من را بگیرید ، که عجیب باشد” ، و بعد وقتی به استرالیا رفتم دیدم او آن را تهیه کرده است. اما او آن را پنهان کرده بود. [Laughs] بنابراین حالا کولی آب مرا به یاد مادر من می اندازد. من این ادو پرفیوم Widdringtonia را از The Body Shop دارم و هر وقت آن را می پوشم مردم در خیابان اینگونه می گویند: “چه می پوشیدی؟” از نظر من کولی آب بسیار زیبا است و کمی ایتالیایی یا مدیترانه ای دارد. در حالی که Widdringtonia کاملا مردانه و کاملا تند است. من به شما گفتم ، فروشگاه بدن راز من است! فکر می کنم کمی نوستالژیک باشد ، اما محصولات شگفت انگیز است. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس مولی گادارد توسط لوسی لاوچ در لندن ، انگلیس در 15 مارس 2021

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>