“مراقبت از پوست لوکس” فقط یک توهم است

نه ، این سراب محو کننده آغازگر نیست: بسیاری از محصولات عالی در Sephora زیر 20 دلار وجود دارد. حتی 10 دلار! و، اگر به داروخانه سر بزنید ، راهروهایی را روی راهروهایی از محصولات خواهید یافت که بسیار لوکس تر از قیمت آنها عمل می کنند. این یک خبر عالی برای خریداران زیبایی است که دوست دارند هر زمان که به چیز جدیدی نیاز دارند وارد نزدیکترین فروشگاه شوند – به معنای واقعی کلمه ، فقط می توانید به هر کدام مناسب تر بروید و چیزی را پیدا کنید که با بودجه و نیازهای شما مطابقت داشته باشد. نه همه چيز موجودی هر دو را انجام می دهد اما بسیاری از موارد خواهد شد. در اینجا نحوه ویرایش گزینه های خود مانند یک حرفه ای آمده است:

سپورا

موارد ارزان برای خرید: سرم ، کرم ضد آفتاب ، ماسک ، پاک کننده

آیا می دانید مردم چگونه می گویند اگر می خواهید غذای سالم تری بخورید ، فقط راهروهای اطراف را از خواربارفروشی خریداری کنید؟ بله ، Sephora اینطور طراحی نشده است. با این حال ، به لطف سرمایه داری ، آنها به طور کلی مارک های رقیب را در همان قیمت نزدیک به یکدیگر در فروشگاه گروه بندی می کنند. اول ، The Ordinary را پیدا کنید ، که با کاهش بازاریابی و تحقیقات اختصاصی هزینه ها را کمتر از یک لاته نگه می دارد (آنها به جای آنها از موادی استفاده کرده اند که قبلاً به خوبی مورد بررسی قرار گرفته اند). فهرست Inkey باید در همان نزدیکی باشد ، و آنها رویکرد مشابهی را در پیش می گیرند ، اما به نحوی که برای خریدار که در یک زنبور املایی از مواد پیچیده مدال نمی گیرد ، کمی راحت تر است. این دو مارک را اینگونه در نظر بگیرید: The Ordinary یک منبع عالی برای سرم است ، در حالی که The Inkey List درمان و پاک کننده های بیشتری ارائه می دهد. پس از آن ، از محدوده کپی Sephora خود بگذرید و مستقیماً به Innisfree بروید ، یک ورود کم هزینه به K-beauty. از کرم های ضد آفتاب مناسب پوست حساس و معجون های ملایم خاک رس استفاده کنید.

مجموعه های ارزش همیشه یک معامله بزرگ نیستند ، بنابراین مانند یک تماس بازاریابی تلفنی بسیار خوب به آنها نزدیک شوید. مینی ها چندان دوام نمی آورند و اغلب در هر اونس علامت گذاری می شوند تا هزینه بطری های اندازه پری را پوشش دهند. . چیز کوچکی را که اکنون دوست دارید با قیمت کامل جایگزین کنید. تنها زمانی که صرفه جویی می کند منطقی است زمانی که شما هرگز قادر نخواهید بود نسخه کامل را قبل از انقضای آن بگذرانید-یک مثال عالی اصلاح کننده Cicapair دکتر Jart است ، که در پیچ و خم چک کردن کوچک شده خواهید دید. . اندازه های جامبو محصولات گران قیمت اگر دارای پمپ و ماندگاری طولانی باشند ، مانند کرم های ضد آفتاب ، منطقی به نظر می رسند.

بهترین سرقت ها را در Sephora خریداری کنید:

در داروخانه

مواردی که باید هزینه کنید: درمان آکنه ، رتینوئیدها ، مرطوب کننده ها

داروخانه ها متصدیان خسته کننده ای ندارند که تمام روز قفسه های زیبایی خود را به طور دقیق ذخیره کنند و هر کدام انتخاب کمی متفاوت دارند. لوکس ترین گزینه ها را در Target خواهید یافت ، که با انتخاب مستقل قوی به فضای زیبایی حمله می کند و ماه آینده قفسه های Ulta در فروشگاه عرضه می شود. CVS بهترین شرط بعدی شما است ، در حالی که Walgreens/Duane Reade عقب افتاده است. هنوز می توانید پیدا کنید مقداری از چیزهای واقعاً خوبی وجود دارد ، اما تنوع کمتری وجود دارد.

اگر تعریف شما از مراقبت از پوست لوکس درجه پزشکی و مواد با قدرت بالا است ، بیایید کلاسیک صحبت کنیم. بزرگترین برندها بیشترین پول را برای آزمایش دقیق بالینی و متخصصان پوست هزینه می کنند عشق این چیزها پاک کننده PanOxyl حاوی بیشترین مقدار بنزوئیل پراکسید است که می توانید بدون نسخه دریافت کنید. (همچنین می توانید از آن به عنوان یک درمان موضعی در صورت تحریک آسان استفاده کنید.) Differin ، La Roche-Posay و Avene همگی دارای رتینوئیدهایی هستند که به اندازه نسخه قوی هستند ، اما اگر ترجیح می دهید لاک پشت باشید تا خرگوش ، با Olay’s یک شبه شروع کنید. رتینول همه اینها به این معنا نیست که شما باید هند را به طور کامل بیرون بیاورید: Naturium (در Target) و Peach Slices (در CVS) هر دو در بخش هیدروکسی اسید برتری دارند. فقط به یاد داشته باشید که کارهای روزمره خود را بیش از حد در فعالیت های فعال بیش از حد نکنید.

از قفسه های داروخانه ها قوی ترین گوپ ها را خریداری کنید:

یا شاید شما مراقبت های پوستی گران قیمت را دوست دارید احساس می کند به اندازه یک کاسه اسپاگتی کربنارا غنی است. داروخانه هم چنین چیزی دارد! فقط به دنبال کلماتی مانند “تعمیر” و ترکیباتی مانند cica و سرامیدها باشید. از نظر مواردی که می توانید صورت خود را بشویید ، خط جدید سرامید بدون عطر Pacifica دارای ژل پاک کننده آبرسان است که فقط مقدار مناسب را فوم می دهد ، در حالی که پاک کننده روغن ژل بافت Avene مانند عسل ادامه می یابد. مرطوب کننده های سبک مانند Cocokind’s Barrier Serum و Naturium’s Gel Cream برای روزهای گرم تابستان مناسب هستند ، اما در شب (یا در زمستان) به فرانسوی ها و آلمانی ها اعتماد کنید. یک قوطی کرم Nivea تنها یک دلار برای شما عقب می اندازد. فقط یک دلار! پوست شما هرگز نمی داند – پول نقد را که برای کیف پول خود حفره ای در کیف پول خود می سوزاند ذخیره کنید.

از غنی ترین و مراقبت از پوست داروخانه های بالشتک خرید کنید:

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>