مراقبت از مو و موهای متعادل کننده قبلی حجابی و مراقبت از کودکان

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای فرصتی برای نمایش در ITG درج کنید.

“نام من بدریا احمد است (starsaresuns_) ، خوشحالم که شما را ملاقات کردم! من بنیانگذار خط مراقبت از مو به نام Holy Curls هستم و در لندن زندگی می کنم ، اما در سومالی به دنیا آمدم و در سوئد بزرگ شدم. من یک خانواده مسلمان بسیار مذهبی دارم و حتی اگر تعداد زیادی مسلمان در سوئد زندگی می کنند ، تعادل دو فرهنگ همیشه آسان نبود. وقتی جوان هستید می خواهید مثل بقیه باشید و من واقعاً اینطور نبودم – من از سن كوچكی حجاب داشتم و برای مدت طولانی اگر می خواستم بیشتر مثل دوستانم لباس بپوشم دیگر هیچ فرصتی وجود ندارد. در روزهای گذشته ، این فکر جدیدی برای والدینم بود که کسی تمایل به داشتن حجاب ندارد. من در سن 15 سالگی حجابم را قطع کردم ، که والدینم را مجبور کرد با ترس بسیاری از خود در مورد از دست دادن فرهنگ خود در یک کشور جدید روبرو شوند. در نهایت آنها با آن خوب بودند. من با تحریم موافق نیستم یا مردم را مجبور به داشتن حجاب می کنند. برای بسیاری از زنان حجاب بخشی از آنهاست – هیچ چیز منفی نیست. من همیشه همیشه احساس می کردم که این کار درستی نیست برای من. چرا ما سعی داریم مردم را وادار کنیم که خودشان نباشند؟

وقتی که من انجام داد حجاب را بردار ، فقط بیرون بودن و احساس باد در موهای من احساس ویژه ای می کرد. اما من واقعاً نمی دانستم چگونه از آن مراقبت کنم. من سه خواهر دارم و همه ما موهای فرفری و ضخیم داریم و از آنجا که مراقبت از همه آن موهای مادر من کار کمی نیست اجازه می دهد پرم بگیریم. اولین پرم را در هفت سالگی گرفتم و پس از آن مراقبت از موهای من بسیار آسان بود و حتی خودم می توانستم این کار را انجام دهم. من نمی دانستم که بافت طبیعی من چه شکلی است تا زمانی که در 21 سالگی به استرالیا نقل مکان کردم و جایی برای تهیه پرم پیدا نکردم. در این بین و به طور مداوم با رطوبت مبارزه کردم ، فقط تصمیم گرفتم که زمان توقف است. من شروع به تماشای YouTubers آمریکایی مثل ویتنی وایت کردم و درباره بافت موهایم تحقیق کردم. وقتی فهمیدم که می توانم روغن های مختلفی را در موهای خود بگذارم ، یا چیزهایی مانند آلوئه ورا ، این اساساً زمانی است که Holy Curls اتفاق افتاد.

حالا ، من همیشه موهایم را می شستم یا شنبه یا یکشنبه. من در طول هفته موهایم را تازه نمی کنم ، زیرا همه چیز موهایم را موخوره می کند – من فقط تا آنجا که می توانم صبر می کنم تا مدل را تا روز شستشو کش بدهم. من از شامپو Holy Curls و Curl Mask خود که تهویه مطبوع است استفاده می کنم. پس از آن ، از دوش خارج می شوم و موهای خود را در یک کلاه دوش می پیچم ، زیرا این امر گرما ایجاد می کند تا ماسک به درمان تبدیل شود. پس من فقط اجازه دادم من دو بچه دارم بنابراین نمی توانم در حالی که موهای خود را نقاب می زنم دور هم بنشینم! سرانجام آن را آبکشی کرده و کمی روغن اضافه می کنم ، مانند جوجوبا یا بادام شیرین ، یک تی شرت دور موهایم می گذارم و می گذارم کمی خشک شود. من موهایم را با ترکیبی از کرم Holy Curls و روغن آووکادو می پیچانم که بسیار چرب و مرطوب کننده است. من موهایم را به یک روسری ابریشمی می بندم تا بخوابم ، و وقتی روز بعد پیچ ​​ها را باز می کنم ، فرهای زیبایی و مشخصی دارم.

در طول روز ، فقط برای رنگ ، کمی آرایش می کنم. رژ لب مات آناستازیا بورلی هیلز در براندی رژ لب من است ، زیرا همیشه برای مدت طولانی روشن می ماند. من همچنین از ریمل Pillow Talk Push Up Lashes شارلوت تیلبری استفاده می کنم ، که من آن را دوست دارم زیرا دست و پا گیر نمی شود – در واقع هر مژه را مشخص می کند. به جای عطر ، از کره بدن معطر روی بازوها و گردنم استفاده می کنم. من دوستی دارم که کره های بدن خود را با روغن جوجوبا ، نارگیل و روغنهای ضروری روی Etsy تهیه و می فروشد. این واقعا برای پوست من عالی است. اما باید بگویم که مورد علاقه من کرم بدن Ambré Vanillé Soufflé لورا مرسیه است. بوی آن چنان است. خوب مثل وانیل گرم. مردم می خواهند مرا بخورند! حتی باعث می شود لباس من فقط از لمس پوست من بوی خوبی بگیرد. اگر من بیرون بروم ، به Pure Poison by Dior روی می آورم ، که بوی قوی تر و رایحه ای دارد. و کمی بیشتر آرایش اضافه خواهم کرد – ابروهای خود را با یک مداد مشکی تصادفی پر می کنم و از خط چشم مایع مایبلین استفاده می کنم. در آخر ، هالوسکوپ Glossier را داخل آن قرار دادم توپاز روی گونه ها و بینی ام.

من هر شب با تمیز کننده ژل Super Amino جمعه های تابستانی پاکسازی می کنم. این یک پاک کننده ژل زرق و برق دار است ، بنابراین خیلی خوب کف می کند و بوی خیلی قوی ندارد. هفته ای دو بار با این برس از Fancii لایه برداری می کنم – وقتی این کار را انجام می دهم و روغنی را روی آن می مالم ، پوست من حیرت انگیز می شود. من مخلوط روغن خودم را با جوجوبا ، انگور ، گل محمدی و کندر درست می کنم ، که معمولاً فقط از آمازون خریداری می کنم. من دوست دارم مواد تشکیل دهنده خود را تا حد ممکن ساده و طبیعی نگه دارم. این تنها چیزی است که من با آن مرطوب می کنم.

در سومالی ، زنان این ماسک صورت زرد روشن را از زردچوبه و عسل درست می کنند. مادرم هر آخر هفته با آن ماسک می زد – او دوش طولانی می گرفت ، موهایش را می زد و آن ماسک را می زد. فکر می کنم این خانه را به یاد او آورد. شش نفر از ما بچه بودیم و همه ما می دانستیم وقتی ماسک صورت خود را روی مادر مان قرار می دهیم مزاحم نشویم. حتی اگر او هرگز این حرف را نزده ، او واقعاً روشن کرد که آن زمان مقدس او بوده است. من همیشه دوست داشتم که او این زمان را برای مراقبت از خودش اختصاص داد. صادقانه بگویم ، در حال حاضر یکشنبه مراقبت از خودم برای من وجود ندارد – بین بچه هایم و Holy Curls ، من وقتی در خانه هستم از خودم مراقبت نمی کنم. اگر من نیاز به آرامش دارم ، باید از خانه خارج شوم. خوشبختانه یک مکان طبیعی در پشت محل زندگی من وجود دارد. من واقعاً عاشق پیاده روی آرام در آن جنگل هستم. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>