مدلی با روتین K-Beauty دوستدار اگزما

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای فرصتی برای نمایش در ITG درج کنید.

“سلام! اسم من جینا است (ladydownfall). من در کوئینز ، نیویورک متولد و بزرگ شده ام و اکنون در بد استوی زندگی می کنم. وقتی سال دوم دانشگاهم را در نیویورک شروع کردم به بروکلین نقل مکان کردم – در واقع بیوشیمی خوانده ام. دبیرستان من به سمت علوم گرایش داشت ، بنابراین این چیزی بود که من می دانستم برای ورود به دانشگاه. من دو سال در یک آزمایشگاه تحقیقاتی کار کردم و در آن زمان من و والدینم فکر کردیم که می توانیم دکترای خود را دریافت کنیم. در همان زمان ، من سعی کردم علاقه خود را به مد کشف کنم در حالی که هنوز درجه بیوشیمی را حفظ کردم. من چند دوره کارآموزی گذراندم ، و خوابم زیاد نبود! مادرم یک طراح در کره بود و مغازه خود را داشت ، بنابراین فکر می کنم او به نوعی فهمید که من از کجا می آیم. او و پدرم به وضوح نگران من بودند – ترک بیوشیمی باعث می شد چیزی امن برای ناشناخته باشد – اما آنها سرانجام از تصمیم من برای مد شدن حمایت کردند.

در حال حاضر ، کار اصلی من مدل سازی است. من به نوعی این کار را برای سرگرمی انجام داده بودم ، اما در طی همه گیر شدن بیماری با آنتی امضا کردم. وقتی گلوسیه از من خواست که در بخش فیلم noir در کمپین Lash Slick باشم ، بسیار خوشحال شدم. اخیراً من بسیاری از نئو نوآر و تک نوآر را تماشا می کردم که نوعی ترکیبی از فیلم نوآر و علمی تخیلی است. من همیشه در آن فیلم ها مد و زیبایی را دوست داشتم و بیرون کشیدن شخصیت ها از آن بسیار سرگرم کننده بود شیطان پرست و فرشته غبار، که دو مورد از موارد مورد علاقه من است. من همچنین این عشق شدید را به موسیقی دارم و می خواهم بیشتر در آن سمت خودم جستجو کنم. از زمان شروع همه گیر شدن ، من بیشتر به سمت ikigai ، یک ایدئولوژی ژاپنی در مورد دلیل زندگی گرایش پیدا کردم. این اساساً در مورد یافتن محل تلاقی احساسات شما ، آنچه در آن مهارت دارید و آنچه می توانید با گذران زندگی تأمین کنید ، است.

من مراقبت از پوست را کاملا جدی می گیرم زیرا از همان کودکی در من ریشه دوانده است – مادر من همیشه در برنامه 10 قدم کره ای بسیار عالی بود ، می دانید؟ اما روال کار من با قرار دادن یک رکورد (چیزی مانند Geinst Naït & Laurent Petitgand یا O Yuki Conjugate) و کتری قهوه شروع می شود. فقط بعد از نوشیدن قهوه می توانم با یک شوینده وارد شوم. مراقبت از پوست تعهد به سلامتی من است که بیشتر از فرآورده های منفرد به فرآیند تبدیل شده است – هر روز دو بار در روز ، قصد دارم پوست خود را با نیت پرورش دهم. من قطعاً درباره کارها چیزهای زیادی یاد می گیرم ، اما باید مراقب پس از شلیک باشم زیرا بثورات عجیب و غریب ایجاد می شود. اگر از یک روز کاری به خانه برگردم که آرایش زیادی در آن وجود داشته باشد ، از این پاک کننده روغن Sea Buckthorn توسط Living Libations استفاده می کنم. در غیر این صورت ، من این پاک کننده ملایم کف کننده Iope را دوست دارم ، که تنها چیزی است که پوست من را از بین نمی برد و خشکی را تشدید نمی کند. هنگام نقاب زدن ، من به دنبال خط Mediheal می روم. من ماسک Aquaring Ampoule را که حاوی اسید هیالورونیک و سرامیدها است ، بسیار دوست دارم ، که واقعاً به آبگیری رطوبت کمک می کند.

شتاب دهنده هیدراته کننده جوش رزبروک نیز رطوبت زیادی به صورت من وارد می کند و سپس وارد این تونر پوست کرم Laneige می شوم. من در واقع یک یا دو قطره روغن گل محمدی درون بطری قرار دادم تا به تعادل پوستم کمک کند – مادرم بسیاری از یوتیوب ها و متخصصان پوست کره ای را تماشا می کند و من این نکته را از او گرفتم. این کرم کره ای Real Barrier Extreme یک مرطوب کننده بسیار ضخیم است که همه چیز را مهر و موم می کند. من لکه های خشک روی گردن ، چانه و پیشانی ام را می گیرم و این تنها چیزی است که در زمستان برای من کار کرده است. در تابستان من از Embryolisse Lait-Crème Concentré استفاده می کنم – من سالهاست که Into The Gloss را می خوانم ، و آنجاست که متوجه شدم. و سرانجام ، این کرم دیوانه Synchro وجود دارد که در واقع برای قربانیان سوختگی تولید شده است – بسیار گران است ، اما دارای خواص احیا کننده دیوانه کننده ای است و برای اگزمای من عالی است. این بهترین کرم است که تاکنون استفاده کرده ام. صبح من با ضد آفتاب Unseen از Supergoop پایان می دهم ، که واقعاً خوب است زیرا به هیچ وجه احساس نمی شود. و شب ها از این روغن ضد التهاب Beuti استفاده می کنم تا رطوبت را قفل کنم.

اگر بیرون می روم ، رنگ پوست براق کننده را می پوشانم G11، پسر ابرو ، و مژه های من را حلقه کن. اگر واقعاً آرایش خود را انجام می دهم و می خواهم کمی بیشتر تحت پوشش قرار بگیرم ، از چوب زیر سازی وستمن آتلیه مانند پوشاننده استفاده می کنم – آن را زیر چشم و اطراف بینی قرار می دهم. ابر رنگ در غروب رژگونه مورد علاقه من مطمئنا است و رژ لب Kosas در وگاس مورد علاقه من برای وقتی است که من پوشیده نیستم. من از پالت سایه چشم Ilia استفاده می کردم و ریمل ضد آب مورد علاقه من مربوط به Heroine Make است. این یک پاک کننده ریمل جداگانه دارد که همراه آن است ، بنابراین برداشتن آن بسیار آسان است. من آن را در Sunrise Mart خریداری کردم ، که بسیار تصادفی است ، اما آنها در واقع بخش زیبایی زیادی دارند. در غیر این صورت ، من محصولات زیادی را در فروشگاه لوازم آرایشی The Amore در بلوار شمالی کوئینز خریداری می کنم. آنها مارک های کره ای مانند Amorepacific ، Iope و Laneige را حمل می کنند که به نظر می رسد همه برای من بسیار خوب عمل می کنند.

اکنون حدود پنج سال است که موهای من طولانی شده است – من قبلاً کفال داشتم و از آن زمان رشد می کردم! من واقعاً کارهای زیادی برای سبک دادن به آن انجام نمی دهم. من از شامپو و نرم کننده این مارک جدید به نام Act + Acre استفاده کرده ام که بسیار خوب بوده است. بوی شگفت انگیزی می دهد و احساس می کنم رطوبت زیادی به موهای من وارد کرده است. قبل از دوش گرفتن من قلم مو را خشک می کنم ، که واقعاً به برجستگی کراتوز پلاریس در بازوهای من کمک کرده است. و در حمام فقط به دلیل اگزما می توانم از روغن پاک کننده Avène استفاده کنم. هنگامی که از دوش بیرون می آیم ، در حالی که هنوز مرطوب هستم ، از مقداری روغن جلبک Osea استفاده می کنم و این روغن گل رز Ouai را از انتهای موهایم می گذرانم. عطر مورد علاقه من Amor Fati است ، از Sigil. چوبی است ، مشک است ، اما در عین حال سبک است … وقتی از کنار آن می گذرم فقط حسابی حس می کنید. من واقعاً آن را در ابتدای همه گیری کشف کردم ، زیرا Sigil این کار دیوانه وار را در جایی انجام می دهد که آنها 55 دلار برای گرفتن نمونه از تمام عطرهای خود شارژ می کنند و سپس می توانید 55 دلار از قیمت یک بطری کامل بگیرید. من واقعاً آن را دوست داشته ام. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>