ما از بهترین خوانندگان خود در مورد ضد آفتاب ها نظرسنجی کردیم

اگر چیزهای زیادی درباره یک محصول نمی دانید ، می خواهید فردی در دانش برای شما رقم بخورد. مردم خوش اخلاق مردم گزیده. تشخیص افراد و در دنیای مراقبت از پوست ، هیچ کس حرفی برای گفتن در ضدآفتاب ها نسبت به افرادی که بیشتر از ضد آفتاب ها متنفر هستند ، ندارد. هفته گذشته ، ITG به اینستاگرام رفت تا از پرطرفدارترین پیروان ما بخواهد از کدام SPF استفاده کنند آنها استفاده کنید. در زیر ، توصیه های آنها:

__ برای پوست رنگ پریده و مستعد قرمزی و حساسیت__

به نظر می رسد برخی از افراد فقط دچار آفتاب سوختگی می شوند فكر كردن در مورد خورشید و در یک پیچ و خم بیرحمانه سرنوشت ، افراد کم رنگ ، واکنش پذیر و مستعد قرمزی همچنین به احتمال زیاد تحریک مواد ضد آفتاب را تجربه می کنند. اما هیچ ترسی نداشته باشید ، EltaMD UV Clear ، برنده بزرگ نظرسنجی ما ، اینجا است. EltaMD نیز اتفاقاً مورد علاقه پوست است و به ویژه این فرمول برای صورت های مستعد آکنه و روزاسه برنده است. این یک ترکیب SPF معدنی – شیمیایی ترکیبی است – و در حالی که فیلترهای UV شیمیایی اغلب برای پوست حساس تأثیر ناچیزی دارند ، اکتینوکسات ، ماده ای که در اینجا استفاده می شود ، نتایج خوبی را در آزمایشات آلرژی و تحریک نشان داده است. هیچ عطر ، عصاره گیاهی ، رنگ اضافه شده یا روغن برای ایجاد واکنش بد وجود ندارد و اگر قبلاً با شکستگی یا شعله ور شدن روبرو هستید ، در حالی که از آن محافظت می کنید ، نیاسینامید و روی تسکین می دهند. در این گروه از افتخارات ذکر شده می توان به مایعات سبک La Roche-Posay Anthelios اشاره کرد که هم از نظر قیمت و هم از نظر سهام قابل دسترسی تر است. به طور مشابه بدون روغن و عطر است و در اکثر داروخانه ها می توانید آن را پیدا کنید.

برای پوست تیره که با سفید سفید SPF دست و پنجه نرم می کند

سفید کننده SPF دشمن پوست غنی از ملانین است. بنابراین جای تعجب نیست که کرم ضد آفتابی به نام Unseen از خوانندگان ما با چهره های تیره امتیازات برتر را کسب می کند. ترکیب این فرمول از فیلترهای شیمیایی در یک پایه شفاف هیچگونه رنگ سفید ایجاد نمی کند ، اما نکته دیگر که آن را واقعا خاص می کند ، پوشش مات و غیر چرب مخملی است. [One note: while Sephora lists this stuff as oil-free, it does have shea butter and jojoba esters.] گزینه دیگر ضد آفتاب Black Girl است ، که همچنین یک ضد آفتاب شیمیایی است که در لوله سفید است اما بدون هیچ گونه گچکاری می مالد. BGS در هر اونس ارزان تر است ، و به جای مات ، مات می شود.

برای افرادی که آرایش کامل دارند

فقط برای افراد شب شب آرایش کنید؟ به پیمایش ادامه دهید. اما اگر دوست دارید در طول روز کاملاً ضرب و شتم بپوشید ، به کرم ضد آفتابی احتیاج دارید که به زیبایی زیر آرایش قرار بگیرد و از قرص استفاده نکند. ضد آفتاب هایی که بیشتر برای این کار توصیه می شوند EltaMD’s UV Clear](https://shop-links.co/1741184617336203785) ، ضد آفتاب Supergoop Unseen ، Glossier Invisible Sheid و یک نوع کرم ضد آفتاب ژل آبکی (با تشکر از شما Farmer Sun Project Water کرم ضد آفتاب ، Biore UV Aqua Rich ، ژل Shiseido Anessa). برای اینکه بفهمید کدام یک برای شما بهترین است ، به لیست کرم های ضد آفتاب و مواد تشکیل دهنده زیر نگاه کنید. مقادیر زیاد سیلیکون (به ویژه دی متیکون) دلیل اصلی ایجاد دوز است ، بنابراین اگر بیشتر آرایش شما دارای پایه دی متیکون است ، آن را با یک کرم ضد آفتاب آبکی تراز کنید.

برای ژاکت های سنگین

عرق اتفاق می افتد! در زیر بغل ، پشت ، کف دستان شما … اما آزار دهنده ترین مکان برای تعریق احتمالاً پیشانی است ، زیرا این قطره ها مستقیماً به چشم شما می روند و نیش زدن. تعریق مداوم به این معنی است که شما می خواهید به دنبال محصولی با ادعاهای ضد آب باشید. کرم ضد آفتاب صورت ضد آب Coola ، و کرم ضد آفتاب ورزشی Shiseido نیز در اینجا یک دسته قرار گرفت. EltaMD Sport یکی دیگر از کرم های ضد آفتاب است که ژاکت های سنگین نسبت به آن جزئی هستند (هر کس دیگری در اینجا روندی را مشاهده می کند؟).

برای نوزادان (یا والدین کودک)

نظرسنجی می گوید بهترین ضد آفتاب برای نوزادان از Thinkbaby است. این مواد عطر و رایج و بدون مواد تحریک کننده است و به جای فیلترهای شیمیایی برای محافظت از طیف وسیع ، از یک نوع روی غیر نانو عظیم 20 درصدی استفاده می کند. مالیدن آن به لطف پایه بسیار کرمی (و صادقانه بگویم ، با صدای بزرگسالان) از روغن آلوئه ، گلیسیرین ، آفتابگردان ، جوجوبا و روغن های زیتون آسان است. دومین ضد آفتاب توصیه شده از طرف Babyganics است که اگر کودک شما سنجاب باشد خوب است. این ماده شیمیایی ترکیبی معدنی برای مالش سریعتر است و حتی به صورت اسپری نیز در می آید. خوشبختانه ، نوزادان کوچک هستند – سطح کمتری برای پوشاندن ، می دانید؟

برای خانم های باردار یا مادران شیرده

بارداری با تغییرات جالب زیادی همراه است. اما ملاسما ، نوعی از رنگ آمیزی ناشی از آفتاب است که به دلیل نوسانات هورمونی مستعد ابتلا به آن هستید ، یکی از آنها نیست. در دوران بارداری ، شما می خواهید در مورد محافظت در برابر آفتاب بسیار کوشا باشید تا از شعله ور شدن جلوگیری کند ، زیرا محو شدن آن به محض وقوع مشکل است. به دلایل غیرمرتبط ، بسیاری از افراد هنگام حمل و شیردهی فیلترهای خورشید شیمیایی را به فیلترهای معدنی تغییر می دهند. (اما با پزشک خود در این باره صحبت کنید! آنها به شما کمک می کنند تا بهترین عملکرد خود را دریابید.) صادقانه بگویم ، توافق نظر روشنی در مورد که ضد آفتاب معدنی بسیار محبوب بود ، اما چند توصیه چندین بار ارائه شد: یک ضد آفتاب معدنی از EltaMD UV Elements ، که احتمالاً از شنیدن آن در حال حاضر بیمار هستید. (ماده پیوند خورده کمی رنگ شده است.) ضدآفتاب معدنی Coola در لیست بعدی قرار داشت و به دنبال آن محصولات پایه روی و Supergoop و Physical Fusion Skinceuticals قرار گرفتند.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>