مارتا استوارت بیش از 70 بطری عطر دارد

در اخیر جذابیت مشخصات مارتا استوارت ، مغول خانه داری نشان داد که او صاحب تقریبی است 70 بطری عطر. (این نه اشتباه تایپی و نه عنوان یک آهنگ نوشیدنی است.) در حالی که به نظر نمی رسد بسیاری از برنامه های معمول او از سال 2015 در قفسه برتر تغییر کرده باشد – به نظر می رسد مارتا هنوز طرفدار Skinceuticals ، Mario Badescu و Clé de Peau است – مجموعه عطرهای گسترده فراتر از میدان چپ است. حداقل برای من. من می دانم که گل رز با هر نام دیگری ممکن است به همان اندازه شیرین باشد ، اما می بینی ، من می خواهم اسامی. بنابراین با الهام از این توییت، من شروع به تلاش برای شناسایی آنها کردم.

شرمنده ام که بگویم خودم به تنهایی خیلی با این مسئله فاصله ندارم. به نظر می رسد مارتا زنی با طعم و مزه عطر است … گرچه تعداد انگشت شماری از کلاسیک های خوشبو به حالت چند ضلعی به نظر می رسد. من یک بطری بزرگ Dior Joy را در عقب سمت چپ می بینم ، یک Chanel Chance در مقابل دو بطری شماره 5 (احتمالاً سه؟). دو بطری سیاه با برچسب های صورتی در انتهای سمت راست ، مه شکن های Fracas de Robert Piguet است (که من به دلیل علاقه او به پیگوئه در مقاله ذکر شده بود ، محدود کردم) ، که نصف قیمت نمونه های ادوپرفیوم آنها است. من این را برای مارتا دوست دارم.

آیا می توانید به بقیه موارد کمک کنید؟ این کاملا من را می کشد که نمی توانم آن را با نیم دایره وارونه در وسط عقب شناسایی کنم. من همچنین تصور می کنم که بطری شیشه ای بزرگ و چیزهای آبی و گلدان گل رز جلویی آن از بین رفته اند ، اما من می توانم در این مورد کاملاً اشتباه کنم. (لطفاً ثابت کنید اشتباه می کنم!)

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق Allure

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>