فیلم تشکیل دهنده مراقبت از پوست در شرف ذهن شما است

وقتی برای اولین بار فهمیدم که Glossier با یک ماده شستشوی صورت و لایه بردار عمیق بیرون می آید ، فکر اول من این بود: نه ، برای من متشکرم! پوست خشک من هرگز به خوبی به پاک کننده های ژل واکنش نشان نداده است ، و همچنین ، من همیشه جزئی از اسیدهای مراقبت از پوست بوده ام که از من نمی خواهند فوراً آنها را از بین ببرم. با این حال ، هنگامی که کار شما به معنای واقعی کلمه در حال آزمایش محصولات جدید است ، نمی توانید کل پاک کننده را با آب غرق خارج کنید. من چند ماه پیش یک نمونه آزمایشگاهی گرفتم که می توانم آن را برای یک چرخش انجام دهم ، و جای تعجب است که من آن را دوست داشتم. قوام بیشتر شبیه عسل کف بود و استفاده از آن هر شب دیگر باعث تحریک یا سفت شدن پوست من نمی شد. در واقع ، این احساس بسیار صاف و سالم بود. (خواننده ، اتفاقاً ، گرچه گلوسیه قبض های من را پرداخت نمی کند تا کسی یک بطری St. Ives را به صورت من نگه دارد تا من را مجبور کند این حرف را بزنم.) بدیهی است ، من نمی توانستم از ارزش اسمی متعجب و خوشحالم – مجبور شدم با تیم توسعه محصول در مورد چرایی جستجو کنید. و آنچه که من کشف کردم این است که تمیز کننده تمیز کننده در واقع به یک فناوری مراقبت از پوست بسیار جالب اعتماد می کند: پس از شستشو ، مواد پاک کننده یک فیلم کاملاً نامحسوس و مناسب با پوست را پشت سر می گذارد که باعث می شود مواد فعال آن برای مدت طولانی تری کار کنند.

حالا ، من می دانم که شما چه فکر می کنید … یک فیلم روی صورت من … خوب است؟ نه تنها خوب است ، بلکه همانطور که گری مولینا ، رئیس تحقیقات و نوآوری گلوسیر توضیح می دهد ، سد طبیعی پوست شما “در نهایت بهترین فیلم است” ، زیرا مواد خوب (آبرسانی) را حفظ می کند و مواد بد (باکتری های آکنه ساز) را حفظ می کند. سازندگان فیلم این عمل را تقلید می کنند تا هم از سد طبیعی پوست شما پشتیبانی کنند و هم مواد فعال را برای مدت طولانی تری در کنار پوست خود نگه دارند. شیمی دانان فرمول بندی انواع مختلف فیلم را برای انتخاب دارند: می توان آنها را به طور طبیعی مهندسی کرد مشتق شده ، انعطاف پذیر ، قابل تنفس ، کاملاً انسدادی … در حقیقت ، بسیاری از ترکیبات و ترکیبات مواد سازنده برای تولید فیلم روی پوست شناخته شده اند که اساساً برای یک شخص ساده لوح غیرممکن است که آنها را در لیست مواد تشکیل دهنده قرار دهد (و فقط به این دلیل که “احساس “یک فیلم روی پوست شما به این معنی نیست که آن وجود ندارد.) یک پیشنهاد دزدکی از طرف گری این است که برای مدت زمان سایش روی برچسب آن بگردید. محصولی که ادعا می کند برای چند ساعت خاص کار می کند احتمالاً از نوعی فیلم قبلی استفاده می کند Anothe r clue کلمه “سفت کردن” است – انواع مشخصی از فیلم ها هنگام خشک شدن منقبض می شوند ، که به پوست ظاهر موقتی کاهش سستی می دهد. اما برای راه اندازی جدیدتر محصولات مراقبت از پوست ، مارک ها فقط می گویند که آنها از سازندگان فیلم مستقیم استفاده می کنند.

وقتی مارک ها در مورد مرطوب کننده ها صحبت می کنند احتمالاً متوجه این نوع زبان ها شده اید. هیدراتاتورهای با وزن مولکولی بالا به جای فرو رفتن در سطوح عمیق آن ، در بالای سطح پوست قرار می گیرند ، بنابراین سازنده فیلم محسوب می شوند. به عنوان مثال ، سرم هیدراتاسیون اسید پلی گلوتامیک Inkey List به عنوان ترک یک فیلم تنفس نازک روی سطح پوست توصیف شده است. روغن های سنگین و انسداد نیز می توانند به عنوان سازنده فیلم عمل کنند ، زیرا رطوبت پوست را به دام می اندازند و قفل می کنند.

اما در حالی که فیلم ها برای کرم ها و سرم ها بی فایده هستند ، پاک کننده های تشکیل دهنده فیلم یک مفهوم کاملا جدید هستند. گری می گوید: “در حالت ایده آل ، یک فیلم روغنی چیزی نیست که شما بخواهید پاک کننده خود را ترک کند.” ، زیرا این نوع مانده از نفوذ مواد محلول در آب جلوگیری می کند. (تصور کنید بسته بندی مواد غذایی را به یک کاسه مخلوط کیک بمالید قبل از در فنجان آب خود بیندازید – نوعی از این قبیل است.) در انتهای دیگر طیف ، مواد تمیز کننده خشن (به ویژه در مواد پاک کننده بدون شستشو) می توانند بقایای چسبنده ای به جا بگذارند که باکتری های آکنه را به دام بیندازد. کنسانتره پاک کننده رویکردی کاملاً متفاوت دارد. جری توضیح می دهد ، “به جای آنكه روغن یا مواد فعال كننده خشن را از خود به جای بگذارد ،” در واقع فیلمی از اسیدهای آمینه باقی می ماند كه مواد سازنده پروتئین هایی هستند كه به طور طبیعی در پوست یافت می شوند. “پس از تمیز کردن ، آنها یک فیلم مرطوب کننده تشکیل می دهند تا به جای شستشو در فاضلاب ، مواد خوبی را برای مراقبت از پوست نگه دارند.”

نوآوری تشکیل فیلم نیز در جاهای دیگری در بخش زیبایی اتفاق می افتد. هر ضد آفتاب نسخه ای از فیلم را در اختیار دارد – این ماده ضد آب ، چسباندن فیلترهای ضد آفتاب به پوست و ایجاد پوشش محافظ مداوم است. به خصوص با توجه به سوراخ های ازن که قبلاً ایجاد شده است ، شما در کرم ضد آفتاب نیز سوراخ نمی خواهید. بسیاری از محصولات آرایش رنگی فیلم های مبتنی بر آب را برای لباس های بلند راحت و انعطاف پذیر در طول روز اعتبار می دهند. ژل ها ، موس ها و ریمل ها از فیلم های انعطاف پذیر استفاده می کنند تا از شکستن و پوسته شدن فرمول ها در طول روز جلوگیری کنند. (گری نشان می دهد: “همان چیزی که ما در لش اسلیک به نام پولولان استفاده کردیم و در واقع همان چیزی است که لیسترین از آن برای ایجاد نوارهای خوشبو کننده نفس نرم استفاده می کند.) و حتی فیلم ها برای جلوگیری از چسبیدن آلودگی ها و آلودگی ها به پوست وجود دارند. از این مواد اغلب در کرم های دست استفاده می شود.

نگاهی به همه اینها؟ گاهی موانع پوستی شما به کار بردن محصولات زیبایی شما برای مدت طولانی تری نیاز دارد و هیچ کاری بهتر از سازندگان فیلم نیست. در حالی که AHA و آنتی اکسیدان ها برای بقیه روز خود را به پوست من می چسباند ، من به دنیایی فکر می کنم که دوشنبه مراقبت از پوست خود را اعمال کنم و تا چهارشنبه خود را تازه و محافظت کند. یا چیزی؟ سلام ، یک دختر تنبل می تواند خواب ببیند!

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>