غذای عالی در فروشگاه مواد غذایی آغاز می شود

کسانی هستند که برای نجات جان خود نمی توانند چاقو به دست بگیرند ، کسانی که می توانند از یک دستورالعمل سه گانه پیروی کنند اما احساس ناراحتی می کنند که چیزی را شلاق بزنند و سپس آشپزهایی وجود دارند. می دانید ، آنهایی که حرفه ای هستند. اگر در دسته های یک یا دو دسته قرار می گیرید ، احتمالاً فکر می کنید افراد دسته سه با حس ششم متولد شده اند که به آنها می گوید چه طعم هایی با مرغ خوب جفت می شوند و چه موقع بخواهید هویج را بخورید تا اجاق گاز گرم شود. اما حقیقت این است که بسیاری از افراد خوب آشپزی به داشتن مواد مناسب در اختیار شماست. که به این معنی است که شما باید یک خریدار خوب مواد غذایی باشید.

سرآشپز هاوا حسن توضیح می دهد: “من فکر می کنم که خریدار خوب مواد غذایی واقعاً واقعاً دشوار است.” او اخیراً با اولین کتاب آشپزی اش بیرون آمد در آشپزخانه بی بی، که با الهام از میراث سومالیایی او پر شده از انواع غذاهای شهودی و خوش طعم که می خواهید هر شب بپزید. (برای داشتن طعم و مزه از سبک پخت و پز حسن ، می توانید چند دستور العمل را که به صورت دیجیتالی توسط ال جی منتشر شده است در اینجا بارگیری کنید.) وی با اشاره به سلامتی ، ولع مصرف ، آنچه در فصل ، آنچه در فروش است ، بودجه شما و آنچه که هم اتاقی یا شریک زندگی شما در آن قرار دارد به عنوان عناصری که ممکن است سبد خرید شما را تحت تأثیر قرار دهند. “توانایی در نظر گرفتن فقط دو یا سه مورد از آنها در حال حاضر یک موفقیت بزرگ است.”

این س becomesال مطرح می شود: اگر یک آشپز خوب منوط به خرید خوب مواد غذایی است ، چطور باید خرید کرد؟ حسن در مورد آن نیز چند ایده دارد.

چه چیزی باید در دست داشته باشید

یک آشپزخانه کاملاً مجهز می تواند به شما کمک کند هر وعده غذایی را به غذایی خوشمزه تبدیل کنید. همه چیز در مورد چاشنی است! و ، فروشگاهی از چیزهایی که oomph اضافه می کنند اما به سرعت خراب نمی شوند ، همچنین به افزایش عمده وعده های غذایی در هفته کمک می کند. اینها مواردی است که شما هر سال یا هر چند ماه یکبار خریداری می کنید – نه هر بار که به فروشگاه مواد غذایی می روید.

حداقل برای من ، دشوار است که بفهمم همه کاره است (مخصوصاً از آنجا که سس ها و ادویه ها گران ترند). در اینجا چیزهایی وجود دارد که حسن فکر می کند شما باید اکنون بخرید و هر زمان از آنها استفاده کنید:

  • سس ماهی
  • سس سویا یا آمینو نارگیل اگر به سویا حساس هستید
  • سالسا ، سس داغ و چاشنی ها: اگر در آن نزدیکی یک Trader Joe دارید ، حسن سالسا ورده ، سالسای چیپوتل سیر و سس گوجه فرنگی تند آنها را به شما توصیه می کند
  • ادویه جات: هل ، دارچین ، زیره و بربره مواردی است که حسن بیشتر از آنها استفاده می کند
  • حبوبات: عدس (عدس سبز شکل خود را حفظ می کند ، عدس قرمز پس از پخته شدن نرم می شود) و لوبیا سیاه مورد علاقه حسن است
  • سبزیجات منجمد مانند لوبیا لیما و ذرت
  • نارگیل خشک
  • تاریخ
  • کره مغز
  • هسته ذرت بو داده

در صورت لزوم چه بخریم

سپس مواردی وجود دارد که به سرعت خراب می شوند ، مانند محصولات تازه و گوشت. هفته به هفته ، این جایی است که حسن فکر می کند شما باید بیشتر بودجه غذایی خود را هدایت کنید. وی توضیح می دهد: “یك قانون كلی كه هدف من این است این است كه بیشترین خرج را برای محصولات تازه و خرید یك یا دو نوع پروتئین می كنم.” بیشتر موارد موجود در این گروه حداقل یک یا دو هفته طول خواهد کشید ، بنابراین مجبور نیستید هر یک از مواد تشکیل دهنده را هر هفته بخرید. به سرعت از تقویت کننده های طعم مانند ریشه زنجبیل تازه و سیر استفاده خواهید کرد. اما مواردی مانند انواع توت ها ، گیاهان برگ دار و برخی پنیرها ممکن است یک شب وقتی بدنبال آن نیستید بد شوند. همه اینها مواردی است که باید هنگام consider

برنامه ریزی برای خرید

حسن دوست دارد از پینترست شروع کند تا از چیزهایی که می تواند در طول هفته بپزد الهام بگیرد. این پیروی از دستور العمل های کلمه به کلمه نیست – شما فقط می خواهید درک کنید که چه مواد یا طعم هایی با هم ترکیب می شوند. اگر در Pinterest نیستید ، می توانید کتابهای آشپزی را ورق بزنید ، برنامه پخت و پز نیویورک تایمز را پیمایش کنید یا آنچه در سایر سیستم عامل های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود را بررسی کنید (من همین کار را در اینستاگرام انجام می دهم ، و مواردی را که به نظر خوب می آیند ذخیره می کنم پوشه “غذا”).

بعد ، شما می خواهید تمام ایده های تهیه دستورالعمل را بگیرید و یک ایده اساسی درباره چیزهایی که می خواهید برای هفته بپزید ، پیدا کنید. جا برای خودانگیختگی بگذارید. حسن می گوید: “با یک برنامه کلی می توانید مراقب موارد خاصی باشید اما همچنان انعطاف پذیر باشید.” به این ترتیب شما در نهایت با یک گاری پر از غذایی که نیازی به آن ندارید ، مواجه نخواهید شد ، ولی همچنین می تواند از فرصت های فصلی استفاده کند. “به عنوان مثال ، اگر من با یک لیست وارد شوم ، اما ببینم که میوه یا سبزیجات خاصی در معرض فروش است یا به خصوص خوشمزه به نظر می رسد ، ممکن است برنامه های خود را تغییر دهم و تمرکز آن را روی مرکز آن مورد بگذارم.”

قبل از اینکه آن را یادداشت کنید ، به این فکر کنید که می خواهید از چند فروشگاه (بازار کشاورزان به عنوان یک فروشگاه استفاده کنید) بازدید کنید. کدام محصول را می خواهید از کجا بخرید؟ حسن توضیح می دهد: “من به عنوان یک نیویورکر ، خریدهای کوچکی در چند فروشگاه انجام می دهم که بهترین قیمت را برای انواع خاصی از مواد غذایی ارائه می دهند یا دارای کالاهای خاص هستند.” او همچنین به من گفت که ارزش دارد فروشگاهی را که آنها با آن آشنا نیستند کشف کنید – شما ممکن است مواد جدیدی پیدا کنید که دوست دارید ، در مورد غذاهای آشپزی فرهنگ دیگری یاد بگیرید و طعم های مختلف را کشف کنید. وقتی فهمید کجا می روید ، دوباره برگردید و شروع به نوشتن لیست خود با راهرو کنید. “این ساده ترین راه برای ادامه مسیر و حرکت سریع است ، زیرا به شما این امکان را می دهد که یکباره و بدون رفت و برگشت در کل فروشگاه ، آنچه را که نیاز دارید ، به دست آورید.” کالاهای تازه تولید شده خود را در یک قسمت متن ، لبنیات و تخم مرغ در قسمت دیگر و غیره سازماندهی کنید. به خصوص در حال حاضر ، وقتی همه ما سعی می کنیم کمترین زمان ممکن را در فروشگاه مواد غذایی بگذرانیم ، این امر تجربه خرید شما را به طور گسترده ای ساده می کند.

با استفاده از آنچه خریداری کرده اید

هنگامی که آشپزخانه شما با کالاهای اساسی و محصولات تازه مجهز شد ، می توانید با ترکیبات مختلف طعم بازی کنید. به جای نگرانی از اینکه مواد دقیقی را که یک دستورالعمل درخواست می کند ، ندارید ، بداهه نوازی کنید! اگر احساس تنبلی می کنید ، حبوبات و مواد منجمد غذاهای ساده حاوی کربوهیدرات را تولید می کنند یا می توانند به تنهایی یک وعده غذایی کامل باشند. کره های مغزها یک صبحانه سرشار از پروتئین ، میان وعده با موز یا آب نبات حیله گرانه ایجاد می کنند: وقتی حسن دندان شیرینی دارد ، او دوست دارد “شکلات تلخ را داخل خرما قرار دهد و کره مهره را برای یک فوق العاده کارامل ، شور و شیرین بچرخاند. خوراک مختصر.” وقتی شما مونچ ها را می خورید ، بی فکر دیگری هستید؟ مقداری ذرت بو داده درست کنید و روی آن را ادویه بگذارید – جفت مورد علاقه حسن نمک و بربر است.

نکته اصلی در اینجا باید این باشد که غذا خوردن مثل یک سرآشپز می تواند به همان سادگی که قبلاً انجام می دادید ساده باشد – این فقط در مورد بالا بردن طعم ها با اجزای مناسب پخت و پز است. همه می دانند که بهترین کارها با یک ابزار کامل انجام می شود.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>