عکس کاشت مو در زنان

کاشت مو در زنان
کاشت مو در زنان موضوعی است که شاید ذهن بسیاری از خانم های عزیز کاشت مو در زنان کم پشت کشورمان را به خود مشغول کرده باشد. اما در واقع برای کاشت مو در زنان به چه چیزهایی نیاز داریم؟ مطمئناً مو تأثیر بسزایی در صورت فرد دارد و ریزش مو باعث می شود پیرتر از سن خود به نظر برسیم. کاشت مو راهی برای کاهش نگرانی از ریزش مو برای بسیاری از افراد است و بسیاری از زنان به مراکز کاشت مو مراجعه می کنند به این امید که در صورت ریزش بتوانند موهای خود را دوباره رشد دهند. کلینیک زیبایی رویان خدمات ویژه ای کاشت مو در زنان کم پشت را به همراه نکات رایگان برای بانوان متقاضی کاشت موی طبیعی ارائه می دهد که فقط با یک تماس می توانید از این مزایا استفاده کنید.

آیا زنان واقعاً می توانند مو رشد کنند؟ عوارض و پیامدهای کاشت مو برای آنها چیست؟

معمولاً افراد کمتری برای کاشت مو در خانمهایی که طاسی دارند وجود دارد ، اما خانم هایی که ریزش مو دارند و بانک موی خوبی دارند می توانند کاشت موی طبیعی انجام دهند. یکی از مهمترین کارهایی که زنان می توانند در این مورد انجام دهند این است که مرد به دلیل تصادف ، سوختگی یا تصادف موهای کاشت مو در زنان کم پشت خود را از دست داده است. در این حالت فرد با انجام کاشت موی طبیعی می تواند به راحتی زیبایی خود را بازیابد. البته ، باید بدانیم که بیشتر ریزش مو در زنان با آقایان متفاوت است ، ریزش مو در زنان منتشر شده و موهای قسمت های مختلف سر به طور پراکنده شروع به ریزش می کند.

کاشت مو در زنان

چه کسی کاندید مناسبی برای کاشت مو در زنان است؟

بعضی از خانم ها با وجود ریزش و ریزش مو ، کاندیدای مناسبی برای کاشت مو نیستند زیرا بانک موی مناسبی برای اهدا مو در پشت یا کنار سر یا جایی از بدن ندارند. با این حال ، کاشت مو در زنان کم پشت گاهی اوقات ، کاشت مو می تواند به طور قابل توجهی ظاهر بیمار را بهبود بخشد:

زنان با الگوی طاسی در مردان: خط مو ، نازک شدن مو و ناحیه اهدا کننده که تحت تأثیر آلوپسی آندروژنتیک قرار نگرفته است.
خط رشد مادرزادی: این باعث می شود چهره آنها کمتر زنانه به نظر برسد ، بنابراین کاشت مو گزینه خوبی برای این افراد است.
زنانی که به دلیل زخم ، سوختگی ، تصادف و سوختگی شیمیایی موهای خود را از دست داده اند.
زنانی که به دلیل آلوپسی موهای خود را از دست داده اند.
زنانی که تحت عمل زیبایی یا نوع دیگری از جراحی قرار گرفته اند کاشت مو در زنان کم پشت و نگران ریزش مو در ناحیه جراحی هستند.
کاشت مو در زنان

کاشت مو در زنان چه زمانی باید مورد توجه قرار گیرد؟

زنان می توانند برای دو منظور پیوند مو انجام دهند:

خط موی بلند را از بین ببرید.
درمان آلوپسی آره آتا
کاهش خط مو روشی است که در آن موهای سالم با استفاده از روش های FUE و FUT از ناحیه اهدای مو برداشته شده و کاشته می شود تا خط موی زنانه تری ایجاد شود.

زنان ممکن است در زنان طاسی یا در مردان طاسی داشته باشند. کاشت مو در زنان کم پشت الگوی مو در زنان باید به دقت تعیین شود تا مشخص شود آیا آنها کاندید مناسبی برای کاشت مو هستند.

ریزش مو در زنان با طاسی در مردان متفاوت است. گاهی اوقات زنان ناحیه ثابتی برای اهدا مو از دو طرف یا پشت سر خود ندارند. زنان تمایل دارند موهای خود را به طور مساوی در سر از دست دهند. این باعث می شود آنها کاندید مناسبی برای کاشت موی دائمی نباشند.

بنابراین ، هر زنی که از ریزش مو رنج می برد نمی تواند از مزایای کاشت مو بهره مند شود. اول از همه ، پزشک باید ناحیه ای را با ریزش مو فعال بررسی کند و تعداد موهای دائمی قابل استفاده در کاشت مو را که بیمار روی پوست سر خود دارد ، ارزیابی کند.
تفاوت کاشت مو در زنان و مردان

زنان اغلب نگران جای زخم در ناحیه اهدا کننده نیستند – بیشتر بیماران مرد نیاز به حفظ موهای کوتاه دارند ، بنابراین کاشت مو FUT ، که باعث ایجاد یک زخم مانند نوار در پشت سر می شود ، گزینه مناسبی نیست. زنان به ندرت موهای خود را کوتاه می کنند ، بنابراین می توانند نوار موبر را به راحتی کاشت مو در زنان کم پشت گسترش دهند تا پیوندهای بیشتری را از بین ببرند ، زیرا می توانند آن را با موهای بلند خود بپوشانند.

ناحیه اهدای مو بیشتر در دسترس خانم ها است – زنانی که الگوی ریزش مردانه ندارند ، ناحیه اهدای گسترده تری در بالا و جلوی سر دارند که مستعد ریزش نیست. برخلاف مردان ، به دلیل ریزش گسترده مو ، ناحیه اهدای مو به پشت سر یا دو طرف سر محدود می شود.

زنان نمی توانند از موهای بدن استفاده کنند – بیشتر مردان می توانند کاشت مو در زنان کم پشت از موهای قسمت های دیگر بدن مانند ریش یا سایر مناطق کاشت مو که برای خانم ها در دسترس نیست استفاده کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>