طراح داخلی و دوباره خانه با فوردس استار

“من در پیتسبورگ بزرگ شدم و 10 سال پیش در اینجا جایگاه شخصی خود را بدست آوردم. می دانید ، ما همه این تصورات قبلی را درباره شهری که در آن بزرگ شده ایم ، داریم – احساس می کردم وظیفه من است که آنجا را ترک کنم ، بنابراین به دانشگاه اوهایو رفتم و پس از فارغ التحصیلی برای کار در مد ، به سمت نیویورک رفتم. سپس سرانجام ، در بزرگسالی ، کاملاً متفاوت به زادگاه خود می نگرید. این متعلق به خود شما می شود ، نه پدر و مادر شما. این چیزی است که با من اتفاق می افتد.

من یک برنامه در HGTV با برادرم دارم دوباره با فورد به خانه برگردید. از هفدهم در Discovery Plus پخش می شود. من همیشه اجاره های خود را مرتب می کردم ، اما تا زمانی که خانه ام را در پیتزبورگ خریداری نکردم به حرفه طراحی فکر نمی کردم. سرانجام توانستم دیوارها را پاره کنم و آن را از آن خود کنم ، و در مورد روند کار در یک وبلاگ نوشتم. راستش ، فکر نمی کردم کسی بخواند جز مادرم. اما دوستی که من از مد می شناختم و در Hearst کار می کرد این را دید و او اطلاعات من را با او در میان گذاشت کشور زندگی. بعد از شلیک به خانه من ، مردم شروع به تماس کردند و از من سال کردند که آیا می توانم کارهای داخلی را به صورت مستقل انجام دهم. می خواستم بگویم بله چون به کار احتیاج داشتم ، اما هیچ شناختی از تجارت پشت طراحی نداشتم. من به یکی از دوستانم به نام Dan Mazzarini ، که یک طراح داخلی است ، تماس گرفتم و او به من یک خلاصه داد. سپس من به تدریج شروع به رفتن به خانه های مردم و جابجایی وسایل خانه ، تغییر رنگ رنگ کردم. من برادرم را وادار کردم که به من کمک کند کابینت های جدیدی بسازم و بالاترین قسمت را بیرون بیاورد تا قفسه های باز را جایگزین کند. در آن زمان ، دوست یکی از دوستانش که در HGTV کار می کرد به دنبال استعدادی برای نمایش در مورد افرادی بود که خانه های کودکی خود را می خرند. این برای ما احساس نبوت می کرد. من هرگز به خصوص علاقه مند به حضور در تلویزیون نبودم ، اما در پایان روز می خواهم به خاطر آنچه در صنعت خود انجام می دهم شناخته شوم و این یک فرصت عالی بود.

Into the Gloss X Leanne Ford-1990-Edit

حرفه
احتمالاً پنج سال بین اولین تماس تلفنی و ورود به تلویزیون بود ، اگر نه بیشتر. اما این به من فرصت داد تا کار خود را انجام دهم ، تمرین کنم و هویت خود را به عنوان یک طراح مشخص کنم. من عاشق رنگ سفید و داستانهای رنگی خنثی هستم – من رنگ برگها و درختان را دوست دارم و دوست دارم به رنگ سگها طراحی کنم. من عاشق کار با رنگ و ابزار هستم. این صنعتی است که در آن ابزارهای واقعی تجارت وجود دارد. در این سال گذشته ما هفت پروژه برای مدت زمان شش ماه و سپس چند پروژه خارج از نمایش برای نمایش انجام دادیم. تقریباً همین روند است ، بجز در تلویزیون که به طور معمول شش ماه طول می کشد تا ما دو ماه انجام دهیم. این یک روستا را می گیرد. ما تیم بزرگتری داریم و همچنین یک شبکه باورنکردنی از هنرمندان محلی ، مدیران هنری و عکاسان داریم.

وقتی خانه خود را انجام می دهید ، این لوکس را دارید که منتظر مبلمان عالی باشید. من به نوعی باید برای نمایش عقب باشم. Pinterest خوب است زیرا اگر من چیزی را در سر خود درست کنم – مثلاً بگویید می خواهم کاشی را به عقب روی سقف بگذارم – می توانم به Pinterest بروم و به ناچار کسی نسخه ای از آن را انجام داده است. من همچنین دوست دارم از 1stdibs به عنوان یک منبع آموزشی استفاده کنم – من آنجا می روم و چیزی را که می دیدم و دوست داشتم توصیف می کنم ، و می بینم چه چیز دیگری ارائه می شود. من از این طریق به خودم یک تن یاد می دهم و سپس می توانم بهتر جستجو کنم. در پیتسبورگ صحنه مبلمان پرنعمت باورنکردنی وجود دارد و همه آنها را در شماره گیری سریع قرار داده ام. اما اگر مثلاً مبل چرمی چسترفیلد را که می خواهم پیدا نکردم ، می توانم این عناصر را به روش های دیگری کار کنم – رعایت یک داستان خنثی از رنگ ، اختلاط و مطابقت را واقعاً آسان می کند. این در مورد زمینه است ، و بازی با تناسب و بافت.

به زیبایی
وقتی به آینه نگاه می کنم سعی می کنم به خودم یادآوری کنم که چیزهای ناقص را دوست دارم. من ماشین های قدیمی را دوست دارم. من خانه های قدیمی را دوست دارم. من دوست دارم پیر باشم من هنوز هم همان احساسی را دارم که در 20 سالگی احساس کردم ، اما وقتی وارد سن 30 سالگی شدم ، مردم در حرفه من احترام بیشتری می گذاشتند و همانطور که به 40 سالگی می رفتم ، اکنون مردم فکر می کنند که من می دانم در مورد چه چیزی صحبت می کنم یا نه [Laughs] من دوست دارم شبیه چگونگی طراحی خودم باشم که کار منهدم شده اما جالب توجه است و گرم اما جالب است. فراتر از آن ، در واقع به چیزی شبیه نیستم. این در مورد دید من است. افرادی که من آنها را دوست دارم و از آنها الهام می گیرم به این دلیل است که آنها به ظاهر و کاری که می کنند افتخار می کنند.

وقتی به آینه نگاه می کنم سعی می کنم به خودم یادآوری کنم که چیزهای ناقص را دوست دارم.

مراقبت از پوست
خوب یا بد ، من خیلی به زیبایی محصولات علاقه دارم. این به من کمک می کند تا تصمیم بگیرم چه چیزی وارد خانه من شود. من تمایل دارم که به یک داستان کاملا خنثی ادامه دهم ، زیرا حتی وقتی مغزم احساس دیوانگی و بی نظمی می کند ، باعث آرامش من می شود. و اکنون چیزهای زیبایی در بسته بندی زیبا وجود دارد – خدا را شکر. من پاک کننده Royal Fern و شیر پاک کننده صورت Aesop Gentle Face را دوست دارم. من کرم دور چشم از Berlin Skin را دوست دارم و همچنین کرم دور چشم Goop را دوست دارم. زمستان پیتسبورگ بسیار خشک است ، بنابراین من یا از Vintner’s Daughter یا از روغن صورت Goop قبل از مرطوب کننده استفاده می کنم ، که کمی مومیایی صورت به نام Somerset Moss است که در ساحل ونیز به دست آوردم. هدف دیگر من فقط روغن نارگیل است. روی صورت و گردنم گذاشتم. و همچنین همه اسپری ها را دوست دارم – وقتی می رفتم هواپیما آنها را با هواپیما می بردم. Nutrient Mist from True Botanicals واقعا خوب است.

آرایش
من به ندرت آرایش خود را روی زمین یا اتومبیل نشسته ام. من در واقع مقدار زیادی از آرایش خود را در ماشین نگه می دارم زیرا دوست دارم آن را دستی داشته باشم. من کمی آرایش دهه 60 را دوست دارم – چیز Twiggy ، فقط گونه ها و چشم ها. من هرگز به خاطر ناراحتی مادرم رژ لب نمی زنم. همه چیز چشم و گونه است. من ریمل بابی براون را برای روز دوست دارم. این یک بازگشت به عقب است ، اما من تعجب کردم که خیلی آن را دوست دارم. برای شب ، آن را روی – ریمل مژه و ابرو سیاه و سفید بار می آورم. من هم از YSL که مورد علاقه من است و هم از جیوانچی نوآر کوتور روی هم استفاده می کنم. و من ریمل را روی مژه های پایین خود قرار می دهم. من عاشق رژگونه کرم هستم ، زیرا به نظر من طبیعی ترین به نظر می رسد. رژگونه گوچی وستمن به داخل چسبید دو دو برای روز عالی است و من استفاده می کنم Poppet برای عصر ، زیرا دوست دارم کمی آفتاب سوخته به نظر بیایم. آن را روی سیب گونه ها و کمی در کناره های استخوان گونه ام قرار دادم.

در Gloss X Leanne Ford-553

خیلی خنده دار است که چطور با آرایش ، بعضی جاها قرمز می گیریم و جاهای دیگر می گذاریم. من از کانسیلر Cle de Peau با نوک قلم مو روی چانه ام که کمی قرمز شده ام و زیر چشمم استفاده کرده ام. من قبلاً از دیگری استفاده می کردم اما این یکی را بیشتر دوست دارم. وقتی در لس آنجلس هستم ، ابروهایم را در Striiike می گیرم و آنها را نیز رنگ می کنند ، که من آنها را دوست دارم ، زیرا یک قدم فاصله دارد. من می خواهم که آنها تا حد ممکن پر و کرک باشند بنابراین من از Grandebrow استفاده کرده ام ، اما واقعاً نمی توانم بگویم که م workingثر است. در ضمن من آنها را با مداد قوس ساعت شنی Hourglass پر می کنم سبزه تیره و از یکی از دو ژل ابرو استفاده کنید ، سبزه تیره یا فقط واضح است. من از چاپپیک روی لب هایم استفاده می کنم ، اما برچسب آبی را برمی دارم بنابراین فقط یک لوله سفید است. من یکی از Henné را نیز بسیار دوست دارم ، و وقتی آن را تمام کردم می خواهم Chapstick را بیرون بیاورم و در بسته بندی دیگر بچسبانم. اندازه آنها یکسان است ، بنابراین از نظر تئوری باید کار کند.

مو
اشلی استرایچر فقط موهای من را کوتاه کرد. من کمی باب فرانسوی دهه 20 میلادی می خواستم و فقط به او گفتم که کارهایش را انجام دهد. خیلی زیباست! من دوست دارم آن را به زیر بکشم ، زیرا دوست دارم اتفاق کمی تلنگر رخ دهد. قبل از این احتمالاً به شانه من بود ، اما من از بچگی موهایم را زدم. من خودم آنها را مرتب می کنم – من فقط به سینک ظرفشویی خم می شوم و خرد می کنم ، خرد می کنم ، خرد می کنم. من به هر حال بهتر به نظر می رسم وقتی به نظر می رسد کثیف باشد. هر چند وقت یکبار به اشلی می روم و یک کار سرگرم کننده انجام می دهم ، اما آرایشگر اصلی من در پیتزبورگ مگ فراتاره است که در واقع بهترین دوست من از دبیرستان است. او برش و رنگ من را انجام خواهد داد. و Glam to Go برای مواقعی که فقط به سبک آن نیاز دارم خوب است. من سعی می کنم هر چند روز یک بار موهای خود را بشویم ، اما اگر کار می کنم و گرد و غبار نمایشی زیادی در آن قرار می گیرم ، ممکن است بیشتر اوقات آن را بشویم. من از شامپو و نرم کننده Le Labo استفاده می کنم ، که هر وقت در آنجا می ماندم از هتل Bowery می دزدم. و سپس من از این محصول که اشلی به من داد ، R + Co Sun Catcher استفاده می کنم. می گوید این یک تهویه مطبوع است ، اما فقط کمی به موهای من سنگینی می کند بنابراین خیلی کرکی نیست. کمی آن را در پایین و در چتری هایم قرار دادم.

من تمایل دارم که به یک داستان کاملا خنثی ادامه دهم ، زیرا حتی وقتی مغزم احساس دیوانگی و بی نظمی می کند ، باعث آرامش من می شود.

BODY + عطر
من لاک ناخن مشکی دارم یا چیزی ندارم و معمولاً از زنی به نام آیدا در پیتسبورگ مانیکور می گیرم. من حداقل روزی یک حمام ، اما شاید دو حمام می گیرم. حداقل یک ساعت آنجا هستم – در واقع از محصولات حمام خاصی استفاده نمی کنم ، اما دوست دارم موهایم را بشویم ، بخوانم ، بنویسم و ​​فقط روز را عرق کنم. من یا از صابون Le Labo یا از میله های صابون واقعاً بزرگ Duke Cannon استفاده می کنم. برای عطر ، من دو اسپری Santal 33 و یک اسپری مولکول 01 انجام می دهم. این باعث ناراحتی من می شود که وقتی مدت طولانی عطر می پوشی دیگر نمی توانی آن را روی خود بو کنی. من سانتال را در ونیز پیدا کردم ، جایی که به معنای واقعی کلمه همه آن را می پوشیدند. پنجمین بار از کسی پرسیدم چه لباسی پوشیده اید و آنها گفتند که این همان است ، من فقط آن را خریداری کردم. این اصلا بی نظیر نیست ، اما خیلی خوشمزه است. برای شمع ، من یک نوع آتش سوزی را دوست دارم. من با جعبه و بشکه برای خطم شمع درست کردم و بوی خیلی دودی می دهد. من هم این یکی ، بوهم هاوانا ، را که از یک فروشگاه محلی خریداری کردم دوست دارم. بوی نارگیل های دودی می دهد. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکاسی از لین فورد توسط ارین کلی در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا در تاریخ 1 مارس 2021

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>