صنعت زیبایی با رابطه جنسی وسواس دارد

در یک نقطه خاص ، اوج زیبایی به نظر می رسید شما فقط رابطه جنسی برقرار کرده اید – هنگامی که من شروع به مشاهده آن کردم ، نمی توانم آن را از بین ببرم. نارس یکی را می فروشد ارگاسم هر دقیقه سرخ شوید. (آنها همچنین رژگونه دیگری به نام دارند گلو عمیقو ریمل مژه و ابرو به نام Climax.) آرایش چشم در واقع لکه دار نبود ، مانند اینکه ممکن است دور آن غلت بزنید و در آن عرق کنید ، تا اینکه آرایشگر ، لیندا کانتلو ، چشم دودی و دودی را برای یک گوچی تیل فورد که سکان دار آن است ایجاد کرد. و آیا موج های ساحلی نامرتب و بافتنی فقط یک نسخه مدل شده از موهای جنسی نیستند؟ در اینجا مقاله ای از مجله Elle با 10 محصول به شما نشان می دهد شما فقط رابطه جنسی داشته اید ، و یک محصول از تندرستی بانوان که همین حرف را با عنوانی کمی خشن می زند. ITG حتی هفت و چهار سال پیش نیز موضوع را پوشش داده بود. وای به اندازه کافی طولانی شده است که شاید این یک روند نیست.

چرا زیبایی اینقدر با “درخشش پس از O” وسواس دارد؟

یا ، حداقل ، نسخه تلطیف شده ای از آن – زیرا مطمئناً فکر نمی کنم بعد از یک سوئیچ سریع و با تهویه مطبوع ، شبیه مدل باند فرودگاه باشم.

تصمیم گرفتم تحقیق کنم

بارزترین دلیل اینکه ممکن است یک شخص بخواهد انگار فقط رابطه جنسی داشته باشد این است که برای مغز میمون ما جذاب است. در ساده ترین و خام ترین روند تکاملی آن ، ما جذب یکدیگر شده ایم تا بچه ها را بسازیم و گونه ها را تولید کنیم. به همین دلیل چارلز داروین ، مشهور به کار خود در مورد تکامل ، وقت و انرژی قابل توجهی را صرف فکر کردن در مورد رژگونه کرد. در کتاب او بیان احساسات در انسان و حیوانات، داروین سرخ شدن را “عجیب ترین و انسانی ترین عبارات” خواند ، بیشتر به این دلیل که انسان تنها حیواناتی است که واقعاً قادر به انجام آن است. و سرخ شدن بخشی جدایی ناپذیر از پاسخ تحریک زنان است: ضربان قلب سریع می شود ، سرعت نفس می کشد ، خون به سمت مناطق تحتانی شما می رود و به لطف سیل آدرنالین ، رگ های خونی صورت ما گشاد می شوند. کسانی که آناتومی زن دارند ، بیشتر از کسانی که آناتومی مرد دارند ، “برافروختگی جنسی” را تجربه می کنند (حدود 50 تا 75 درصد در مقابل فقط 25 درصد). و یک اثر سرخ شدن ، اگرچه بسیار ظریف تر ، در مواردی اتفاق می افتد که زنان بارورترین هستند: در یک مطالعه ، صورت قرمزتری در هنگام تخمک گذاری مشاهده شد.

از طرف تلنگر ، چندین مطالعه مشاهده کرده اند که رنگ قرمز باعث افزایش علاقه و تحریک مردان می شود. همانطور که محققان در این مطالعه از دانشگاه روچستر یادداشت کردند ، “به نظر می رسد مردان از این اثر قرمز بی اطلاع هستند و رنگ قرمز بر برداشت زنان از جذابیت سایر زنان تأثیر نمی گذارد.” “اثر قرمز” در پستانداران و همچنین انسان ها مشاهده می شود و برای بهترین مثال ، نگاه به باباون ها است. (وقتی یک بابون ماده آماده جفت شدن است ، باسن او قرمز روشن می شود.) با استفاده از این منطق ، یک برافروختگی قرمز مانند برخی از کد های مخفی و سکسی برای “بیا اینجا” کار می کند. و در طول تاریخ از این طریق استفاده می شده است: در یونان باستان ، از رژ لب قرمز برای تمایز کارگران رابطه جنسی از همسالان باکره ترشان استفاده می شد. در دهه 1700 ، قوانینی برای کنترل استفاده از رژ لب قرمز در انگلیس و ایالات متحده تصویب شد و دلیل آن ترس از مقاومت ناپذیری اغوا کننده آن بود. و اخیراً ، Benefit رنگ نوک پستان صورتی-قرمز را راه اندازی کرد که مصرف کنندگان فهمیدند به همان خوبی روی لب ها و گونه های آنها کار می کند.

با این حال ، این فقط یک نظریه است.

مسئله این است که رژگونه یکی از جنبه های اصلی ظاهر آرایش فقط در رابطه جنسی است ، اما تنها مورد نیست. کسانی که رنگ پوست تیره دارند ممکن است احساس برافروختگی جنسیت نکنند ، و یک رویکرد داروینی جذابیت ما را به نشانگرهای غیر فیزیولوژیکی جنس ، مانند چشمهای لکه دار و موهای ژولیده ، توضیح نمی دهد.

پس بیایید پشتیبان گیری کنیم. دوست قدیمی داروین ما را به یاد دارید؟ نکته دیگری که او را در مورد سرخ شدن گیج کرده این است که “این نه تنها غیرارادی است بلکه اما آرزوی مهار آن … در واقع گرایش را افزایش می دهد. ” به عبارت دیگر ، وقتی خجالت می کشید ، سرخ می شوید و سپس وقتی دیگران به وضوح می توانند خجالت بکشند ، بیشتر خجالت می کشید دیدن خجالت می کشید ، که باعث می شود رژگونه شما بیشتر شود. غیرقابل کنترل است شاید دلیل درهم آمیختن صورت برافروخته با جذابیت جنسی این باشد که ، در آن زمان ، این تنها علامت رابطه جنسی بود که زنان نمی توانستند مخفی کنند و پنهان کنند. موهای ژولیده ، پوست عرق کرده ، چشمان لکه دار … شما هرگز نمی دیدید که زنی اینگونه به نظر برسد بدون اینکه در واقع با او صمیمی باشید.

آیا ممکن است زنان با تقلید از نشانه های تصویری یک غوغای عصرانه ، بفهمند که چگونه با توهم صمیمیت هم بازی کنند؟ جالب است که فقط مشاهده شخص دیگری که چیزی صمیمی را فاش می کند باعث می شود که مراقب خود را کنار بگذارید. در داستان جلد 2017 در مورد صمیمیت ، روانشناسی امروز به مطالعه ای که از طریق دانشگاه کانزاس انجام شده است ، اشاره می کند که نشان می دهد هنگامی که یک عکس وابسته به عشق شهوانی نشان داده می شود ، حتی به صورت پنهانی ، شرکت کنندگان تمایل بیشتری دارند “اطلاعات شخصی خود را فاش کنند ، به نفع شریک رمانتیک فعلی خود فداکاری کنند و به طور موثر درگیری ها را انجام دهند.” در مورد آرایش های تقلیدی از رابطه جنسی ، زن ممکن است ریسک کند ، اما مردان طعمه را می گیرند.

همانطور که دکتر ماریان براندون درمانگر جنسیت خاطرنشان می کند ، “به طور کلی ، هرچه راهنمای جنسی بیشتری داشته باشید ، احتمال پیروی شریک زندگی شما بیشتر می شود. هرچه بیشتر آسیب پذیر شوید ، شریک زندگی شما بیشتر پیش قدم می شود. ” به این ترتیب ، صمیمیت (یا توهم آن) یک حرکت قدرت است. شاید به نظر برسد که مثل اینکه شما فقط رابطه جنسی برقرار کرده اید ، به اندازه کافی آسیب پذیر باشد تا بتواند آن پسر را از آن طرف بار بیاموزد تا تماس بگیرد و شماره شما را بخواهد. البته ، نگرشها تغییر کرده و ما دیگر آنقدر از داشتن زندگی جنسی خجالت نمی کشیم که احساس کنیم باید هر نشانگر آن را پنهان کنیم. اما صمیمیت دیدن فردا صبح فرد ، ریزش موها ، لکه های آرایش ، صورت برافروخته ، واقعاً از بین نرفته است. هنوز نسخه ای از شما است که معمولاً برای عموم نمایش داده نمی شود.

این تئوری کار من است ، از الان.

البته ، شاید من خیلی زیاد در این مورد می خوانم. همچنین کاملاً ممکن است که رابطه جنسی فقط فروش داشته باشد. یا اینکه ، در عصر امروز ، ما فقط می خواهیم همه فکر کنند که ما در حال اخراج شدن هستیم. شاید تنها چیزی که سیگنال می شود این است که ما مطلوب و مطلوب هستیم و بیش از حد مشغول کار هستیم تا از درد پنهان کردن آن بگذریم. دلیل آن هرچه باشد ، به نظر نمی رسد که به زودی پوست شبنم ، برافروختگی گرم ، موهای ریخته و آرایش چشم لکه دار به جایی می رسد. اجازه دهید این گفتگو را در نظرات ادامه دهیم.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>