شکستن شکست های ناشی از استرس و ‘Maskne’

شرکت های کتی ویلکوکس DMK Chleoدر حین قفل شدن ، ما شاهد افزایش چشمگیری در مسائل پوستی بوده ایم. استرس اضافی قفل شدن و کمبود عادی روزمره تأثیر منفی روی پوست ما گذاشته است. آکنه یکی از اصلی ترین مقصرها بوده است! حتی اگر به طور معمول لکه یا لکه ای پیدا نکنید ، ممکن است متوجه شده باشید ، در سال گذشته شما یک شبه تصادفی داشته اید.

پس چه می توانیم بکنیم؟

متأسفانه ، سلامت پوست ارتباط تنگاتنگی با سلامت روان ، رژیم غذایی نامناسب و اختلالات زمینه ای سلامتی دارد. پوست اندامی پیچیده است ، به محبت و مراقبت زیادی احتیاج دارد.

همه ما امسال سهم مناسبی از استرس اضافه داشته ایم و متأسفانه استرس و آکنه ترکیب خوبی نیستند. بروز جوش و آکنه به خودی خود باعث استرس می شود ، بنابراین استرس یا اضطراب بیشتری به مخلوط اضافه کرده و آکنه بدتر می شود. روش های زیادی وجود دارد که می توانید استرس را به حداقل برسانید. مصرف مکمل های مناسب می تواند به کاهش استرس کمک کند ، مراقبت از پوست را با کیفیت مناسب اضافه کنید و در مسیر درمان آکنه و جوش های پوستی خود قرار دارید.

زنانی که ماسک صورت دارند
اگر به طور روزمره از ماسک استفاده می کنید ، ممکن است به دلیل تجمع رطوبت و گرما در زیر ماسک ، محل مناسبی برای تولید باکتری های بد ، احساس تحریک ، خشکی و لک شدن پوست داشته باشید.

مکمل برای غلبه بر استرس

با وجود بسیاری از مکمل های موجود در بازار ، انتخاب یک مورد مناسب مهم است. مکمل های اسید چرب ضروری که حاوی روغن خولان ، گل مغربی و ویتامین E هستند یک مکان خارق العاده برای شروع است. امگای غنی موجود به طور طبیعی در این مواد برای سلامت بدن و پوست ضروری است.

ویتامین B همچنین مواردی است که شما باید در برنامه افزودن روزانه مکمل خود در نظر داشته باشید. آنها تقویت کننده روحیه طبیعی هستند! هشت ویتامین B ضروری وجود دارد که هرکدام نقش خود را در کمک به روان بدن دارند اما در کنار هم برای سیستم عصبی ، متابولیسم سلول ، تبدیل غذا به انرژی و حتی ساختن گلبول های قرمز مهم هستند.

بدن را تغذیه کرده و پوست سالم را تقویت می کند

بدیهی است که داشتن یک رژیم غذایی سالم معجزه آسایی برای پوست شما ، آب و مقدار زیادی از آن خواهد بود. ایجاد حتی کوچکترین تغییرات در رژیم غذایی می تواند تفاوت زیادی در پوست شما ایجاد کند. خوردن میوه و سبزیجات بیشتر راهی آسان برای تغذیه بدن و تقویت پوست سالم است. در صورت ابتلا به آکنه ، قطع غذاهای فرآوری شده و نوشیدنی های حاوی قند ، بهترین چیز است.

تغییر به کربوهیدراتهای سبوس دار و افزودن غذاهای غنی از امگا 3 نیز برای عملکرد سالم پوست مهم است.

مقابله با maskne

اگر به طور روزانه از ماسک استفاده می کنید ، ممکن است متوجه تحریک ، خشکی و لک شدن پوست شوید. این به دلیل جمع شدن رطوبت و گرما در زیر ماسک است که محل مناسبی برای تولید باکتری های بد است. اصطکاک ناشی از ماسک در تمام روز همچنین می تواند در شکستن م contributeثر باشد. استفاده از پاک کننده های ملایم و خشک کننده صبح و شب باعث آرامش و تسکین التهاب و جوش می شود.

محصولاتی برای افزایش سطح آبرسانی ، مانند سرم و کرم های آبرسان ، مانعی محافظتی بر روی پوست ایجاد می کنند و هیدراتاسیون را در قفل نگه داشته و باکتری های تند و زننده را تحت کنترل قرار می دهند. درمان بیش از حد پوست با مواد موثره مانند AHA و رتینول می تواند بیش از این که صدمه بزند ، آسیب می رساند! فعالهای خود را جفت کنید و آن را ساده نگه دارید.

Kathy Wilcox مربی ملی مراقبت از پوست DMK است که از Chleo Enterprises در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>