شما قوی هستید ، شجاع هستید و یک برنده هستید

اگر در حین Lockdown 3.0 با روحیه دست و پنجه نرم می کنید ، مالک و مربی سالن ، ماری لوئیز کاستر ، بازوی حمایتی را به دور ما می اندازد.

ماری لوئیز کوستر صادقانه نمی توانم باور کنم که دارم این مقاله را می نویسم و ​​تقریباً یک سال بعد ، ما هنوز در همان موقعیت هستیم. احساس می کنم بسیاری از ما این کارها را انجام داده ایم
هاکی هاکی در تمام سال ، کار کردن ، کار نکردن و برای بسیاری از کسانی که به دلیل محدودیت های COVID-19 درب های خود را دوباره باز نکرده اند.

ناآگاهی ، منفی دائمی و عدم اطمینان از همه چیز ، به طور طبیعی ، تأثیر زیادی بر سلامت روان و سلامتی ما دارد. به این موارد اضافه شده است که بسیاری از شما ، مانند من ، در خانه آموزش خواهید دید و عوامل دیگر زندگی را با همه افراد در یک زمان در خانه بازی خواهید کرد و شما قادر نخواهید بود لحظه ای به آرامش برسید.

سوالات زیادی در ذهن ما وجود دارد که به سادگی جواب آنها را نمی دهیم. و در حالی که ساده است گفتن آن را قطع کنید ، نگران چیزهایی نباشید که نمی توانید کنترل کنید و همه مرواریدهای خرد دیگری که مردم به شما منتقل می کنند ، گفتن این کار آسان تر است.

اگر به تنهایی کار می کنید ، اگر شاغل هستید ، حتی اگر تیمی از کارکنان خود را داشته باشید ، این زمان بسیار تنهایی است. مطمئناً دیگران نگرانی دارند ، اما نگرانی آنها مربوط به امنیت شغلی ، امنیت شغلی یا این نیست که وقتی از این شرایط خارج شویم صنعت چگونه خواهد بود.

وقت خود را صرف نگرانی نکنید

بسیار آسان و کاملاً قابل درک است که در فکر خود گم شوید و نگران شوید و احساس کنید نمی توانید آنچه را که اتفاق می افتد حل کنید. به طور خلاصه ، شما نمی توانید و من می ترسم این حقیقت ساده آن باشد. هیچ یک از ما قبلاً یک بیماری همه گیر را تجربه نکرده ایم ، هیچ یک از ما نمی دانیم که بعد از آن تجارت چگونه خواهد بود ، مالیات چقدر افزایش می یابد ، رکود اقتصادی چه تاثیری خواهد داشت ، تقاضای خدمات ما چگونه است و غیره ، بنابراین سعی کنید دوم حدس بزنید و وقت خود را صرف نگرانی درباره چیزهایی نکنید که کاملاً و کاملاً از کنترل ما خارج است. به قول السا …
رهایش کن.

در عوض از وقت خود استفاده کنید تا بهترین نسخه خود را برای خود بسازید تا بتوانید طوری باشید که وقتی تمام می شود ، و واقعاً یک روز دیگر می شود ، شما آماده ، منتظر ، قادر و مجهز به قدرت و عزم یک جنگجو هستید تا اطمینان حاصل کنید که بازگشت شما بسیار بیشتر از شکست شما است.

زن فکر کردن و نوشتن
سعی کنید یک جدول زمانی برای خود تعیین کنید و بسیار منظم باشید. برای کار یا توسعه تجارت خود ، یادگیری چیز جدید یا کار بیشتر در شبکه های اجتماعی خود زمانی اختصاص دهید. هرچه که هست ، از این زمان برای انجام آن کارها استفاده کنید و چیزی برای نشان دادن وقت خود داشته باشید.

سعی کنید یک جدول زمانی برای خود تعیین کنید و بسیار منظم باشید. وقتی بچه ها در مدرسه هستند ، وقتی سرگرمی کار می کند و غیره تمرین کنید و ببینید جایی برای انجام کارهایتان وقت دارد. مقداری از روز را برای کار در تجارت اختصاص دهید. شاید شما می خواهید چیز جدیدی یاد بگیرید ، شاید می خواهید در شبکه های اجتماعی خود بیشتر کار کنید ، شاید می خواهید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید ، شاید می خواهید به دنبال راه های توسعه کسب و کار باشید. هرچه که هست ، از این زمان برای انجام آن کارها استفاده کنید و چیزی برای نشان دادن وقت خود داشته باشید.

من برای توجیه وقتم کمی کابوس هستم ، از اتلاف وقت متنفرم. هدر رفته پول من بیش از حد می گیرم ، اما وقت تلف شده واقعا به من می رسد. من آن را به خاطر اینکه یک دوقلو بوده ام قرار دادم و به عنوان تنها کسی که زنده مانده بود خودم را تحت فشار قرار دادم تا برای هر دوی ما به نتیجه برسم و واقعاً وقتم را برای چیزی حساب کنم.

برای خود وقت بگذارید

به خود فشار نیاورید ، اما فکر می کنم خوب است که به گذشته نگاه کنید و ببینید چه چیزهایی را بدست آورده اید ، خصوصاً در چنین زمان منفی. یک ساعت در روز یا یک بعد از ظهر در هفته را برای انجام کارهای تجاری اختصاص دهید ، اما به همان اندازه برای کارهای آرامش بخش و کارهایی که فقط برای شما مناسب است وقت بگذارید. شاید هر روز صبح به یک کلاس آنلاین یوگا بپیوندید ، یک برنامه مدیتیشن بارگیری کنید ، حمام کنید ، صورت خود را هدیه دهید ، ناخن هایتان را بزنید ، پیاده روی کنید ، کتاب بخوانید ، گره بزنید. از هرچه لذت می برید ، برای آن وقت بگذارید.

شاید حتی یک سرگرمی جدید داشته باشید؟ من همیشه می خواستم رقص ایرلندی را انجام دهم اما هرگز مجاز نبودم. دختر پنج ساله من آن را در اواخر ماه سپتامبر شروع کرد و دروس او اکنون در Zoom است ، بنابراین اکنون ، هر دوشنبه در ساعت 4.30 بعد از ظهر من به این درس می پیوندم (اردوهایی که می خواهم اضافه کنم!). عاشقشم! من از این بابت زباله هستم اما اهمیتی نمی دهم ، موسیقی (برای من) مرا به ایرلند ، مکان خوشحالم ، منتقل می کند و واقعاً روحیه من را بالا می برد. من همیشه فکر می کردم که برای یادگیری بیش از حد پیر شده ام اما تصمیم گرفته ام که وقتی قفل قفل بلند شد ، می خواهم به کلاس بزرگسالان بروم و یک غروب در هفته داشته باشم که فقط برای من مناسب است.

خطهای ارتباط را باز نگه دار

همچنین در این زمان ، مهم است که به طور مرتب با کارمندان و مشتریان خود تماس بگیرید. همه ما احساس یکسانی داریم و فکر می کنم قفل شدن این بار بدتر است زیرا ما هیچ تاریخ پایان نداریم و هوا وحشتناک است. ارسال ایمیل ، تلفن ، ارسال متن ، ترتیب تماس های FaceTime یا بزرگنمایی. این روزها روش های زیادی برای برقراری ارتباط وجود دارد و بسیار مهم است که خطوط ارتباطی را باز نگه دارید.

باز نگه داشتن خطوط ارتباطی بسیار مهم است و این روزها روش های زیادی برای برقراری ارتباط وجود دارد. ارسال ایمیل ، تلفن ، ارسال متن ، ترتیب تماس های FaceTime یا بزرگنمایی.

فقط با یک گفتگوی اجتماعی جلسات تیمی منظمی را با کارمندان داشته باشید ، شاید یک شب مسابقه را برای کارمندان و مشتریان ترتیب دهید و همه می توانند یک یا دو جین در خانه داشته باشند در حالی که هنوز با همه در تماس باشید ، اقدامات ساده ای از این دست کمک می کند تا روحیه افراد بالا برود.

تو اینو داری

شما باید کاری را انجام دهید که برای شما مفید باشد ، روزهایی خواهد بود که تمام انرژی و اشتیاق کودک کوچک را دارید و روزهای دیگر که انگیزه ای کاملاً ندارید و فقط می خواهید بنشینید و گریه کنید. مشکلی نیست ، و خود را به خاطر چنین احساسی ضرب و شتم نکنید. چیزی که می خواهم شما به خاطر بسپارید این است که شما با موفقیت از هر آنچه تاکنون به سمت شما پرتاب شده است جان سالم به در برده اید و این کار را ادامه خواهید داد زیرا شما قوی هستید ، شجاع هستید و برنده هستید. هرگز فراموش نکنید که

ماری-لوئیز کوستر یک متخصص فناوری اطلاعات ، زیبایی درمانی ، مربی و مشاور بازرگانی است ، با بیش از 20 سال تجربه در صنعت. All About Mi Beauty & Holistic Training School دارای اعتبار ABT است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>