شما در حال حاضر یک دستگاه حلقه مژه گرم شده دارید

این هفته در مورد روندهای زیبایی Tiktok که کمی من را عصبی می کند: مژه های مژه گرم. ابزارهای کم مصرف باتری از فناوری ژاپنی استفاده می کنند (در داروخانه های ژاپنی محبوب هستند) اما اخیراً در ایالات متحده جریان اصلی پیدا کرده اند و از همه جا از Urban Outfitters گرفته تا Staples فروخته می شوند. اصل مطلب این است که ، دقیقاً مانند استفاده از اتو مو برای موهای شما ، اضافه شدن گرما مژه های صاف را به صورت C تبدیل می کند و به ماندگاری آن کمک می کند. اما به عنوان یک دارنده مژه صاف ، اجازه دهید من یک راه حل به همان اندازه موثر و در عین حال ترسناک ارائه دهم. تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک پیچش یا حلقه زنی به سبک گیره و سشوار است.

مهم است که این ترفند را روی مژه های تمیز انجام دهید ، قبل از استفاده از ریمل مژه و ابرو – به طور خلاصه ، تلاش برای انجام این کار بعد از اینکه ریشه های چسبناک و بهم چسبیده بهم داد. و فر مژه شما نیز باید تمیز باشد ، بدون اینکه هیچ ریمل قدیمی روی لنت های پلاستیکی داشته باشد. (اگر بیگودی شما واقعاً کثیف است می توانید آن را با آب میسلار و یک پنبه پنبه ای پاک کنید.) سشوار خود را به برق بکشید و برای چند ثانیه با هوای گرم به بیگودی خود بزنید. سپس ، درجه حرارت آن را با انگشتان خود امتحان کنید. شما می خواهید مانند یک بشقاب درست از ظرف شویی گرم شود اما گرم نباشد – در صورت لزوم بگذارید کمی سرد شود. وقتی در دمای مناسب است ، سریع کار کنید: دستگاه بیگودی را نزدیک خط مژه قرار دهید ، نگه دارید و تا پنج بشمارید. می توانید در همانجا متوقف شوید ، یا به شکل مورب در طول مژه ها ادامه دهید. سپس به سرعت با ریمل دلخواه خود را بپوشانید تا حلقه مهر و موم شود. خودشه! دوباره گرم کنید و برای چشم دیگر خود تکرار کنید.

فر دادن مژه ها به این روش نباید واقعاً یک امر روزمره باشد – گرما هنوز استرس را ایجاد می کند که می تواند باعث شکستگی شود. اما برای حجم دراماتیک تر که تمام روز به طول می انجامد ، بهترین ترفند کتاب است.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>