شما به 20 برس آرایش نیازی ندارید

لگوس را به خاطر می آورید؟ آنها همیشه مقدار دقیق بلوک های پلاستیکی کوچکی را که برای ساختن تصویر روی جعبه مورد نیاز بود به شما می دادند – نه بیشتر ، نه کمتر. اما جایی در سنین شش سالگی به بالا وسواس ما در مورد اضافه داشتن است. برای هر مورد یک جعبه ابزار با سه دسته انبر خریداری کنید که هرگز استفاده نخواهید کرد. بدون اینکه به سایه های دیگر دست بزنید ، روی نصف پالت تابه بزنید در آشپزخانه ، چاقوهای سرآشپز کاملاً عمل می کنند. می شود واقعاً دیوانه وقتی به برسهای آرایش فکر می کنی یک مجموعه ممکن است با 20 عدد همراه باشد ، درصورتی که احتمالاً فقط به یک یا دو مورد نیاز دارید.

وقتی می خواهید به ترکیبی نرم و یکنواخت برسید ، برس مفید است. اما به جای اینکه به یک برند آرایشی اجازه دهید به شما بگوید کدام یک را نیاز دارید ، به چگونگی استفاده واقعی از آن فکر کنید. پنهانکاری سریع؟ یک دود یکپارچه؟ یک برنز روزمره؟ شما واقعاً می توانید مایحتاج مورد نیاز را به صورت a la carte خریداری کنید. این باعث صرفه جویی در هزینه می شود ، زیرا مجموعه های ارزشی اگر مورد استفاده قرار نگیرند با ارزش نیستند و همچنین احساس ضعف کمتری خواهید کرد. ITG از هفت هنرمند گریم خواست که کیت های خود را زیر و رو کنند و قلم موهای مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارند – یکی از قلم موهایی که بیشتر استفاده می کنند و فکر می کنند همه باید داشته باشند. از طریق توصیه های آنها ، ساخت مجموعه کامل خود آسان است. این جا از کجا شروع می شود:

یکی برای دوستداران سایه چشم: MAC 217

“این یکی از اولین برسهایی است که من همیشه دوست داشته ام و هنوز هم دوستش دارم. این برس است که می توان از آن برای سایه چشم و درب و چین استفاده کرد. می توانید رنگ آن را بسته بندی کنید یا آن را خیلی نرم مخلوط کنید. من وسواس دارم! ”
– دلینا مدین

“MAC 217 قطعاً یکی از بهترین گزینه های من است زیرا یک چند کاره عالی است. سایه چشم را کاملاً نگه داشته و رسوب می دهد و پودر و کرم ها را به همان خوبی ترکیب می کند.”
– ویلیام اسکات

“این برس آرایش مورد علاقه من در کیت من است. در حالی که هدف آن پودر زدن است ، اما از موهای مصنوعی ساخته شده اما این برس برای استفاده از محصولات کرم نیز عالی است. در طرف کوچکتر است ، بنابراین در عین حال که بهترین حالت کامل نیست پایه و پایه کاملاً مناسب برای پنهان کردن و برجسته سازی است. این یک جلوه تاری زیبا را ایجاد می کند و در بهترین حالت از همه ، با قیمت 7.99 دلار فوق العاده مقرون به صرفه است. ”
-Fatimot Isadare

“این برس هدیه ای است که دائماً به من هدیه می دهد و آنچه من در مورد آن دوست دارم این است که من از چند روش مختلف از آن استفاده می کنم. می توانم با ایجاد خطوط کوچک با نوک برس ، آن را برای کانتور استفاده کنم و وقتی آن را ورق می زنم در کنار آن ، این یک برس عالی ایجاد می کند. من همچنین دوست دارم از آن به عنوان برس پودر استفاده کنم. این می تواند کنار بینی من را بغل کند ، می تواند وسط پیشانی من را گرد و غبار کند – دستکاری آن بسیار آسان است. ”
– نام وو

موردی که اگر همه کارهای روزمره شما خامه ای است ، می توانید آن را خریداری کنید: Mykitco Pro 0.11S

“این برس شماره یک آرایش است که هرکسی از آرایش استفاده می کند باید خود را داشته باشد. جادوی این برس این است که بسیار نرم است ، اما به اندازه کافی محکم است که می تواند مایعات ، کرم ها ، لوسیون ها ، مومیایی ها و روغن ها را به صورت یکپارچه استفاده کند. من چند کفه را در کیت حرفه ای خود حمل می کنم و کاملاً در کیف آرایش شخصی خود نیز یکی را دارم! من تقریباً از آن تقریباً برای همه چیز استفاده می کنم! ”
– دانسا میریکس

“برس جین ایردیل یک وسیله اصلی در کیت من است. بسیار متنوع است زیرا من می توانم از آن با محصولات مرطوب مانند پایه خامه ای و محصولات خشک مانند پودر صورت یا برنز استفاده کنم. شکل برس به گونه ها و خط فک تعریف بریده بریده می دهد وقتی من کانتور می زنم ، و اندازه مناسبی برای کش رفتن سخاوتمندانه است. یا می توانید از نوک آن برای کاربرد دقیق تر ، مانند قرار دادن هایلایتر در بالای استخوان گونه استفاده کنید. ”
—- حداقل مین ما

“اولین برسی که من در هر فرآیند آرایش می گیرم معمولاً یک برس پایه است و مورد علاقه من باید این برس باشد. این پایه و مایع و کرم را صاف و یکپارچه و بدون جذب محصول زیاد رسوب می دهد. موها مصنوعی هستند ، بنابراین برس دوام دارد چهار مورد از آنها را دارم و حالا که به آن فکر کردم ، باید یک زن و شوهر دیگر بخرم. ”
– ویلیام اسکات

“قلم موها مهمترین ابزار من هستند ، زیرا من فکر می کنم آنها به عنوان یک وسیله توسعه یافته برای خودم هستم ، بنابراین انتخاب فقط یکی دشوار است! اگر مجبور باشم ، این قلمو مخلوط کن ماست. شکل آن گونه های شما را می پوشاند و بصورت بصری دست شما را به داخل حرکت به سمت بالا ، ایجاد استخوان های گونه کاملاً تقویت شده و قلم زنی شده. ”
– گوچی وستمن

خرید کیت کامل:

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>