سریع! Essie Clambake دوباره در انبار موجود است

تابستان 17 است. رادیو را روشن کنید و ممکن است “قوانین جدید” یا “افکار وحشی” یا “Despacito” را بشنوید. پرنس هری با دوست دختر جدی خود مگان مارکل مشغول پرواز به بوتسوانا است. یک جشنواره عظیم موسیقی پر از اینفلوئنسر در یک جزیره خصوصی باهامی به یک کلاهبرداری عظیم پر از اینفلوئنسر تبدیل می شود. ما به الگوهای رفتاری دوست پسر منحرف می خندیم ، از Unicorn Frappuccinos می نوشیم ، می خوریم … zoodles؟ و همه – بله ، همه – با Essie ناخن دارند کلم کیک.

سایه نه کاملاً نارنجی ، نه کاملاً قرمز جدید نبود ، اما محبوبیتی آهسته سوز به دست آورد که چهار سال پیش شعله ور شد. 2017 به لطف “رنگ عالی” سالی بود که ITG آن را “The Nail Color of the Summer” نامید. قسمتهای برابر دم خرچنگ دریایی و میموسای نارنجی خون ، با طعم Clamato برای طعم و مزه. ” به محض اینکه اولین جوانه ها روی درختان خارج از آپارتمان های ما ظاهر می شوند ، می بینیم کلم کیک در دختران جالب ، خودی های مد ، و دیگران. قابل توجه ، مهم نیست چگونه بسیاری از مردم ما آن را دیدم ، هرگز خسته نشد. دو سال بعد، استراتژیست می پرسد “وضعیت بعدی ناخن چیست؟” با استناد کلم کیک به عنوان نمونه نه برای برچسب قیمت لوکس (همیشه خرید داروخانه بوده است) بلکه وجود همه چیز در بین خانم های شناخته شده است.

و سپس ، ناگهان اولین روز سرد پس از ماه ها گرما تاول زده ، ناپدید شد. بعداً در همان سال اسی سایه فرقه خود را متوقف کرد و طرفداران سرسخت خود را به تابلوهای پیام آنلاین خرید و فروش و تجارت و لیست های “RARE” Ebay در جستجوی کلم کیک. برای اولین بار از آن زمان ، Essie مجدداً آن را برای مدت زمان محدود ، منحصراً در CVS منتشر می کند. این بیشترین سایه مورد درخواست آنها در شبکه های اجتماعی است و با توجه به همه مانیس های خانگی ، آنها فهمیدند که می توانند استخوانی به ما بریزند.

اکنون ، سال 2017 نیست و تابستان نیست (هنوز!). اما اگر فکر کنید که ما بدترین ماه بهار را پشت سر گذاشته ایم و قرار است امروز هوا در نیویورک 66 درجه آفتابی باشد ، در اصل تابستان است. و به هر حال ، تابستان مهم نیست – بلکه این است خیالی از تابستان ، رویایی کاملاً روشن از آتش سوزی های کنار ساحل و مخروط های بستنی خوش آب و هوا و کودکان خردسال در گینگهام. در سال 2017 از خیال فرار کردیم کلم کیک، و در سال 2021 ، کلم کیکبرگشت عزیزم. ما داریم انبار می کنیم.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>