ساخت یک نان بهتر | به براق

چیزی کاملاً شبیه یک روز 90 درجه ای نیست که به شما یادآوری کند که گرمترین مکان در شهر گردن شماست. اگر موهایتان تا شانه یا بلندتر است ، این احساس را دارید … رشته های عرق گرم ، چسبناک و چسبیده به پشت گردن شما. بنابراین ، برای راحت شدن ، بهترین گزینه های شما به سه گزینه می رسد. می توانید 1) آن را قطع کنید (متن ترانه Kanye) ، 2) آن را به یک دم اسبی بریزید ، یا 3) آن را به یک نان ببندید. و آنجا آن را دارید! سه راه حل ببینید ، ما به اندازه دیوید بکهام بعدی یک نان آشفته دوست داریم و این یک تسویه حساب است خوب، اما مطمئناً ، باید چیز دیگری وجود داشته باشد؟ هر چیزی…؟ بولر …؟

خوب ، جیمز پسیس ، آرایشگر ، که بیش از آنچه ما بتوانیم حساب کنیم ، مدل جلد مجله را ارائه می دهد ، یک فکر دارد. کمی شبیه شینیون است ، بجز اینکه بطور بینهایت کمتر آشفته و افقی تر از عمودی است. این احساس به اندازه کافی تازه است که شما را از چنگال دم اسبی شما بیرون می کشد و تا حدی که شستشوی بعدی انجام شود می توانید به راحتی چرخش کنید. اسم این را چه بگذاریم؟ موهای کروسانت؟ توتسی؟ ما اه هستیم … هنوز روی یک اسم کار می کنیم. در ضمن ، برای یادگیری نحوه رول کردن ، زیر را دنبال کنید.

210520 ITG HairHowTo 314
برای بزرگنمایی کلیک راست کنید

مرحله 1: آماده سازی

اگر موهای دارای بافت یا فر هستید چند خبر خوب برای شما: از این مرحله صرف نظر کنید! بقیه: دور خودت بچسب با شروع موهای مرطوب ، یک لایه سبک از اسپری بافت را غبارآلود کنید. جیمز از اسپری سازه Très Set Structure از شرکت Oribe استفاده کرد که یک ماده ترکیبی با اسپری موس است. سپس با استفاده از برس پارویی یک ضربه سریع و خشن به خود بدهید. (جدی ، اینجا را پیچ و تاب نکنید. کل شبانگ باید فقط چند دقیقه طول بکشد.) صداپیشگی شما حجم زیادی دارد.

مرحله 2: برخی از فرها را مشخص کنید

اگر موهای شما به طور طبیعی فر باشد ، شما دو گزینه دارید. می توانید همانطور که هست با فرهای خود کار کنید و روی یک عروسک ژل مخصوص حلقه زدن صاف کنید تا موخوره اضافی شما گرفته شود (هرچه به قسمت جلوی سر نزدیک می شوید چند رشته دور انگشت خود بپیچید). یا ، می توانید از مرحله یک به گروه blowdry بپیوندید و مقداری گرما اعمال کنید تا فرهای خود را برای شکل موج دار دستکاری کنید. جیمز از آهن پیچش یا حلقه زنی 1 اینچی برای ایجاد امواج S که در اینجا دیده می شود استفاده کرد ، اما مطمئن باشید ، “استفاده از گرز یا چیزی مانند Beachwaver شرم آور نیست” اگر این کار برای شما راحت تر است ، فقط مطمئن شوید که یک قسمت جانبی به خود اختصاص دهید (پیشاپیش از Gen Z Tiktok عذرخواهی می کنیم).

مرحله 3: یک چسب بزنید

اگر سنجاق های بابی هرگز به موهای شما سر نمی خورند و تمایل دارند دقیقاً همان جایی که موهایتان را می چسبانید باقی بمانند ، اکنون دو عدد را بگیرید. موهای خود را همه در یک طرف جمع کنید ، که باید در نقطه مقابل جایی باشد که قسمت خود را کشیده اید. دو پایه را به شکل “X” در نزدیکی دو اینچ پشت گوش و دو اینچ بالای گردن قرار دهید. اگر می خواهید سنجاق های بابی را در جای خود نگه دارید ، از مقدار کمی اسپری مو یا پودر استفاده کنید تا چسب بهتر داشته باشید قبل از کاج کاری و سپس از ناحیه ای که می خواهید دو پایه بابی را محکم کنید ، کمر بکشید. آنها را روی صفحه بکشید. تقریباً تمام شدی!

مرحله 4: آن را گره بزنید

ساده ترین مرحله فقط موهای خود را چند سانتی بالاتر از کوتاهترین لایه خود ببندید. جیمز هشدار می دهد: “اگر نوار لاستیکی خیلی پایین باشد ، موها برای مرحله آخر خیلی گشاد و افتاده می شوند.”

مرحله 5: و سپس رول کنید

برخلاف رول لاگین کریسمس چند لایه ، شما در اینجا به دنبال یک رول بزرگ هستید. درست تا جایی که پایه های بابی را چسبانده اید بپیچید و سپس دو پایه دیگر بگیرید تا رول را روی پایه های “X” محکم کنید. ممکن است دو یا سه تلاش طول بکشد تا به دلخواه شما برسد ، اما ما ایمان داریم! توانجامش دادی!

عکس توسط الکساندرا ژنووا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>