زیبایی عروسی خیلی “عروسی” نیست

فصل عروسی کاملاً در حال جابجایی است و نوعی نوسان است که شما خیلی دور قبل از اینکه اجازه دهید در یک غوغای چشمگیر قرار بگیرد ، عقب کشیدید. این بیماری همه گیر مانع از پیوستن مردمان به یکدیگر در ازدواج شد ، اما تعداد قابل توجهی از نامزدها ترجیح دادند منتظر بمانند. بنیانگذار Crown Affair ، دیانا کوهن یکی از آن عروسهای صبور است – احساس می شود که او برنامه ریزی عروسی خود را سالها پیش آغاز کرده است زیرا واقعاً این کار را کرده است. دیانا و همسرش (الآن شوهر) الکس سرانجام توانستند چند هفته پیش در مقابل عزیزانشان مورد اصابت قرار بگیرند و ارزش انتظار را داشت. اما او به بهترین وجه داستان – تجربه خود را در زیر می گوید.

“ما قرار بود در سال 2020 ازدواج کنیم ، اما وقتی COVID وارد عمل شد ، تصمیم گرفتیم که بهترین کار این است که عروسی را به یک سال کامل موکول کنیم. گذشته از تغییر تاریخ ، برنامه های من اصلاً تغییر نکردند: ما همه قراردادهای یکسان ، محل برگزاری یکسان ، شام تمرین مشابه ، نوشیدنی های خوشامدگویی مشابه داشتیم … ما واقعاً توانستیم همان عروسی را که از سال 2019 شروع به برنامه ریزی کردیم ، اجرا کنیم از قضا تنها چیزی که تغییر کرد ، جنبه زیبایی داشت. آرایشگر اصلی من در طول بیماری همه گیر نقل مکان کرد بنابراین او قادر به ساخت آن نیست و تیم من در نیویورک قادر به سفر نیست. برای چیزهای زیبایی ، من از ابتدا شروع کردم.

هنگامی که من در ابتدا قصد عروسی داشتم ، بسیار نزدیک به راه اندازی Crown Affair بودم. برای سازماندهی هر دو پروژه ، من برای همه فروشندگان و برنامه ریزان عروسی خود راهنمای هنری درست کردم. من برای اینکه چطور می خواهم کل آخر هفته به نظر برسد ، منابع را تهیه کردم ، بسیاری از آنها از Pinterest تهیه شده بود ، و این واقعاً مفید بود. اما خنده دار است … وقتی در Pinterest “عروسی” را تایپ می کردم ، آن چیزی نبود که می خواستم. همه چیز خیلی عروسی به نظر می رسید و در واقع تازه نیست. به جای فروشندگان مو و آرایش که “معمولاً عروسی می کنند” ، وقتی صحبت از فروشندگان خلاق من شد ، به اینستاگرام رفتم و یک غواصی عمیق انجام دادم. من می توانم یک عکاس تحریریه پیدا کنم ، به برچسب های عکس های آنها نگاه کنم و از آنجا بروم. آرایشگر مارکو من با چند دختر باحال در میامی کار می کند ، و آرایشگر من کاسی از طریق عروس دیگری توصیه شد. من فکر می کنم این یک روش خوب برای یافتن افراد نیز است ، اگر دوستی دارید که ازدواج کرده باشید.

من قبل از عروسی آزمایشات مو و آرایش را انجام دادم ، که توصیه می کنم انجام آنها را در اوایل روز انجام دهید. از نظر تئوری ، آرایش عروسی خود را اگر ظهر قبل از ظهر شروع نکنید ، برای مدت طولانی این ظاهر را خواهید داشت. واقعاً مفید است که ببینیم همه چیز چگونه می پوشد. من می خواستم که آرایش من تازه و شبنم به نظر برسد ، اما برای نشان دادن این موضوع در عکس ها ، مارکو از محصولات کمی سنگین تر و با پوشش بیشتر از آنچه من عادت داشتم استفاده می کرد. ما همچنین در خارج از میامی ازدواج می کردیم ، بنابراین آرایش من باید ضد فلوریدا باشد. یک چشم گربه ای ظریف به نوعی یکی از نشانه های من شده است ، و برای عروسی ، مارکو با یک مداد رنگی Makeup By Mario Master Pigment در زیر درب من قرار گرفت ، بال را بسیار ظریف از بین برد و مژه های منفرد اضافه کرد. براق کننده بدن برنز واقعا چیز خوبی بود ، زیرا من بسیار کمرنگ و لباس کم براق هستم. آزمایش آن قبلاً کلیدی بود! بیشتر روزها موهایم را خشک می پوشم ، بنابراین برای عروسی ام فکر کردم می خواهم موهای خود را باد کنم. اما ما باید با واقعیت محیط همراه شویم – می دانستیم که رطوبت وجود دارد ، بنابراین آن را دوباره به یک شینیون کم کشیدیم.

منتهی به عروسی ، من اطمینان حاصل کردم که هر روز 20 یا 30 دقیقه حرکات کششی ، یوگا و کف را انجام می دهم. این به من کمک کرد تا سرعت خود را کم کنم و “درون” بدن خود را احساس کنم ، که با تمام آمادگی های دیگری که انجام می دادم مهم بود. من یک دسته جلسات را با یک مربی عالی برنامه ریزی کردم ، او همچنین یک مربی بوت کمپ باری است. چند روز قبل از عروسی ، من یک میکرو جریان آب در استودیوی پوست سانا گرفتم. آن مکان حماسی است – فوق العاده ذن است ، آنها تیم شگفت انگیزی دارند و من هنگام ترک همیشه بسیار براق به نظر می رسم. من یک مانیکور ژل ژاپنی در Mano Nail Studio در Wynwood گرفتم ، یک پدیکور با Essie دمپایی باله، و آخرین کاری که کردم این بود که موهایم را با ماسک Crown Affair Renewal Mask نرم کردم. من می خواستم برای استایل هر روز آخر هفته تمیز ، نرم و تازه باشد.

در روز عروسی خودم بیشتر از همه احساس می کردم. لباس مانند پوست دوم من بود و هیچ چیز احساس کدر نمی کرد. حتی عطر و بوی من طبیعی اما تقویت شده بود. رایحه روزمره Byredo’s Gypsy Water است و من آن را دوست دارم ، اما بعد از تقریباً 10 سال دیگر دیگر به سختی حتی بوی آن را حس نمی کنم. من آن را با لایه های I Don’t Know What توسط DS & Durga طبقه بندی کرده بودم و از قضا ، من همچنین با تیم آنها در همکاری با Crown Affair کار می کردم. من نمی دانم چه چیز بسیار ظریفی است و این درخشش زیبا را به آن دارد – حالا وقتی آن را می پوشم یا وقتی که روغن روغن موهایمان را می پوشم ، همه چیز دوباره به من برمی گردد. بوی خیلی خوبی دارد

در واقع در اواسط مراسم ما باران بارید – ما بیرون ایستاده بودیم و می خواستیم نذر کنیم که باران شروع شد و ما مجبور شدیم دوباره داخل شویم! آنها این مراسم را عروسی روباه در ژاپن می خوانند ، بعد از این داستان قدیمی درباره ازدواج روباه و گرگ. ابر عاشق روباه بود و حسادت می کرد ، بنابراین گریه کرد. مارکو یک پنکه مینی قابل حمل داشت تا من را خشک کند و لکه هایش را پاک کند ، و هرچیزی که بماند فوراً لمس شد. من در ابتدا قصد داشتم شینیونم را برای مهمانی بیرون بیاورم ، اما بعد از همه چیز ، تصمیم گرفتم که این کار را نکنم. واقعاً سرگرم کننده بود که لحظه ای موهایم از صورتم بالا و پایین باشد تا بتوانم دوستان را در آغوش بگیرم و تمام شب بدون اینکه مانعی برایم ایجاد کند ، برقصم. تیم من تمام شب مرا سرحال نگه می داشت.

دو هفته بعد از عروسی ، من مرتباً به شوخی می گفتم: «چه کسانی در فیلمهایی که فقط از ماه عروسی خداحافظی می کنند ، هستند؟ آیا آنها ایمیل ندارند؟ ” سرمان پایین بود و همه چیز را بالا می بردیم. اما اکنون ، من و الکس عازم ماه عسل خود در ساحل آمالفی هستیم. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس ها از طریق دیانا کوهن و عکاس ماسون لیانگ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>