رویکرد دفترچه زیبایی

هنگامی که اوایل 20 سال داشتم ، هر بار که با یک رنگ مو یا خال کوبی جدید به روانپزشک میانسال مراجعه می کردم – که همه آنها زیبا ، کوچک ، توسط یک هنرمند مشهور خال کوبی انجام می شد ، و از قبل برنامه ریزی شده بود – او همیشه در مورد تغییر با لحنی که آغاز پایان را پیشنهاد می کند. حال و هوای من در یک هفته گذشته چگونه بوده است؟ وی فکر کرد تغییرات شدید در ظاهر یک زن نشانه بی ثباتی است. از نظر ظاهری ، زنان غیرنظامی از عجیب و غریب و تکانشگری برخوردار نیستند – از این واقعیت که اعضای باند پسر هر وقت در اتاق های هتل خسته شدند ، به خود و یکدیگر خال کوبی های جدید می کنند. انفجار ، مشاجره ، مشروب خوردن … اینها مواردی است که بعد از شکستگی بد یا در هنگام خرابی عصبی اتفاق می افتد. الگوهای رفتاری یک شوخی است ، من می دانم. اما هیچ کس موی بریتنی را در سال 2006 فراموش نکرده است ، که هنوز هم خط خطی است ، هنوز تصویری است که نمی تواند از آن فرار کند و همه ما اعتقاد داریم که هسته واقعی را در خود جای داده است.

به عنوان کسی که دچار اختلال شخصیت مرزی است ، تغییر ظاهر من هر از چندگاهی ابزاری است که در اختیار دارم برای شناخت بهتر خودم. یک علامت اصلی این اختلال ، احساس متزلزل خود است ، به این معنی که نمی دانم کی هستم – من از اصول و اصول اخلاقی قوی برخوردار هستم و شخصیت خود را به خوبی می شناسم. مسئله این است که من اغلب به خودم به عنوان یک شخصیت سیمز نگاه می کنم ، و گرچه این یک شخصیت سیمز است که من آن را از نزدیک می شناسم و به شدت او را دوست دارم ، اما هنوز یک تفکیک است که می تواند بی حس باشد. تغییر دادن ظاهر من (پالت سایه چشمم ، موهای من از سلما هایک براق تا پت بناتار مشتاق ، دهه ای که از آن الهام می گیرم) مرا در یک مرحله ماه عسل دائمی با خودم نگه می دارد. هر “دوره” دارای رنگ ها ، رایحه ها ، آهنگ ها و مکان های خاص متصل به آن است. به این ترتیب من از زیبایی به عنوان دفترچه یادداشت زندگی خود استفاده می کنم.

در دانشگاه ، من ژاکت های بزرگ سایز با شلوارک کوتاه و جوراب شلواری مشکی مات و چکمه های رزمی می پوشیدم زیرا عاشق آنجلا چیس بودم. در مدرسه تحصیلات تکمیلی ، من به سختی لباس کوتاه با فلان بزرگ و چکمه های جنگی می پوشیدم ، زیرا کورتنی لاو را دوست داشتم. موهای من از نظر طولی ، رنگ و هر بافتی بود که توسط مواد شیمیایی و قیچی به من اجازه داده شده بود.

من می دانم که احساس صمیمیت با آیکون های راک اند رول مورد علاقه شما چگونه است ، به همین دلیل است که اگرچه من یک نویسنده هستم اما دوست دارم بیشتر خودم را به عنوان یک مجری تصور کنم. من کتابهایم را مانند آلبوم ها ، زمانهای زیبایی که با تبلیغ آنها در شبکه های اجتماعی اختصاص داده می شود ، برنامه ریزی می کنم – می دانید ، روش ستاره های پاپ این کار را انجام می دهند. اولین کتاب من ، آمریکایی های بدون سند، به طور گسترده ای یک خاطره پانک نامیده می شد. با الهام از مگ وایت و کندریک لامار ، زیبایی شناسی بخشی از نیروانا ، بخشی قبل از جنتریفیلینگ بروکلین بود. دانستن این مسئله به من کمک می کرد تا خودم را زمین گیر کنم ، و به من نیرویی می داد که دوران سختی در زندگی ام بود: زمانی که من فاقد مدارک بودم.

وقتی کار روی کتاب دومم را شروع کردم ، تقریباً همه مطالب اجتماعی ام را حذف کردم و کتاب جدیدی را شروع کردم. دختر خواب یک رمان بزرگسال جوان در مورد نویسنده موسیقی نوجوان فاقد سند در صحنه موسیقی در مرکز شهر نیویورک است که براساس سالهای نوجوانی من ساخته شده است. در حالی که صدای من یکسان است ، این یک دوره جدید است – من فکر می کنم یک خودکشی های ویرجین پرنیان. من برای خوانندگانم لیست پخش اولین شکست و دل شکستن را تهیه کردم و از دبیرستان به زیبایی عروسک عزیزم Doc Marten متمایل شدم. این به من کمک می کند تا این رمان را به جای کتابی که یک بزرگسال برایش می نویسد ، به عنوان کتابی بنویسم که درباره نوجوانان می نویسم آموزش دادن نوجوانان چیزی. توهین آمیز است اگر فکر کنیم نوجوانان به زیبایی شناسی و چگونگی نفوذ آنها در همه چیز اهمیت نمی دهند. شما را مشاهده گردید چراغ های LED در TikTok؟

این نوع تفکر ممکن است مختص هنرمندان به نظر برسد ، اما شما نیز دوره هایی دارید. بدون یادآوری چیزهای دیگر نمی توانید به تصاویر مربوط به یک زمان خاص نگاه کنید – وبلاگهایی که می خواندید ، دوستان اینترنتی شما که به معتبر IRL تبدیل شده اند ، محصولات زیبایی که دوست دارید و شب های جمعه مانند بازی های قبلی بوی آنها می رسد ، محصولات زیبایی که برای آنها تلاش می کنید اما نمی توانید ” از پس هزینه های خود ، ترانه هایی که در یک مترو برای مهمانی انبار در حال گوش دادن به آنها هستید ، اولین دختر شما که می گوید ، “حمام شما در اولین آپارتمان بزرگسالان به نظر می رسد .. از همان گزینه های زیبایی شناسی شما باعث می شود. عطری که هنگام آشنایی با اولین دوست پسر یا دوست دختر خود می پوشید. ناخن های شما اکریلیک بوده یا به فراموشی گزیده شده اند. قاطرهای پلت فرم استیو مادن. جوراب زانو. موی چتری کودک. موهای بلوند پلاتینیوم. زیرکار سوراخ كردن سپتوم. تراشیدن مو و تصمیم به طبیعی شدن. مراقبت از محل های خود دوره های شما می توانند همانطور که می خواهید عمدی (یا خودجوش) باشند. همه این نسخه های خود ارزش بارها و بارها دوست داشتن ، اسکرپ بوک کردن ، نگهداری و ایجاد مجدد آن را دارند.

—کارلا کورنو خویلویچنسیو

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>