روش کاشت مو برای بانک موی ضعیف

در جراحی کاشت مو ، هر دو روش استخراج واحد فولیکولی و کاشت مو FUE و کاشت مو فولیکولی (کاشت مو FUT) برای استخراج پیوندهای مورد نیاز برای کاشت مو به یک منطقه اهدا کننده بهترین روش کاشت مو برای بانک موی ضعیف سالم و مناسب نیاز دارند. اگر ناحیه اهدا کننده فولیکول های سالم و قوی کافی برای جمع آوری نداشته باشد ، روند کاشت مو مشکل خواهد بود. مشکلات احتمالی شامل عدم استخراج تعداد پیوند لازم ، فولیکول های ضعیف یا بعد از کاشت مو ، کاشت مو در برابر آسیب و مشکلات ناشی از کاشت مو مقاوم نیست و از بین می رود.

برای کسی که تصمیم به جراحی کاشت مو دارد ، کمبود یک منطقه اهدا کننده با کیفیت می تواند بسیار ناامید کننده و دلهره آور باشد. خوشبختانه ، پیشرفت های انجام شده در عمل جراحی کاشت مو ، به افرادی که دارای ضعف موهای ضعیف هستند ، اجازه داده است که پیوندهای لازم را از سایر نواحی بدن استخراج کنند.

این منطقه شایعترین بخش اهدا کننده برای بیشتر افراد پشت است. اما در مواردی که به دلیل وجود موهای با کیفیت بالا برای کشیدن ، ناحیه اهدا کننده مناسبی روی پوست سر وجود ندارد یا موها ضعیف هستند ، می توان از موهای بدن استفاده کرد. نواحی مشترک اهدا کننده بدن شامل سینه ، بهترین روش کاشت مو برای بانک موی ضعیف پشت ، پاها و حتی چانه است.

کاشت مو با موهای ضعیف

از آنجا که رشد موهای بدن با موهای سر متفاوت است ، موهای کاشته شده هنگام کاشت دارای رشد موهای مختلف پوست سر هستند. که مسئله مهمی برای آقایان نیست. توجه داشته باشید که سرعت رشد موهای بدن بسته به رشد موهای سر ممکن است متفاوت باشد. بهترین روش کاشت مو برای بانک موی ضعیف و این روی رشد مو در ابتدای کاشت مو تأثیر می گذارد. اکثر بیماران می توانند بین 6 ماه تا 1 سال پس از جراحی نتایج مطلوب را ببینند.

کاشت موی بدن گزینه خوبی برای کسانی است که آماده جراحی کاشت مو هستند اما بانک موی ضعیفی دارند. در مرکز زیبایی در تهران ، ما صدها مورد کاشت مو را با یک بانک ضعیف انجام دادیم. اگر می خواهید بدانید که آیا کاندیدای خوبی برای کاشت مو با یک بانک ضعیف هستید ، “بهترین روش کاشت مو برای بانک موی ضعیف” با تنظیم جلسه و مشاوره با ما تماس بگیرید و با پزشکان باتجربه و باتجربه ما در مورد کاشت مو مشورت کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>