روش جدید و پرطرفدار برای استفاده از ضد آفتاب

استفاده از کرم ضد آفتاب فقط در نقاط مرتفع صورت ، جایی که آفتاب به احتمال زیاد به آن ضربه می زند ، جدیدترین هوس اینترنت است. انجام آن در خانه آسان است و تمام آنچه که شما نیاز دارید این است:

نه برای انجام این کار! پزشکان هنوز نظر خود را در مورد مقدار ضد آفتاب که باید روزانه استفاده کنید تغییر نداده اند. (این 1/2 قاشق چای خوری برای صورت و گردن شماست ، 1/2 قاشق چای خوری برای صورت و گردن شما بوده است و همچنان 1/2 قاشق چای خوری برای صورت و گردن شما خواهد بود!) آکادمی پوست آمریکا تخمین می زند ، در برنامه های روزانه آنها ، بیشتر افراد تقریباً نیمی از مقدار ضد آفتاب مورد نیاز برای محافظت مناسب از آفتاب را دارند. بنابراین اگر شک دارید ، زیاد استفاده کنید – SPF را روی تمام صورت خود بمالید ، و بعد از خشک شدن لایه ، کار را دوباره انجام دهید. همچنین اندازه گیری مقدار مناسب با فشردن کرم های ضد آفتاب در طول انگشتان میانی و اشاره می تواند مفید باشد ، مثل اینکه آنها هات داگ باشند. شما نمی توانید مکان آسیب دیدگی در برابر آفتاب را انتخاب کنید ، اما می توانید یک کاربر ضد آفتاب مسئول باشید. (و اگر تو واقعاً می خواهید یک کانتور طولانی داشته باشید ، سعی کنید با برس کرکی از موی برنزه بدون آفتاب استفاده کنید. آه ، اینترنت! او می گیرد و می دهد.)

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>